Jump to content

69 Pier Mobs - Discutii - Discussions


Kelton
 Share

Recommended Posts

Salut lume, sunt pregatit de war, sper sa fim toti pregatiti, uite cum sta treaba.... Ei sunt multi in factiune dar multi dintre ei zic ''aaaa cine sunt aia din 69 ma? le dam 15-0'', ei bine astazi vreau sa vad ceva diferit, vreau sa le aratam ca au venit sa lupte pe bune, nu sa vina la o plimbarica pana la HQ-ul nostru, haideti fratilor sa facem o figura buna, si sa ne recuperam macar HQ-ul. Sper sa fim minim 18+ la war. Pentru unde suntem mai multi puterea creste, astia care aveti TEC-uri si Combat, Rang 3-4-5, nu va mai dati Rambo, incercati sa stati grupati macar niste grupuri de minim 2-3 dar sa fiti uniti, Bafta la toti !!

Link to comment
Share on other sites

@, De ce trebuie sa va dati smekeri ca i-ati omorat o data dati-va smekeri cand ii omorati constant crede-ma si eu am omorat o gramada de tec-ari din rifa 1 la 1 el cu tec si tot nu ma dau smeker cu asta nu dovediti ca sunteti mai intelepti, ci contrariul si ce periculosi am fost noi ca ne-au decimat la war-ul pe HQ (m-am chinuit sa fac un rahat de 5-3 ca numai aveam unde sa ma duc

Rifa erau peste tot) la war-ul pe renk bike s-au mai imputinat ei si daia a fost mai echilibrat (mi-a zis si Jorik pe call sa faceti ceva pe rent bike ca au mai dat /q de la noi) :)))), Rifa au oameni buni, sunt si multi nu avem ce sa le facem curand.Nu sunt pesimist, dar asta e adevarul cel putin din punctul meu de vedere

Edited by AIM K0rS
Link to comment
Share on other sites

Pleacam.. venim... war nu avem, nu ma simt ca in mafie ci ca in nicio factiune............. conducerea inactiva......... nimanui nu ii pasa..... INSA NU VA TEMETI CACI NOI NE VOM REVENII!! NOI AVEM SPERANTA!!! (Glumesc.. mi-a murit speranta :)) ) dar nu ies caci am promis ca o sa raman alaturi cat e posibil chiar daca sunt ignorat, tinut ca un nimeni de James. Ne vedem maine la war (ala care nu va fi pentru ca noi nu avem destui membrii cu toate ca au trecut 2 sapt.) SAL

Edited by Al Pacin0
Link to comment
Share on other sites

  • Scooby69 changed the title to 69 Pier Mobs - Discutii - Discussions
  • Jackus unpinned this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.