Jump to content

El Loco Cartel - Discuții / Discussions


Kelton
 Share

Recommended Posts

@, nu te primim, om mai ***** ca tine n-am vazut, sa nu cumva sa injur ca apoi dai report. Cum ba sa faci post la lider? Cum ba sa il injuri pe lider prin PM pe forum cand nici nu-l cunosti si mai ales cand nu-ti permite. Cum sa faci post la admin ca i-a spus liderului sa te sanctioneze cum trebuie si apoi sa plangi cu "macar scoatetimi FW". Atat iti zic, cu comportamentul asta, nu cred ca ai ce cauta aici. A da, ai noroc ca liderul a fost bun cu tine, avea tot dreptul sa te demita cand i-ai facut post.

Link to comment
Share on other sites

Salutare , am plecat si eu la scoala ne auzim la 19:30 cand ajung acasa.Sper sa fim cat mai multii azi la waruri si sa luam 4/4.

Daca nu suntem macat 25 nu avem sanse, deci intrat la war !!!!

Link to comment
Share on other sites

Cand platiti amenzile puneti data, nu mai puneti texte de gen "azi", "ieri" sau mai stiu eu ce, si completati toate cerintele si spuneti si motivul, nu ca "se vede in ss" sau ca "stie Shakira", completati calumea, luati-o in serios ca poate se greseste la evidenta si riscati FW si va intrebati ca de unde ati luat FW.

Link to comment
Share on other sites

Un sfat shakiro , cu amenzi si FW nu fati o mafie iti spun din experienta pe care om.

 

Ai nevoie de oameni de incredere si mai ales prieteni sa intre la waruri. Eu pe rpg2 cu prieteni mei am luat toate cele 3 orase, ce-a ce voi nici acuma nu ati reusit pe 1.. slabi dar nu aveti prieteni bune .

 

 

Ultimul meu post aicea, bafta.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.