Jump to content

El Loco Cartel - Discuții / Discussions


Kelton
 Share

Recommended Posts

Salut baieti! Sunt noul membru, bine v-am gasit! Sper sa ne intelegem cat mai bine si sa facem treaba buna impreuna.

Salut baieti, eu sunt noul vostru coleg, sper sa facem o treaba buna impreuna si sa cucerim cat mai multe teritorii.

Bine v-am gasit !

Ce faceti?1300 MInute pe metin =)).

Link to comment
Share on other sites

Buna seara, baieti! Am inceput prost astazi, dar, nu-i nimic, capul sus, mergem inainte. Suntem la inceput, nu trebuie sa ne descurajam. Avem lider serios, din cate am observat, subliderul nu pot inca sa-mi dau cu parerea, deoarece am inteles ca a avut treaba, dar sunt sigur ca impreuna vom face treaba buna. Capul sus si nu va descurajati. Sunt sigur ca luni ne vom recupera cateva teritorii.

Link to comment
Share on other sites

Salutare El Loco Cartel <3 !

Sunt nou pe aici [ de vreo 5-6 ore ].

 

Cateva detalii :

 

War's : Nu fiti tristi ca am pierdut toate teritoriile , nu era de asteptat altceva , unii dintre voi nu aveti experienta si nu ati mai fost intr-o mafie/gang , dar stiti cum e vorba aia '' nimeni nu s-a nascut invatat '' , asa ca ' timpul le rezolva pe toate ' , avand in vedere ca Rifa au numai membrii de 30+ cu experienta in spate , eu spun ca ne-am descurcat cat de cat bine [ nu ne-am luat-o la umilinta ] , cat despre arms , as vrea , de acum cand cineva zice [ex : 341-m4] sa ii dati pentru ca nu faceti pentru el , faceti pentru gang , oricum se pot rezolva lucrurile astea usor .

 

Noapte buna :*.

Link to comment
Share on other sites

nu inteleg un lucru..de ce postati toti "salut sunt nou sper sa ne intelegem bine etc" .....doar pentru a primi +1 ....:| discutii frate..bagati caterinca vb de warrruri intalniri rob etc ..vanzari intre membrii :|

Link to comment
Share on other sites

Adevarat aveau si arme bune si erau numai sus pe acoperis si ne lua direct ,si nu mi-a placut imi dadea arma si pana o scriam id sa o acept fugea si trb sa-l caut su su cerea arma si toto eu trb sa-l caut :))

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.