Jump to content

Avispa Rifa - Discutii intre membri / Discussions


Kelton
 Share

Recommended Posts

BULLSHIT !!!

 

Ba frate nu am mai vazut asa ceva.. Ieri covrigele cand am venit la voi in Orgrimmar si l-am spart cap-ul la mage-ul ala pe frost cu druid-ul mi-a retinut numele si astazi m-am intalnit cu el in arene :))

Eu faceam arenele pe paladin cu un rogue si el era cu un druid :)) Fi si tu atent beleaua mare :)) Druid-ul ala se transformase in urs si il inebunea pe rogue acolo chiar daca nu datea dmg calumea da rezista la max si pe mn mage-ul ma tinea in gheata si datea cu vraji dalea de ma miscam greu :))

Dupa aceea s-a enervat si i-a dat o idee cam urata :))

A creat 3 clone si cu el era 4 si nu mi-am dat seama ca el s-a dus in spatele lor si datea cu vraji , a mai creat o sfera care nu o pot distruge si incepea si aia sa traga cu niste fulgere in mine , a scos un animal de apa si cand au inceput toate alea sa traga in mine m-a gasit toti draci.

La faza asta daca eram cu druid-ul ii faceam iar faza ca aseara :)) Ma transformam in urs si ma duceam la el sa ii sparg capu printre toate clonele alea zici ca eram masina :))

De 3 picaram cu aia 2 in arene :)) Sincer nu am ce sa ii fac cu paladin-ul la mage.

Link to comment
Share on other sites

De cand nu mai este lider sau helper , domnu„ @F4L oTo o arde nasol. Ii cam scapa gura la nervi :))

Nici nu-mi merge metoda care mi-ai zis-o prin pm, hwoooooooo

A, da , ai post nabule, pa.

 

 

Salut, acum am intrat si eu in casa, se fase fetitele?

Sa dea dracu sa mai pierdem de saptamana viitoare un war cu elc ca ii dau drumu` din lesa lui askhanar si va mananca pe toti, manca-v-ar.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.