Jump to content

Avispa Rifa - Discutii intre membri / Discussions


Kelton
 Share

Recommended Posts

@, Prietene eu sunt foarte calm atata timp cat cineva nu sufera la mine si nu ma/ne trateaza cu asa o aroganta (eu sunt cel mai bun toti sunt prosti) eu sunt agresiv doar in ring si in autoaparare pe strada etc..Am invatat de la maestrii mei ca nu exista om prost exista doar om neinstruit (in afara de cei care sunt handicapati, au probleme pshihice).Si da sa sti ca eu chiar sunt sustinator Ponta si tot pe Ponta il votez pe 16.noiembrie.Nu voi vota nici o data cu un samsar de copi care nici macar nu e crestin ortodox si pe de alta parte mai e si neamt.

Edited by AIM K0rS
Link to comment
Share on other sites

Bafta baieti,se pare ca aici a luat sfarsit aventura mea ca lider al factiuni Avispa Rifa!

Mi-a parut bine ca v-am cunoscut si sper ca nu v-am dezamagit,chiar daca in ultimul timp am avut multe probleme cu membri!

Le multumesc lui Sondofthetime,Askhanar si lui Jorik pentru ajutorul acordat fara ei nu as fi putut duce mafia in top,chiar daca acum s-a intamplat ce s-a intamplat!

Le multumesc si restul membrilor care au venit aici sa ma ajute si sper ca v-am invatat ceva pe uni dintre voi.Nu uitati ce v-am spus in ultimul timp nu va mai certati pentru ca toti vor binele gangului,incercati sa comunicati si veti ajunge din nou in top!

 

Se pare ca cineva mi-a vrut raul,si cei din El Loco Cartel si-au atins scopul!

 

 

Rifa all the way!

Remember Lord Norbert14

Imi pare nespus de rau ca ai pierdut liderul, iti multumesc pentru a doua sansa si ca ai avut in credere in mine ca banul a fost luat dintro prostie si pentru ce ai facut pt mine in vara, chiar daca nu a mers pana la capat favorul Imi pare rau ca nu am putut sa iti fac si eu un favor???

Remember lord Norbert si Oto, si felicitari ca ati adus gangul in top.

Te asteptam inapoi norbert

Link to comment
Share on other sites

Salutări băieți.

 

De astăzi, voi fi noul lider Avispa Rifa.

Sper sa fim un grup unit, ce zic, o sa fim, nu sper, chiar o sa fim un grup unit, care împreună va lua San Fieroul.

De astăzi vreau activitate mărită de la voi.

 

Orice problemă se rezolvă prin PM mie, NU CERTURI PE /F

Ce să vă tin morală...

 

O să ne înțelegem bine, cu o mare parte din membrii deja mă cunosc, cu ceilalți o să văd.

 

Inafara de activitate nu vreau cine stie ce de la voi.

Activitate, puterea de a intelege de ordinele rank-urilor superioare.

 

O să ne revenim cât de curând.

O seară faină.

Link to comment
Share on other sites

A venit si ultimul meu post aici.Baieti ce sa zic va urez bafta cu noul lider sper sa luati SF-ul, sa le aratati celor din ELC ca SF-ul nu e al lor.Am iesit din Rifa pentru ca nu prea mai am timp si chef de war dupa 1 an jumate numaii mafii mi s-a luat, am intrat in Rifa cand factiunea avea 0 turfs nu am realizat mare lucru intradevar din cauza celor din ELC, dar ne-am atasat unul de altun, oricum eu va sustin din toate punctele de vedere cum am facut si fac cu cei din GSB, tinem legatura (ne mai auzim)

Link to comment
Share on other sites

Salutări băieți.

 

De astăzi, voi fi noul lider Avispa Rifa.

Sper sa fim un grup unit, ce zic, o sa fim, nu sper, chiar o sa fim un grup unit, care împreună va lua San Fieroul.

De astăzi vreau activitate mărită de la voi.

 

Orice problemă se rezolvă prin PM mie, NU CERTURI PE /F

Ce să vă tin morală...

 

O să ne înțelegem bine, cu o mare parte din membrii deja mă cunosc, cu ceilalți o să văd.

 

Inafara de activitate nu vreau cine stie ce de la voi.

Activitate, puterea de a intelege de ordinele rank-urilor superioare.

 

O să ne revenim cât de curând.

O seară faină.

Felicitari pentru lider sonda, sper ca nu o sa te skimbi si ca o sa fii tot cel care ai fost cand eram eu data trecuta in rifa. Sf-ul al nostru va fi daca reusesti sa ii faci pe unii mai activi :D??
Link to comment
Share on other sites

A venit si ultimul meu post aici.Baieti ce sa zic va urez bafta cu noul lider sper sa luati SF-ul, sa le aratati celor din ELC ca SF-ul nu e al lor.Am iesit din Rifa pentru ca nu prea mai am timp si chef de war dupa 1 an jumate numaii mafii mi s-a luat, am intrat in Rifa cand factiunea avea 0 turfs nu am realizat mare lucru intradevar din cauza celor din ELC, dar ne-am atasat unul de altun, oricum eu va sustin din toate punctele de vedere cum am facut si fac cu cei din GSB, tinem legatura (ne mai auzim)

Cum am tot sustinut, nu factiunea conteaza, pe cat conteaza membrii si liderul acesteia. SF-ul a fost ELC-ului cat timp Krups a fost lider.

 

#oare vei mai sustine rifa cat suntem noi aici? :-?

Edited by NUSUNTRASTA
Link to comment
Share on other sites

Salut.

 

Welcome celor noi.

 

In seara asta vreau PREZENTA MAXIMA.

Cei care nu vor fi Online vor fi sanctionati cu FW.

AVEM 2 WAR-URI ATTACK IN SF DE LA ORA 21:00 . VREAU CA TOTI SA FITI IN HQ IN LINIE LA ORA 20:45

ASTAZI NU ESTE NICIO EXCEPTIE. CEI CARE NU SUNT IN LINIE VOR PRIMII FW FARA DISCUTIE

 

Inchid topicul pentru a vedea si dragii nostri inactivi.

Edited by South SondOfTheTime
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.