Jump to content

El Loco Cartel - Discuții / Discussions


Kelton
 Share

Recommended Posts

Noapte buna colegi.

Inca 45 de drumuri si fac skill 3 la Arms :D.

Maine sper sa avem macar 3 waruri si sa le castigam pe toate, sunt curios daca vom primii atac din partea SP pe acel turf din LV:)).

 

Link to comment
Share on other sites

Salut, ce faceti am ajuns si eu de la scoala. Ce bine e acasa :)

La mine nu merge Server-ul dar la voi?

Edit: Este un post pentru urgenta ca sa stiu de ce nu merge Samp-ul, si timpu petrecut de la postul precedent a fost de 6 ore, ori trebuie 1 post doar in fiecare 24 Ore? :D

Edited by FoodStamps
Link to comment
Share on other sites

Salut, ce faceti am ajuns si eu de la scoala. Ce bine e acasa :)

La mine nu merge Server-ul dar la voi?

Nici la mine nu merge serverul scrie si pe pagina de facebook ca o sa fie of 2-3 ore, vad ca la forum i-a dat drumu' o sa ii dea si la server si la site-ul RPG.

Sper sa fi prins macar 1, ma multumesc si cu 2 atacuri:)) si cu 2 defend :)).

Food vezi ca ai facut dublu post :))

 

@, Trebuie ca dupa postul tau sa fie altul, daca nu este si vrei sa faci post dai EDIT la postul tau nu adaugi altul pentru ca faci dublu post si se sanctioneaza cu Warn pe forum ( eu era sa iau pt asta :)) ).

Edited by T I G 3 R
Link to comment
Share on other sites

Back de la Liceu , care vi la un lol daca tot nu merge serveru ?

Merge serverul ma, poate in weekendul care vine ma reapuc si eu de LoL:D.

 

Azi avem 4 waruri, deabea astept :D. Deja a inceput sa intre lumea prin game va zic buna seara si aici.

Link to comment
Share on other sites

Buna treaba ELC, chiar foarte buna. Cate putin luam SF, si sa vezi cum crapa de ciuda Avispa si 69 :D La war nu pot tine un Deagle dar vin la HQ sa injure si sa-si faca de rusine Gang-ul. :D

Link to comment
Share on other sites

Salut baieti ce faceti? Vad suntem atacati de 69 sper sa fie azi mai interesant decat ieri cand erau doar 5 pe Turf din 69 :D

In curand ii stergem pe 69 Piers de pe Map daca continuam tot asa de bine, ne vedem diseara la War. Salut

Link to comment
Share on other sites

Salut baieti,ce faceti?

 

Incercati sa nu mai jigniti pe cei din 69 Pier Mobs si pe cei din Avispa. Cum noua nu ne place sa ne jigneasca cineva,nici lor nu le place sa fie jigniti. Uite asa se creaza dusmania...

 

PS: Fiti mai destepti si nu le raspundeti provocarilor

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.