Jump to content

El Loco Cartel - Discuții / Discussions


Kelton
 Share

Recommended Posts

Salut ultimu meu post aici,am crezut ca voi fi o legenda pentru factiunea aceasta dar na fost asa,am primit fw ca a zis byalex sau nush cine sa ies din hq sami fac grupa si tu extesy mi-ai dat Fw....si la ultimul war cand sa ma duc dupa heal,nu ma ducem RAMBO stai tu calm alt fw...

Lasa,ai facut cum crezi tu mai bine,sal!

Link to comment
Share on other sites

Kers, eu am avut mare incredere in tine, dar ai facut pe 'Rambo' si m'ai dezamagit.

Primul fw- Am zis: nu pleaca nimeni de la hq, cand ies din hq, tu erai in huntley deja.

Al doilea fw- La warul de la 21:30-22:00 , am zis sa stati toti langa masini, tu iar fiind Rambo, ai mers in ei.

Succes mai departe, cine nu asculta va avea aceeasi soarta.

Link to comment
Share on other sites

Salut ultimu meu post aici,am crezut ca voi fi o legenda pentru factiunea aceasta dar na fost asa,am primit fw ca a zis byalex sau nush cine sa ies din hq sami fac grupa si tu extesy mi-ai dat Fw....si la ultimul war cand sa ma duc dupa heal,nu ma ducem RAMBO stai tu calm alt fw...

Lasa,ai facut cum crezi tu mai bine,sal!

Bafta... Imi pare rau de tine. Succes in continuare!

 

@ $@L acum am intrat si eu, ne vedem in game. Voi ce faceti?

Link to comment
Share on other sites

Noapte buna baieti, am iesit si eu. Noapte buna. Vreau sa va spun ca maine la 17:45 vreau ca toata lumea sa fie in HQ pentru waruri. Sper ca de data asta sa fiti intr-un numar mai mare si sa ascultati pentru a putea lua niste teritorii. Bafta pe maine la scoala !

Edited by TOV Dreams
Link to comment
Share on other sites

La multi ani STriker, multa sanatate si tot ce vrei.

Azi iti expira banul?

 

Neata baieti, ne vedem in game, sper sa fim cati mai multi azi, si sa punem in practica ce am facut la antrenament!

Link to comment
Share on other sites

Incepand cu ora 17:30 va astept in Hq, am ceva de vorbit cu voi!

Veniti in numar cat mai mare la war !

 

________________________________________________________________________

 

 

 

*Bun. De acum inainte, vom proceda putin altfel. Veti avea voie sa faceti DOAR 2 invoiri pe saptamana la waruri si antrenamente. De exemplu, va invoiti de la warurile de luni si de la antrenamentul de joi. In rest, la celelalte activitati sunteti OBLIGATI sa ajungeti. In caz ca o sa faceti peste 2 invoiri, cea de a 3-a cerere va fi automat respinsa. Pana acum, nu am sanctionat atat de dur, absenta la waruri/sedinta etc. Ei, din acest moment voi face total diferit acest lucru. Ma voi pune foarte serios pe "Evidenta activitati" si voi sanctiona nesimtirea de a lipsi foarte des la orice fel de activitate a gangului (antrenament, sedinta, waruri - in special). Toti cei care sunt la scoala dupa-amiaza sunt rugati sa-i dea un PM lui Dreams, pentru a sti cine va intarzia la diferite activitati. Deja am inceput sa fac putina ordine aici si voi continua si cu altii, asa ca mare atentie la felul in care va comportati si la ce faceti. Nu voi mai ingadui glumele proaste si injuraturile pe /f, asa ca mare atentie si aici. Topicul va mai ramane o perioada inchis pentru ca toata lumea sa citeasca acest post. Cand imi mai dati mie sau lui Dreams un PM cu ceva, va rog frumos sa va spuneti si numele din joc in acel pm, pentru a ne fi mai usor.

Edited by TOV eXtesY
Link to comment
Share on other sites

Buna dimineata Cartel. Tocmai ce m-am trezit si eu, am mancat iar acum am intrat la pc si am zis sa trec putin pe la discutii. Maine avem waruri. Sa fiti intr-un numar cat mai mare pt. ca nu avem niciun teritoriu si trebuie sa luam.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.