Jump to content

69 Pier Mobs - Discutii - Discussions


Kelton
 Share

Recommended Posts

Ma duc la culcare, noapte buna.

 

 

Pisicutele 69: http://i.imgur.com/Jajswjx.png

 

Fetele au rupt tot. :)) Sper ca v-a placut antrenamentul.

NB PadE si felicitari Eugenie pentru noua functie!

Mersi frumos.

 

 

# Dolare, multumesc pentru functie si totodata pentru sansa acordata. Sper sa nu dezamagesc pe nimeni si sper sa va facem treaba buna de-acum inainte.

Incepem prin a ne lua HQ back si dupa vedem noi.

Link to comment
Share on other sites

Buna,69 PM ! N-am mai trecut de ceva timp pe aici. ;))

@@E u G e n 9 0, Felicitariiii ! >:D<<'> Impreuna vom face o treaba buna(sa speram) !

Link to comment
Share on other sites

...

Edited by PuNiSheR12
Link to comment
Share on other sites

Astazi la 19:45 sunteti asteptati cu totii in HQ pentru war-uri. Sper sa veniti in numar cat mai mare, pentru a putea recupera macar HQ-ul.

 

*Cine nu vine si nu are cerere de invoire / inactivitate, primeste factionwarn.

Link to comment
Share on other sites

 

Fetele au rupt tot. :)) Sper ca v-a placut antrenamentul.

Mersi frumos.

 

 

# Dolare, multumesc pentru functie si totodata pentru sansa acordata. Sper sa nu dezamagesc pe nimeni si sper sa va facem treaba buna de-acum inainte.

Incepem prin a ne lua HQ back si dupa vedem noi.

Asa sa fie :*

 

Salut!

Sunt noul primitiv :D

Welcome >:D<<'>

Link to comment
Share on other sites

Phahahaha iar incep avispa ca pe vremea cand eram eu lider de luau ban dupa fiecare war cate 2,3 si ei se laudau cat erau de buni,dar nu vedeau cati luau ban,nicu,el se lauda cat e de bun bla bla bla,am vazut acum de ce era bun,si biscuite,a luat ban pe contu mic pentru aimbot,el imi zicea pe /f ca eu ma ofticam si-l faceam codat,pe langa ca nu l-am fact niciodata chiar era codat,zicea el cat e de bun,ca nu are aim,ca ma face,bla bal bal,toti astia care spun ca-s buni sunt codati si fara cod ar tine deagle invers :)

Link to comment
Share on other sites

Meh, noapte buna baieti si fete. Cam asta a fost si ziua de azi.. Trebuia sa castigam acel war pe parcare, zic eu.. deoarece am dominat clar.

Dar, ce sa faci, asta e.. avem multi care fac - si asta nu-mi convine deloc. Sper sa gasim o modalitate sa rezolvam problema asta.

Scorurile de azi: http://imgur.com/a/Ab92j + 5-5 ELC si 5-2 RDT. (n-am facut ss)

 

 

@@Anndi, Stii ca avem un tratat ?

As putea si eu la fel de bine sa va umplu topicul de reclamatii cu posturi pentru suicid, abuz + multe altele, dar nu o fac.

 

* Vezi cum faci sa retragi reclamatia. :D

Link to comment
Share on other sites

  • Scooby69 changed the title to 69 Pier Mobs - Discutii - Discussions
  • Jackus unpinned this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.