Jump to content

Avispa Rifa - Discutii intre membri / Discussions


Kelton
 Share

Recommended Posts

Desi nu as avea voie sa postez aici, imi asum acest risc avand in vedere faptul ca este vorba de mine.

@, pe tine nu stiu cine te-a mintit dar te asigur ca ti-e somn. I-am dat sublider si l-am si platit, este? Acum 4 ani, cand ma cunosteam eu cu i7, tu jucai Mario. Eh, uite ca n-a fost asa. Pana la urma ce-ti pasa tie? Vezi-ti de contul tau si de raportul pe care-l ai de facut, daca ai. Nu inteleg de ce va place sa barfiti... Veniti cu pamant sub unghii de la camp si va ganditi voi ce sa faceti si ajungand la concluzia ca n-aveti ce face, intrati putin prin loguri si inventati povesti, corect? Pentru unii, acest joc a ajuns un mod de viata. Vedeti-va ma de treaba voastra. Ma cunosti? Te cunosc? Nici nu mi-as dori, esti cu mult sub standardele mele. ;)

 

Cat despre afirmatia ta cum ca nu-mi merit liderul: Ia sa te vad si pe tine lider. Te oftici cumva? Mie imi place sa se vorbeasca de mine, inseamna ca sunt chiar smecher. De tine cine vorbeste? :))

Ai report.

Link to comment
Share on other sites

Testare tinta justinian + o runda de paintball :Dhttps://www.youtube.com/watch?v=YWvqqPGW0dc&feature=youtu.be


@,
@,

O ei pe mama ta sa nu ii zic altfel la misto nu pe mine ;).


In viata ta tu si toata familia ta nu o sa aveti jumate din banii pe care ii ai tu la avatar prietene, stai cuminte.

NU ma lua pe mine cu "prietene", si e doar un avatar salut ;).

Link to comment
Share on other sites

Testare tinta justinian + o runda de paintball :Dhttps://www.youtube.com/watch?v=YWvqqPGW0dc&feature=youtu.be

O ei pe mama ta sa nu ii zic altfel la misto nu pe mine ;).

NU ma lua pe mine cu "prietene", si e doar un avatar salut ;).

Pai pentru tine DOAR un avatar o sa ramana, atat. Hai du-te in-game ca te asteapta prietenii,rudele.

Link to comment
Share on other sites

@@Drew Senpai,

@@MyAir,

1. Felicitari mele MyAir, ai ajuns si tu sa-ti permiti sa crezi ca poti sa iei pe cineva la misto, din pacate, doar in JOC. pentru ca in viata reala daca iei pe cineva la misto ajungi in sicriu. ( Pe mine nu m-ai luat la misto, te-ai luat pe tine ca tu iei suspend nu eu. :* )

2. MyAir, i7, drew si restu 69 pier, daca ati vazut ce am postat despre voi azi noapte, inseamna ca va pasa de parerea noastra despre voi :o3 . Noi suntem cerul si pamantul pentru 69 pier. Sa se stie.

Edited by Kha Lifa
Link to comment
Share on other sites

Pai pentru tine DOAR un avatar o sa ramana, atat. Hai du-te in-game ca te asteapta prietenii,rudele.

Am zis eu cumva ca vreau sa fie mai mult decat un avatar ma? daca ar fi dupa tine n-as mai purta nici un avatar ;).

@, macar eu am mama... Hai vezi ca e ora de masa acolo la orfelinat, vorbim dupa. Pofta mare!

@, 1. Te bate limba romana.

2. https://www.youtube.com/watch?v=ATqhU1kB0OQ

Ai pe ..... ai leader abia intri la cateva war-uri esti penibil, la orfelinat esti tu nu eu ;).

Edited by Bogdan201000
Link to comment
Share on other sites

 

 

macar eu am mama... Hai vezi ca e ora de masa acolo la orfelinat, vorbim dupa. Pofta mare!

Ce imi place, tu jignesti dar si cand afla Kelton de limbajul asta... Asta nu e limbaj de lider sa il jignesti de mama sau sa il faci omu' strazii.

Link to comment
Share on other sites

Am zis eu cumva ca vreau sa fie mai mult decat un avatar ma? daca ar fi dupa tine n-as mai purta nici un avatar ;).

Ai pe ..... ai leader abia intri la cateva war-uri esti penibil, la orfelinat esti tu nu eu ;).

Si te intreb si eu ceva, ce treaba ai tu cu activitatea lui??? Nu poti sa-ti vezi de treaba?

Link to comment
Share on other sites

@,

@,

https://www.youtube.com/watch?v=iUYOUIkrM-U

 

Poti sa pui pe tine aur si cristale, poti sa ai si avioane, poti sa ai masini si de 7 ****** daca n-ai TALENT(.exe) SI TURFURI nu-ti sta cu ele.

 

 

P.S: Facem schimb de plusuri? :-q

 

 

Edited by ZEW AraGAZ FCP
Link to comment
Share on other sites

Ba iesiti ma de aici , faceti parte cumva din Avispa sa postati ? Aveti PM-uri , luati si facetiva o conversatie.

Si de mn se vorbeste destule si ma doare fix si direct in "" P . . . "

Link to comment
Share on other sites

Astazi la 12:45 toata lumea in HQ pentru waruri nu ma intereseaza ce aveti de facut 2 ore puteti sta si voi in game!


Cei care nu vin la nici un war vor primit FactionWarn nu mai stau eu dupa voi ca nu stiu ce aveti de facut,ori sunteti activi ori aveti liber sa plecati!


Link to comment
Share on other sites

Ati vazut ca s-a putut daca am ascultat si am fost organizati? Nu mai fiti suparati, nu se poate mereu sa fim perfecti si sa avem mereu turfuri. Si in istorie marile imperii si regimuri au avut de suferit si s-au destramat odata. Am pierdut cateva turfuri, dar asta nu inseamna ca suntem slabi. Avispa a tot dominat de cand au fost introduse "noile ganguri" si va domina, daca avem cateva zile, saptamani mai proaste asta nu inseamna ca nu suntem buni. Mai invatati si sa pierdeti, nu se poate castiga la nesfarsit. Pe viitor trebuie sa ascultam de cel care conduce warul si sa stam uniti cum am facut la ultimul war, nu in bisericute de cate 2, 3 pe turf, asa nu facem nimic.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.