Jump to content

🚓LV Police Department🚓 - 💬 Discuții | Discussions 💬


Kelton
 Share

Recommended Posts

Nick: Kligh
* Level: 25
* Rank: 2
* Vechime: (cat timp ai stat in factiune) Cam 2/3 saptamani.
* De ce doresti sa pleci din Police Department?: pentru ca vreau sa incerc si alte factiuni.
* Cum te-ai simtit in Police Department ?: Foarte bine.Aveti super membri.
* Alte precizari?: Salut Andrei multumesc pentru ocazia acordata. Sper ca vom pastra legatura.

Link to comment
Share on other sites

Nick: Kligh

* Level: 25

* Rank: 2

* Vechime: (cat timp ai stat in factiune) Cam 2/3 saptamani.

* De ce doresti sa pleci din Police Department?: pentru ca vreau sa incerc si alte factiuni.

* Cum te-ai simtit in Police Department ?: Foarte bine.Aveti super membri.

* Alte precizari?: Salut Andrei multumesc pentru ocazia acordata. Sper ca vom pastra legatura.

Ai gresit sectiunea

Edited by AT AndreiG
Link to comment
Share on other sites

Salut! Sunt Spoomy,as avea nevoie de ajutorul vostru..daca se price cineva..de aseara tot mi se intampla asta si nu pot deschide nici un server de SA:MP..Interesant este faptul ca GTA San Andreas Single Player imi merge,ma poate ajuta cineva? Va rog..am incercat sa reinstalez samp..gta ,tot.. si tot nu merge..

post-88455-0-15134500-1447576574_thumb.png

Link to comment
Share on other sites

Noapte buna dragi ofiteri. O saptamana buna va doresc si aveti grija de faceti! Nu uitati, fara /d aiurea ca va sanctionez si aveti grija la limbaj si comportament. Pentru orice nelamurire sau intrebare astept PM din partea voastra.

Link to comment
Share on other sites

Salut fosti colegi. Se pare ca in urma unei verificari pe care am acceptat-o fiindca din cate credeam eu nu aveam nimic murdar in calculator am fost banat la fel ca si alti colegi. Ma bucur ca v-am cunoscut, imi pare rau ca am fost sanctionat doar pentru existenta programului renko in pc si cred ca este ultima data cand ne vedem, spor la joc si la treaba.

Link to comment
Share on other sites

Salut fosti colegi. Se pare ca in urma unei verificari pe care am acceptat-o fiindca din cate credeam eu nu aveam nimic murdar in calculator am fost banat la fel ca si alti colegi. Ma bucur ca v-am cunoscut, imi pare rau ca am fost sanctionat doar pentru existenta programului renko in pc si cred ca este ultima data cand ne vedem, spor la joc si la treaba.

 

Mult succes sper sa ne revedem pe server, asta e adminii ce sa-le faci.

Link to comment
Share on other sites

  • Eduard.. changed the title to 🚓LV Police Department🚓 - 💬 DiscuÈ›ii | Discussions 💬
  • Edward locked this topic
  • Scotocell unlocked this topic
  • Kwebbel pinned this topic
  • Eduard.. unpinned this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.