Jump to content

SF Police Department - 💬 Discuții / Discussions 💬


Kelton
 Share

Recommended Posts

Bun venit la toți nabii.

 

Topicul ăsta de discutii este în paragină, mă ajutați voi să-l renovez? Uitați câteva sfaturi safe după care vă puteți ghida, acestea va vor ajuta în cariera voastră de polițiști.

 

- ascultați de rank mai mare ca voi.

- când nu sunteți sigur de ceva, întrebați pe /r.

- dacă nu vă răspunde nimeni și nu sunteți siguri mai bine nu acționați, decât să fiți sancționați.

- făceți-vă dovezi pentru orice lucru. Și atunci când pui radar trebuit să ai dovezi, când ceri o mașină sau ceva de la alt departament este nevoie de dovezi.

Nu ai de unde să ști dacă ai nevoie sau nu, pe mine m-a ajutat foarte multaacest lucru.

- nu vă certați cu ceilalți nabi pe /d, lucrul ăsta este esențial.

 

Cam astea sunt sfaturile mele, dacă ascultați de ele cu siguranță o să aveți viața lungă aici în SFPD.

 

Mult succes fiecăruia în propria carieră!

Link to comment
Share on other sites

Salutare, acesta este primul meu post aici de 1 saptamana si ceva :)). Ce faceti? Welcome celor noi, in game sunt Lucke. aka NesTea ( old account ).

 

Cap de pagina sef ^.^

 

Uite un video, pentru Schwepp =)):

Edited by Lucke Sven
Link to comment
Share on other sites

Welcome celor noi si bafta la raport, sper sa nu vă luati FWuri asa des. Niste fonturi shukare aveti si voi ? "Că caut."

Edited by Detective NoMercY
Link to comment
Share on other sites

Hai salut.


In ultimul timp s-au spart foarte multe conturi si nu doar al celor de level mic/maricel/etc ci si jucatori de level mare cu rank-uri importante.


Daca doresti sa nu mai stai cu gandul ca cineva iti va sparge contul voteaza si tu cu +1 aceasta propunere cu privinta la spargerea si furarea conturilor.


Link: http://forum.b-zone....argere-conturi/


PS: Imi cer scuze ca postez aici, dar sunt sigur ca pe multi v-ar interesa. Fara report si inca o data scuze.


Succes.



Link to comment
Share on other sites

Hai salut.

In ultimul timp s-au spart foarte multe conturi si nu doar al celor de level mic/maricel/etc ci si jucatori de level mare cu rank-uri importante.

Daca doresti sa nu mai stai cu gandul ca cineva iti va sparge contul voteaza si tu cu +1 aceasta propunere cu privinta la spargerea si furarea conturilor.

Link: http://forum.b-zone....argere-conturi/

PS: Imi cer scuze ca postez aici, dar sunt sigur ca pe multi v-ar interesa. Fara report si inca o data scuze.

Succes.

Get ready for ban for psot aiurea. Te-am pwpat. Mersi Roberta pentru fonturi. Facem si noi un event ceva by SFPD ?
Link to comment
Share on other sites

Felicitări pentru clearuri si rankuri! Îmi pare rău că nu am putut ajunge.. RDS mi-a luat netu.. nush de ce.. is pe 3G acu pe telefon.

Edited by Detective NoMercY
Link to comment
Share on other sites

Neata, acum o sa plec si eu spre scoala, ne vedem in joc mai pe seara. Pana atunci am si eu o intrebare: ce recomandati Bandicam sau Fraps? Pana acum folosesc Bandicam dar nu e versiunea full si e cam enervant, in plus face si video-uri destul de mari...

Link to comment
Share on other sites

  • dabro.pdf changed the title to SF Police Department - 💬 DiscuÈ›ii / Discussions 💬
  • Plutonium ToV unpinned and pinned this topic
  • Plutonium ToV unpinned this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.