Jump to content

🚓LV Police Department🚓 - 💬 Discuții | Discussions 💬


Kelton
 Share

Recommended Posts

Dupa cum am spus si in joc, tin sa multumesc tuturor celor care au participat astazi la eventul organizat de Knightrider la care am fost organizatori. In calitate de coordonator la aceasta activitate sunt foarte multumit de modul in care v-ati comportat si cum am cooperat. Pe viitor as dori sa facem mai multe activitati de acest gen, pentru ca nu fac alt ceva decat sa ne scoata din rutina zilnica cu raport-raport... Imi pare rau si de cei care au fost ON dar au preferat sa faca alt ceva insa prezenta a fost optionala! Daca mai aveti poze, astept replay! O seara buna tuturor!

http://imgur.com/a/JnFr8

Link to comment
Share on other sites

Băieti, duminica in loc de antrenament as vrea sa fac un eveniment trivia in factiune la care as cam vrea prezenta mare. Nu promit de pe acum, va voi spune zilele astea/Guys this Sunday it is possible that a trivia event will take place. I am not sure but I will let you know next days.

Edited by Fira VIP
Link to comment
Share on other sites

Salut baieti. Sper va v-a placut antrenamentul din aceasta seara. Totodata sper ca v-a placut si evenimentul cu care am terminat antrenamentul. Prin acest post vreau sa va spun sa verificati prima pagina a topicului Rapoarte de activitate si Ofiterul Lunii. Incepand cu primele rapoarte care vor aparea pe RPG vor fi impartite premiile, la fel si la ofiterul lunii. Sper ca aceste premii sa va motiveze sa faceti rapoartele cat mai bune! O seara si o saptamana buna sa aveti!

Link to comment
Share on other sites

Baieti, cu parere de rau tin sa a anunt ca functia mea de lider o sa ia sfarsit zilele acestea, m-am mutat intr-un nou loc unde nu am internet tras in apartament si nu mai pot face alte invoiri deci e o situatie de cacao...Imi cer scuze celor pe care i-am dezamagit sau mai stiu eu ce, stiu ca n-am fost cel mai bun lider dar sper sa nu uitati de mine. Guys with regret I must announce that my leading end these days, I moved to a new place where I don't have internet in my apartment and I can't make other inactivity so...I apologize to those that I have disappointed, I know I wasn't the best leader but I hope you will never forget me.

 

Dropzz - Dane, n-am ce zice despre tine, esti un om de nota 10.

Gaby2208 - Esti un nab cu 0 ore jucate luna asta...

MoHe - Desi cam inactiv in ultima vreme esti un membru foarte bun si o persoana pe care o vrei ca prieten.

Breakz - Ne stim de ceva timp, cand aveai lider nu-mi raspundeai la mesaje decat dua cateva zile dar tin sa-ti multumesc pentru ca m-ai pus pe lista.

Victim_Vodka - Cel mai nab om, dupa pewdipie. Cum sa dai ma 600k...?

Andrei_G - Esti genial omule, sper sa te descurci avand in vedere ca stii mai multe despre PD decat mine, succes cu scoala de soferi.

Seepti. - Alt inactiv, vezi ca urmatorul lider nu stiu daca va fii asa de indulgent..

xThe0 - Acum cateva luni erai intrat mereu in game acum abia daca te mai prind in joc...

Starp - You're a little quiet but gl man and don't let pew do the same as he did with me with next leader.

PewDiePie - Man, i know you for a few time now but let me tell you that you are the biggest nab i've ever meet. "Eat cucu".

Tarzan. - Ai innebunit ba, am primit 2 PM-uri cu tine, ai grija ce faci in continuare.

Tomiii - De tine nu am ce zice ca nu e ca si cum nu am mai vorbi de acum incolo.

DominicToretto. - Cand erai rank 1 nu ma asteptam sa ajungi asa de departe in PD, bravo nab, tine-o tot asa.

Bone - Dintre toti tu ai cea mai mare experienta in aces PD, mai tii minte cand erai rank 6 si eu rank 1? Cum ai luat tu ban pentru reclama parca..

Optim - Vorbim pe skype, inca astept sa-ti stiu facebook-ul.

Ganja_smoker - Merau am crezut ca esti fumat :)).

TheNeuer - De tine nu am ce zice ca nu am apucat sa te prea cunosc dar ai grija mai departe, cu noul lider.

Sobranie - Te respect ma, ai stat cu 2/3 FW-uri la rank 1 si asta spune multe despre tine.

GuT. - La fel, nu am apucat sa te cunosc ca lumea dar din ce-mi amintesc esti cam la acelasi nivel cu Victim

Cr3tzu - Ne stim de cand eram eu la inceput cu server-ul si uite unde am ajuns amandoi, succes nab.

Nikolas - De tine nici nu mai zic ca vorbim cam in fiecare zi.

Raul02 - Cel mai activ membru ai grija ce faci.

Bows - La fel ca la dominic, nu ma asteptam sa-ti mearga asa bine-n PD

Stingagiu_Calin - Moama, cate PM-uri si SMS-uri am primit despre tine cand erai la inceput acum parca e altceva.

Adii - De tine nu prea am ce zice ca nu am apucat sa te cunosc.

Alex9alex - Vorbeste ma mai des pe /r sa te faci cunoscut..

CannoT - Nab, lisen to pew and starp and learn from them.

Mokazu - Cum sa dai ma 200k pe un post pe care nu iei nimic? =)

xBachus. - La fel si cu tine, ne stim de nu stiu cand, esti un om de nota 10.

Adryan_ - Nu am apucat sa te cunsoc...

Pablo.Escobar - Inca ii esti dator lui Andrei :))

KnighRider - Iar la fel, nu stiu multe despre tine.

DJmix - Nab om, ai grija ce faci in continuare ca ai un AV :))

sS1mpLu - Tu ori esti ruda cu toata factiune ori ii stii pe toti :))

DeTroiT - Nu am ce zice, nu am apucat sa te cunosc.

Spoomy - Never listen to pew, liste to starp, he is not nab.

Obligon - Nu am apucat sa vad ce-ti poate capul :)

Geoorge - La fel ca la Alex, vorbeste ma pe /r, fa-te cunsocut

Detergent - Cum sa-mi faci ma spam in halul ala la reporturi? =)

UnnIvErSall - Al 3-lea cel mai mare nab din factiune.

Ombladon - Nu am apucat sa te cunosc.

Gaby1 - Iar la fel, activitate pe /r ca nu merge altfel..

Bogdan27 - Te-as plasa cam pe locul 4 in factiune, la nabism.

 

 

 

Edited by Fira VIP
Link to comment
Share on other sites

Baieti, cu parere de rau tin sa a anunt ca functia mea de lider o sa ia sfarsit zilele acestea, m-am mutat intr-un nou loc unde nu am internet tras in apartament si nu mai pot face alte invoiri deci e o situatie de cacao...Imi cer scuze celor pe care i-am dezamagit sau mai stiu eu ce, stiu ca n-am fost cel mai bun lider dar sper sa nu uitati de mine. Guys with regret I must announce that my leading end these days, I moved to a new place where I don't have internet in my apartment and I can't make other inactivity so...I apologize to those that I have disappointed, I know I wasn't the best leader but I hope you will never forget me.

DE CE BAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA :((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((.... lider ca tine nu o sa mai gasesc..

Link to comment
Share on other sites

Baieti, cu parere de rau tin sa a anunt ca functia mea de lider o sa ia sfarsit zilele acestea, m-am mutat intr-un nou loc unde nu am internet tras in apartament si nu mai pot face alte invoiri deci e o situatie de cacao...Imi cer scuze celor pe care i-am dezamagit sau mai stiu eu ce, stiu ca n-am fost cel mai bun lider dar sper sa nu uitati de mine. Guys with regret I must announce that my leading end these days, I moved to a new place where I don't have internet in my apartment and I can't make other inactivity so...I apologize to those that I have disappointed, I know I wasn't the best leader but I hope you will never forget me.

 

Dropzz - Dane, n-am ce zice despre tine, esti un om de nota 10.

Gaby2208 - Esti un nab cu 0 ore jucate luna asta...

MoHe - Desi cam inactiv in ultima vreme esti un membru foarte bun si o persoana pe care o vrei ca prieten.

Breakz - Ne stim de ceva timp, cand aveai lider nu-mi raspundeai la mesaje decat dua cateva zile dar tin sa-ti multumesc pentru ca m-ai pus pe lista.

Victim_Vodka - Cel mai nab om, dupa pewdipie. Cum sa dai ma 600k...?

Andrei_G - Esti genial omule, sper sa te descurci avand in vedere ca stii mai multe despre PD decat mine, succes cu scoala de soferi.

Seepti. - Alt inactiv, vezi ca urmatorul lider nu stiu daca va fii asa de indulgent..

xThe0 - Acum cateva luni erai intrat mereu in game acum abia daca te mai prind in joc...

Starp - You're a little quiet but gl man and don't let pew do the same as he did with me with next leader.

PewDiePie - Man, i know you for a few time now but let me tell you that you are the biggest nab i've ever meet. "Eat cucu".

Tarzan. - Ai innebunit ba, am primit 2 PM-uri cu tine, ai grija ce faci in continuare.

Tomiii - De tine nu am ce zice ca nu e ca si cum nu am mai vorbi de acum incolo.

DominicToretto. - Cand erai rank 1 nu ma asteptam sa ajungi asa de departe in PD, bravo nab, tine-o tot asa.

Bone - Dintre toti tu ai cea mai mare experienta in aces PD, mai tii minte cand erai rank 6 si eu rank 1? Cum ai luat tu ban pentru reclama parca..

Optim - Vorbim pe skype, inca astept sa-ti stiu facebook-ul.

Ganja_smoker - Merau am crezut ca esti fumat :)).

TheNeuer - De tine nu am ce zice ca nu am apucat sa te prea cunosc dar ai grija mai departe, cu noul lider.

Sobranie - Te respect ma, ai stat cu 2/3 FW-uri la rank 1 si asta spune multe despre tine.

GuT. - La fel, nu am apucat sa te cunosc ca lumea dar din ce-mi amintesc esti cam la acelasi nivel cu Victim

Cr3tzu - Ne stim de cand eram eu la inceput cu server-ul si uite unde am ajuns amandoi, succes nab.

Nikolas - De tine nici nu mai zic ca vorbim cam in fiecare zi.

Raul02 - Cel mai activ membru ai grija ce faci.

Bows - La fel ca la dominic, nu ma asteptam sa-ti mearga asa bine-n PD

Stingagiu_Calin - Moama, cate PM-uri si SMS-uri am primit despre tine cand erai la inceput acum parca e altceva.

Adii - De tine nu prea am ce zice ca nu am apucat sa te cunosc.

Alex9alex - Vorbeste ma mai des pe /r sa te faci cunoscut..

CannoT - Nab, lisen to pew and starp and learn from them.

Mokazu - Cum sa dai ma 200k pe un post pe care nu iei nimic? =)

xBachus. - La fel si cu tine, ne stim de nu stiu cand, esti un om de nota 10.

Adryan_ - Nu am apucat sa te cunsoc...

Pablo.Escobar - Inca ii esti dator lui Andrei :))

KnighRider - Iar la fel, nu stiu multe despre tine.

DJmix - Nab om, ai grija ce faci in continuare ca ai un AV :))

sS1mpLu - Tu ori esti ruda cu toata factiune ori ii stii pe toti :))

DeTroiT - Nu am ce zice, nu am apucat sa te cunosc.

Spoomy - Never listen to pew, liste to starp, he is not nab.

Obligon - Nu am apucat sa vad ce-ti poate capul :)

Geoorge - La fel ca la Alex, vorbeste ma pe /r, fa-te cunsocut

Detergent - Cum sa-mi faci ma spam in halul ala la reporturi? =)

UnnIvErSall - Al 3-lea cel mai mare nab din factiune.

Ombladon - Nu am apucat sa te cunosc.

Gaby1 - Iar la fel, activitate pe /r ca nu merge altfel..

Bogdan27 - Te-as plasa cam pe locul 4 in factiune, la nabism.

 

 

 

Pacat Fira , imi pare rau ca ai renuntat la functia de lider , sper sa ne auzim cu bine pe Whatsapp , pana la urma viata reala are prioritate. Inca odata tin sa iti multumesc ca mi ai acordat o sansa aici si sper ca ne vom auzi cu bine. Succes in viata reala! :*
Link to comment
Share on other sites

Fira, desi am discutat si in privat tin sa postez si aici. Esti probabil singurul lider pe care l-am intalnit de cand joc cu care am putut discuta oricand si orice. Esti un baiat de nota 10 cu felicitari. Imi pare rau ca lasi functia atat de repede dar cu siguranta alegerea ta este cea mai buna. Te inteleg perfect, fiecare in viata avem momente cand trebuie sa punem jocul pe locul 2 si sa dam prioritate celor din jur. Sper sa avem ocazia sa ne intalnim si sa discutam! Iti multumesc pentru urarile facute legate de scoala de soferi. Poate dupa ce iau permisul vin la tine cu masina:)) Tinem legatura pe facebook/skype, te pup dulce si ai grija de tine!

Link to comment
Share on other sites

Lel, fira nab, cum sa fiu eu ca victim? Ar trebui sa pun o sufletista dinaia, dar cum n-ai reusit sa-mi faci anamneza ca sa scrii altcv la descrierea aia zic doar ca te pup si te iubb si o sa lipsesti lvpdului

Edited by GutMasteR
Link to comment
Share on other sites

  • Eduard.. changed the title to 🚓LV Police Department🚓 - 💬 DiscuÈ›ii | Discussions 💬
  • Edward locked this topic
  • Scotocell unlocked this topic
  • Kwebbel pinned this topic
  • Eduard.. unpinned this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.