Jump to content

El Loco Cartel - Discuții / Discussions


Kelton
 Share

Recommended Posts

Salut baieti .

Incepand de ieri am facut un tratat cu The Tsar Bratva acest tratat consta in activitati imeuna antrenamente + alte benefici.

Nu faceti DM pe TTB orice conflict cu un membru TTB va fi sanctionat .

Am postat si la regulament acest tratat.

Link to comment
Share on other sites

Baietii,mi-a facut placere sa colaborez cu voi,o luna voi lua o pauza " bine meritata " dar fortata > viata are prioritate , Krups iti multumesc pentru sansa acordata,Smook mersi pentru tot ajutorul,Rocco_macini la fel,arhanghel,andreiuS,Berti12,Quip,Campi0nul,xSavl,va pup :* , ne vedem dupa o luna minunata :))

$@l p@ :*

Link to comment
Share on other sites

Salut nu am apucat ieri sa scriu aici dar scriu acum:Sper sa ne intelegem cat mai bine si sa facem o colaborare buna.

O seara faina sa aveti !

Edited by Killer Legend
Link to comment
Share on other sites

Doamne ce ma enerveaza jucatorii lui peste astea cu level mare trecuti prin viata virtuala care se tot dau mari .. am aplicat si eu in "ToV"si ghici toti au inceput cu Contra si nici unu nu ma cunoaste din clan se vede ca nici nu s-a uitat pe trecutul meu .. Ca nu inspir incredere si ca sunt post hunter .... Deci am ramas fara cuvinte de al naibi am stat si m-am uitat la toti membrii din clan si nici unu nu are in prima lui factiune mai mult de rank 3 eu mai am putin si primesc rank 5 in prima factiune si daca va uitati pe trecuturile lor in factiuni ramaneti blocat joined in faction left witch fp .. numai atat vedeti dar deja m-am invatat ca pe serverul asta ca sa poti face ceva iti trebuie pile MARI altfel nu faci nimic infine nu voi mai face nici o aplicatie nu vreau sa mai imi fac prieteni etc . De acum voi fi eu si atat o sa vorbesc doar cand va fi nevoie Il felicit pe veerx3 pentru ca trebuia sa fac ca si el sa imi vad de treaba mea si atat.. Salut

Link to comment
Share on other sites

Salutare.

Vreau sa va anunt ca azi 26.07.2014 la ora 19:00 vom face un war4fun cu The Tsar Bratva, sper sa fiti in numar cat mai mare pentru un mini-antrenament si tot odata o mica distractie. V-am pupat.

Edited by Silviuuu
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.