Jump to content

🚓LV Police Department🚓 - 💬 Discuții | Discussions 💬


Kelton
 Share

Recommended Posts

Finally Bobo responded to my pm.. and i recovered my forum account..

Link to comment
Share on other sites

Este o liniste macraba aici , in sfarsit am reusit si eu sa reinstalez win si functionez la capacitate maxima , sa zicem :D , azi reinstalez si sa-mp ca trebe sa termin raportul :).

Link to comment
Share on other sites

Scuzati-mi postarea, dar as avea nevoie de putin ajutor. Salut, a jucat cineva Farming Sinulator 2017? As avea nevoie de un link de descarcare la jocul ultima versiune. Sau daca a descarcat cineva jocul dar la care se cere o parola de dezarhivare. Multumesc.

Link to comment
Share on other sites

Auziti, foloseste sau a folosit cineva CopCMD dupa noul regulament? Daca da, imi puteti spune daca merge cum trebuie si eventual sa lasati un link catre cel pe care il folositi? Multumesc anticipat!

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Alcatelo said:

Auziti, foloseste sau a folosit cineva CopCMD dupa noul regulament? Daca da, imi puteti spune daca merge cum trebuie si eventual sa lasati un link catre cel pe care il folositi? Multumesc anticipat!

 

Eu asta folosesc , adica la viteza50 decat apare bindul si trebuie sa ii dai tu confiscate si amenda iar pt nos condus neregulamentar la fel apare doar bidul , iar tu folosescti /cl id pt a suspenda permisul 3 h

 

Link to comment
Share on other sites

Salutare, sunt de ceva timp in facțiune dar abia acum am dat peste topicul asta, csz, bine v am găsit și sper sa ne înțelegem bine și să stau mult timp alaturi de voi.

(asta i așa sa aveți motiv de spam)

Link to comment
Share on other sites

49 minutes ago, AIM fTd said:

Salutare, sunt de ceva timp in facțiune dar abia acum am dat peste topicul asta, csz, bine v am găsit și sper sa ne înțelegem bine și să stau mult timp alaturi de voi.

(asta i așa sa aveți motiv de spam)

Uhuhu, bine ai venit in junglă! (și da chiar e motiv bun de spam :)) )

Link to comment
Share on other sites

  • Eduard.. changed the title to 🚓LV Police Department🚓 - 💬 Discuții | Discussions 💬
  • Edward locked this topic
  • Scotocell unlocked this topic
  • Kwebbel pinned this topic
  • Eduard.. unpinned this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.