Jump to content

El Loco Cartel - Discuții / Discussions


Kelton
 Share

Recommended Posts

La noi nu au contat "turfurile" am fost o familie cu adevarat fiecare membru a "ajutat" la crearea acestei mafii...:) ne aveam ca fratii...

Am creat prieteni,vorbe,chesti...am format un grup foarte unit...fiecare membru avea cate ceva de facut...

Pot spune ca daca ma voi retrage ma voi retrage impacat...aproape ajunsesem unde imi imaginam eu....dar asta e:*

Suntem aici sa facem aceiasi treaba si cu "El Loco Carte" !

Link to comment
Share on other sites

Sunt multumit cat de cat de prestatia voastra la war-urile de astazi,felicitari baieti !

Am vazut mai multa activitate din partea voastra si chestia asta ma bucura foarte mult...pe langa activitate vreau sa va si intelegeti cat mai bine...:)

Link to comment
Share on other sites

Salut El Loco Cartel.

RiekeR is back. Sa ne amintim putin de vremurile in care eram lider :)) :>.

Mie dor de acele vremurii, sa speram ca vom avea acelas succes sin in el loco....
Link to comment
Share on other sites

Eu unul ies p-afara ... :)

 

Vorbim mai tarziu...

 

Aveti grija ce faceti..

 

Arms, va mai spun odata. Postati-va SS-urile de dupa si inainte de war cu/stats. :) NU ma repet de prea multe ori. Nu ma faceti sa fiu dur.

Link to comment
Share on other sites

Noapte buna,vorbim maine...saptamana asta probabil nu se vor mai da war-uri gratie unui propuneri de nota 10 venita din partea unui lider care detine un "oras" intreg:) si pe langa el nu stiu cum au acceptato alti lideri...dupa ce ca avem doar 2 ore de war intr-o zi in rest stam degaba saptamana asta au fost scoase...:) in fine,daca eram rank 4 rupeam attack-ul in ziua aia..Nu inteleg cum se accepta aceste propuneri..dar na si eu daca eram lider si aveam tot LS-ul propuneam sa nu se tina 1-2 luni war-uri sa arat cat mai bine pe /turfs.nB!

Link to comment
Share on other sites

Noapte buna,vorbim maine...saptamana asta probabil nu se vor mai da war-uri gratie unui propuneri de nota 10 venita din partea unui lider care detine un "oras" intreg:) si pe langa el nu stiu cum au acceptato alti lideri...dupa ce ca avem doar 2 ore de war intr-o zi in rest stam degaba saptamana asta au fost scoase... :) in fine,daca eram rank 4 rupeam attack-ul in ziua aia..Nu inteleg cum se accepta aceste propuneri..dar na si eu daca eram lider si aveam tot LS-ul propuneam sa nu se tina 1-2 luni war-uri sa arat cat mai bine pe /turfs.nB!

 

 

Ce dreptate ai :)))

 

Si esti si amuzant :))

 

Lasa, asta e. Recuperam noi ..

 

 

Noapte buna Pharelle. :*

 

UPDATE . @ Ma bag si eu la somn e 5 dimineata, in 3 ore ma duc sa ma frec cu actele pentru somaj... :-J.

 

 

Vorbim pe seara... Daca o sa intru.

Edited by icseM SV
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.