Jump to content

SF Police Department - 💬 Discuții / Discussions 💬


Kelton
 Share

Recommended Posts

Cine nu e din SFPD si posteaza aiurea are report si nu glumesc.Hristos a inviat.

Link to comment
Share on other sites

Iata dragi invatacei cum se sparg robberi. Luati aminte si invatati!

 

VGp4LPv.gif

=]]]]]] moor ba =]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]

Link to comment
Share on other sites

Pai, asa cum ar trebui, o sa las si eu un ultim post aici la discutii, chiar daca nu m-am putut compara cu spammeri de clasa mondiala gen rug, jonny, necomercial, dar tin sa va multumesc pentru tot ceea ce am facut si noi aici, pentru ca doar unul e SFPD pana la urma, nu se poate compara cu restul departamentelor. Pe langa asta, colectivul de aici este unul unit, eu m-am integrat foarte bine, mi-am facut prieteni buni, dar si dusmani, oricum pe astia i-am eliminat repede din SFPD si acusi si din FBI, zic :-"

Bun, deci ordinea aleatorie, dar cateva cuvinte despre cei cu care am vorbit mai mult:

Rug, baiat de baiat, bai aveti grija, asta-i pericol public oricum si nu-l lasati sa mai faca prostii sa piarda subliderul pe urma. Chiar daca am facut misto de tine de atatea ori, consider ca n-a fost destul :))

DonG, baiat serios, poate prea serios :-" pana la urma o viata avem, dar din cate vad, o sa ai viata lunga in SFPD, nu te pot bate niciunu cu av-uri sau ceva, deci succes in continuare

Rikos, bro, i think i will post you, i have proves, syk has too, you know the story.. and i promise you i will buy biz 85, and many others

Meduza, bai aici incepe sa fie serioasa treaba. Ganditi-va cati oameni din Romania asta au selfie cu un miel, la propriu, cred ca nici Becali n-are asa ceva. Vezi ai grija acolo, e greu si SFPD si iubita. Alege-o pe ultima (zic)

DonDelir, un nab, incepator, umbla prin cubluri, dar ne-am inteles bine noi

JonnY, deci baiatul asta cu minorele lui a fost pericol ca lider, sa nu uitati niciodata cum spunea el: "Danut, Rough17., check sanctiuni."

Blurigard, sa stii ca te mai astept la Iasi :)) si sa-mi spui cand vii. Sa ai grija de baietii astia, ca unde nu-i minte de femeie, nimic nu e :>

Syk, partenerul meu de afaceri, baiatul caruia credeam ca i-am dat teapa, dar el de fapt a facut profit. Glumesc, dar totusi afaceri o sa mai facem, si zic ca daca totusi am lasat eu un loc liber acolo la varf, merita avansat ca da teste multe.

Phaz, tu mi-ai dat /sms imediat ce am iesit, deci respect. Praz, daca tot te-am scapat de fw, astept /transfer :-"

AlexC, ne-am inteles bine, n-am avut niciun conflict, defapt cu nimeni n-am avut.

Ghost, apai baiatul asta cand a dat de Infernus, mare bucurie a fost pe capul lui.

Rege... (o pauza de biserica aici). Deci tu esti genul de om pe care ar trebui sa-l intalnim mai des pe server, constient de viata reala, si care intra in joc doar de relaxare. Oricum nu te cred ca stii atatea limbi... dar o sa te chem la nunta mea. Nu ca preot, ci sa-mi canti cu taraful :))

Godlike, baa, nu mai pune poze pe facebook cu tine si pd car.. status: am intrat sfpd : ) ) baiat bun, ne auzim pe /wt

kk2k, inca un baiat bun, stie deagle si astea, te stiu inca din FBI si te-ai interesat de mine dupa ce-am iesit din SFPD, deci respect!

Coroiu, n-am avut niciun conflict, totusi sper sa tii lucruri din SFPD aici, sa nu le divulgi la altii prin /sms, dar succes, esti muncitor.

Si acum o sa aleg o echipa de nabi din aia cu licenta, dar care merita reamintiti: steve pireu (baiatul cu bike care se tinea dupa infernusul meu), andrr, sabin, zranec (respect pentru acel PM), Keed (respect si tie, tu chiar ai facut o treaba buna:)), cosmincncnncnscnsncsc (greu nume frate, cum il retii cand intri in joc?), znoos (tipul care voia sa cumpere testul de intrare in SFPD cu doar 50k...), Catalin.. , bull (sa rupi tot in swat cand ajungi), supernat, raul00 (ba mai usor cu afacerile, dar daca vrei facem fara diferenta schimbul ala), itatchi (asta care ar fi in stare sa mearga sa omoara no-drept cu spray), Uddi (ce vremuri in TTC... sa ai grija ce faci aici, sa-ti dea vecinu' sfaturi), Tooby si Reyzard (welcome back nene, vezi sa nu iesi si tu cu 3/3 ca mine :))

Cam atat am avut de spus, sunt mai multi oamenii cu care am colaborat aici, va dati seama ca nu ii pot scrie pe toti, oricum va urez tuturor toate cele bune, "hai succese!".

Sper sa nu dati report, am voie in calitate de fost membru SFPD sa postez si eu un ultim lucru. A, si sa nu uit, pentru aia doi prieteni ai mei, care m-au ajutat cu FW si pe care o sa-i ajut si eu... le doresc cate o :

Si daca veniti si dati report, sa stiti ca inseamna femeie :) o urare ca de la barbat la baietasi. Cam asta-i, bafta!

 

Link to comment
Share on other sites

Pai, asa cum ar trebui, o sa las si eu un ultim post aici la discutii, chiar daca nu m-am putut compara cu spammeri de clasa mondiala gen rug, jonny, necomercial, dar tin sa va multumesc pentru tot ceea ce am facut si noi aici, pentru ca doar unul e SFPD pana la urma, nu se poate compara cu restul departamentelor. Pe langa asta, colectivul de aici este unul unit, eu m-am integrat foarte bine, mi-am facut prieteni buni, dar si dusmani, oricum pe astia i-am eliminat repede din SFPD si acusi si din FBI, zic :-"

Bun, deci ordinea aleatorie, dar cateva cuvinte despre cei cu care am vorbit mai mult:

Rug, baiat de baiat, bai aveti grija, asta-i pericol public oricum si nu-l lasati sa mai faca prostii sa piarda subliderul pe urma. Chiar daca am facut misto de tine de atatea ori, consider ca n-a fost destul :))

DonG, baiat serios, poate prea serios :-" pana la urma o viata avem, dar din cate vad, o sa ai viata lunga in SFPD, nu te pot bate niciunu cu av-uri sau ceva, deci succes in continuare

Rikos, bro, i think i will post you, i have proves, syk has too, you know the story.. and i promise you i will buy biz 85, and many others

Meduza, bai aici incepe sa fie serioasa treaba. Ganditi-va cati oameni din Romania asta au selfie cu un miel, la propriu, cred ca nici Becali n-are asa ceva. Vezi ai grija acolo, e greu si SFPD si iubita. Alege-o pe ultima (zic)

DonDelir, un nab, incepator, umbla prin cubluri, dar ne-am inteles bine noi

JonnY, deci baiatul asta cu minorele lui a fost pericol ca lider, sa nu uitati niciodata cum spunea el: "Danut, Rough17., check sanctiuni."

Blurigard, sa stii ca te mai astept la Iasi :)) si sa-mi spui cand vii. Sa ai grija de baietii astia, ca unde nu-i minte de femeie, nimic nu e :>

Syk, partenerul meu de afaceri, baiatul caruia credeam ca i-am dat teapa, dar el de fapt a facut profit. Glumesc, dar totusi afaceri o sa mai facem, si zic ca daca totusi am lasat eu un loc liber acolo la varf, merita avansat ca da teste multe.

Phaz, tu mi-ai dat /sms imediat ce am iesit, deci respect. Praz, daca tot te-am scapat de fw, astept /transfer :-"

AlexC, ne-am inteles bine, n-am avut niciun conflict, defapt cu nimeni n-am avut.

Ghost, apai baiatul asta cand a dat de Infernus, mare bucurie a fost pe capul lui.

Rege... (o pauza de biserica aici). Deci tu esti genul de om pe care ar trebui sa-l intalnim mai des pe server, constient de viata reala, si care intra in joc doar de relaxare. Oricum nu te cred ca stii atatea limbi... dar o sa te chem la nunta mea. Nu ca preot, ci sa-mi canti cu taraful

Godlike, baa, nu mai pune poze pe facebook cu tine si pd car.. status: am intrat sfpd : ) ) baiat bun, ne auzim pe /wt

kk2k, inca un baiat bun, stie deagle si astea, te stiu inca din FBI si te-ai interesat de mine dupa ce-am iesit din SFPD, deci respect!

Coroiu, n-am avut niciun conflict, totusi sper sa tii lucruri din SFPD aici, sa nu le divulgi la altii prin /sms, dar succes, esti muncitor.

Si acum o sa aleg o echipa de nabi din aia cu licenta, dar care merita reamintiti: steve pireu (baiatul cu bike care se tinea dupa infernusul meu), andrr, sabin, zranec (respect pentru acel PM), Keed (respect si tie, tu chiar ai facut o treaba buna:)), cosmincncnncnscnsncsc (greu nume frate, cum il retii cand intri in joc?), znoos (tipul care voia sa cumpere testul de intrare in SFPD cu doar 50k...), Catalin.. , bull (sa rupi tot in swat cand ajungi), supernat, raul00 (ba mai usor cu afacerile, dar daca vrei facem fara diferenta schimbul ala), itatchi (asta care ar fi in stare sa mearga sa omoara no-drept cu spray), Uddi (ce vremuri in TTC... sa ai grija ce faci aici, sa-ti dea vecinu' sfaturi), Tooby si Reyzard (welcome back nene, vezi sa nu iesi si tu cu 3/3 ca mine

Cam atat am avut de spus, sunt mai multi oamenii cu care am colaborat aici, va dati seama ca nu ii pot scrie pe toti, oricum va urez tuturor toate cele bune, "hai succese!".

Sper sa nu dati report, am voie in calitate de fost membru SFPD sa postez si eu un ultim lucru. A, si sa nu uit, pentru aia doi prieteni ai mei, care m-au ajutat cu FW si pe care o sa-i ajut si eu... le doresc cate o :

Si daca veniti si dati report, sa stiti ca inseamna femeie :) o urare ca de la barbat la baietasi. Cam asta-i, bafta!

 

Vreau report, nu ai zis nica de mine, asa faci? :(

Link to comment
Share on other sites

@,
Dragule, o să ne fie foarte dor de tine, chiar n-o să mai am de cine să râd pe /r :(. Mi-a plăcut cum ne-am unit împotrivă unora și chiar îmi pare rău că a trebuit să ieși așa.. Ți-am zis, era cu totul altceva dacă ieșeai și tu frumos, demisie, parastas, colivă, etc. Mi-a făcut plăcere să colaborăm din nou (prima data am colaborat în TTC). Când am intrat în SFPD (Vară trecută prin iunie) și am văzut că ești aici m-am bucurat extrem de mult că măcar cunoșteam și eu pe cineva din acel departament :)). Îmi aduc aminte cum vânai prin LV carnete și amenzi, chiar o să-mi lipsești. Să nu uităm și de momentele de rank 5 când am mers pe wanted, tu raods eu swat și îi rupeam p'aia. O să ne lipsești tuturor, doar că să știi, te poți întoarce ca rank 1 :)). Mi-ar place să te bag la flotări (remember jonny) și să-ți dau FW :)). Îți urez multă baftă în Hitman Agency și să rezolvi tu contractele pe care le pun eu pe Oni și pe Luci. Sănătate, numai bine! N-am să uit cât de nab ai fost.
P.S
Ai dedicat bine melodia, cred c-o sa le placa si lor.. (melodia)!!! <3.

 

Edited by Rough
Link to comment
Share on other sites

@, nab , imi pare rau de tine. Chiar daca nu am prea comunicat , m-am simtit bine alaturi de tine in game cat si pe Facebook ! :))

Sper sa ne mai intalnim in joc si sa colaboram din nou in alte factiuni , pe viitor.

Bafta amigo ! :*

Link to comment
Share on other sites

@, "hitmen sa te vad" :)) remember? Ba, imi pare rau ca ai iesit asa, sper sa ai noroc in hitmen. Ai fost primul rank 5 si ai iesit cel mai aiurea =)) Vorbim ca de obicei, pe /sms.

 

 

 

# ONI01, ti-am zis ca tu nu ai ce cauta aici de cand eram membru. Asta faci tu, incerci sa ii sapi pe restul si lingusesti. Sincer, nu ma mira ce ai facut, asa te-am stiut mereu, un fals si un prefacut.

## Pe celalalt nu-l cunosc da' tot pun contracte pe el de nu mai iese din casa

### Stiu ca suferi, da-mi report

#### #Se merita un warn pentru fratele meu

Link to comment
Share on other sites

Vreau report, nu ai zis nica de mine, asa faci? :(

Wrong quote

Pai, asa cum ar trebui, o sa las si eu un ultim post aici la discutii, chiar daca nu m-am putut compara cu spammeri de clasa mondiala gen rug, jonny, necomercial, dar tin sa va multumesc pentru tot ceea ce am facut si noi aici, pentru ca doar unul e SFPD pana la urma, nu se poate compara cu restul departamentelor. Pe langa asta, colectivul de aici este unul unit, eu m-am integrat foarte bine, mi-am facut prieteni buni, dar si dusmani, oricum pe astia i-am eliminat repede din SFPD si acusi si din FBI, zic :-"

Bun, deci ordinea aleatorie, dar cateva cuvinte despre cei cu care am vorbit mai mult:

Rug, baiat de baiat, bai aveti grija, asta-i pericol public oricum si nu-l lasati sa mai faca prostii sa piarda subliderul pe urma. Chiar daca am facut misto de tine de atatea ori, consider ca n-a fost destul :))

DonG, baiat serios, poate prea serios :-" pana la urma o viata avem, dar din cate vad, o sa ai viata lunga in SFPD, nu te pot bate niciunu cu av-uri sau ceva, deci succes in continuare

Rikos, bro, i think i will post you, i have proves, syk has too, you know the story.. and i promise you i will buy biz 85, and many others

Meduza, bai aici incepe sa fie serioasa treaba. Ganditi-va cati oameni din Romania asta au selfie cu un miel, la propriu, cred ca nici Becali n-are asa ceva. Vezi ai grija acolo, e greu si SFPD si iubita. Alege-o pe ultima (zic)

DonDelir, un nab, incepator, umbla prin cubluri, dar ne-am inteles bine noi

JonnY, deci baiatul asta cu minorele lui a fost pericol ca lider, sa nu uitati niciodata cum spunea el: "Danut, Rough17., check sanctiuni."

Blurigard, sa stii ca te mai astept la Iasi :)) si sa-mi spui cand vii. Sa ai grija de baietii astia, ca unde nu-i minte de femeie, nimic nu e :>

Syk, partenerul meu de afaceri, baiatul caruia credeam ca i-am dat teapa, dar el de fapt a facut profit. Glumesc, dar totusi afaceri o sa mai facem, si zic ca daca totusi am lasat eu un loc liber acolo la varf, merita avansat ca da teste multe.

Phaz, tu mi-ai dat /sms imediat ce am iesit, deci respect. Praz, daca tot te-am scapat de fw, astept /transfer :-"

AlexC, ne-am inteles bine, n-am avut niciun conflict, defapt cu nimeni n-am avut.

Ghost, apai baiatul asta cand a dat de Infernus, mare bucurie a fost pe capul lui.

Rege... (o pauza de biserica aici). Deci tu esti genul de om pe care ar trebui sa-l intalnim mai des pe server, constient de viata reala, si care intra in joc doar de relaxare. Oricum nu te cred ca stii atatea limbi... dar o sa te chem la nunta mea. Nu ca preot, ci sa-mi canti cu taraful :))

Godlike, baa, nu mai pune poze pe facebook cu tine si pd car.. status: am intrat sfpd : ) ) baiat bun, ne auzim pe /wt

kk2k, inca un baiat bun, stie deagle si astea, te stiu inca din FBI si te-ai interesat de mine dupa ce-am iesit din SFPD, deci respect!

Coroiu, n-am avut niciun conflict, totusi sper sa tii lucruri din SFPD aici, sa nu le divulgi la altii prin /sms, dar succes, esti muncitor.

Si acum o sa aleg o echipa de nabi din aia cu licenta, dar care merita reamintiti: steve pireu (baiatul cu bike care se tinea dupa infernusul meu), andrr, sabin, zranec (respect pentru acel PM), Keed (respect si tie, tu chiar ai facut o treaba buna:)), cosmincncnncnscnsncsc (greu nume frate, cum il retii cand intri in joc?), znoos (tipul care voia sa cumpere testul de intrare in SFPD cu doar 50k...), Catalin.. , bull (sa rupi tot in swat cand ajungi), supernat, raul00 (ba mai usor cu afacerile, dar daca vrei facem fara diferenta schimbul ala), itatchi (asta care ar fi in stare sa mearga sa omoara no-drept cu spray), Uddi (ce vremuri in TTC... sa ai grija ce faci aici, sa-ti dea vecinu' sfaturi), Tooby si Reyzard (welcome back nene, vezi sa nu iesi si tu cu 3/3 ca mine

Cam atat am avut de spus, sunt mai multi oamenii cu care am colaborat aici, va dati seama ca nu ii pot scrie pe toti, oricum va urez tuturor toate cele bune, "hai succese!".

Sper sa nu dati report, am voie in calitate de fost membru SFPD sa postez si eu un ultim lucru. A, si sa nu uit, pentru aia doi prieteni ai mei, care m-au ajutat cu FW si pe care o sa-i ajut si eu... le doresc cate o :

Si daca veniti si dati report, sa stiti ca inseamna femeie :) o urare ca de la barbat la baietasi. Cam asta-i, bafta!

 

Eu ti-am aratat melodia aia :)) .Imi pare rau ca ai iesit cu 3/3 din cauza la niste posthunteri.Demult vorbisem cu tine sa intru SFPD,iar de fiecare data intram intr-un gang pentru ca aplicatiile SFPD erau inchise.Pana la urma am reusit sa aplic,iar testul l-am dat cu tine .M-ai ajutat si sa ma formez in SFPD.Cand ai primit cel de-al treilea FW mi-a parut foarte rau pentru ca suntem prieteni foarte buni... si am vrut si eu sa ies din departament.Fara tine e altfel,stiu ca nu vrei sa intrii iar ca o sa ai rank 1..Vorbim pe fb Succes in hitmen. Jos cu posthunterii ofticati Edited by zNoss
Link to comment
Share on other sites

Pai, asa cum ar trebui, o sa las si eu un ultim post aici la discutii, chiar daca nu m-am putut compara cu spammeri de clasa mondiala gen rug, jonny, necomercial, dar tin sa va multumesc pentru tot ceea ce am facut si noi aici, pentru ca doar unul e SFPD pana la urma, nu se poate compara cu restul departamentelor. Pe langa asta, colectivul de aici este unul unit, eu m-am integrat foarte bine, mi-am facut prieteni buni, dar si dusmani, oricum pe astia i-am eliminat repede din SFPD si acusi si din FBI, zic :-"

Bun, deci ordinea aleatorie, dar cateva cuvinte despre cei cu care am vorbit mai mult:

Rug, baiat de baiat, bai aveti grija, asta-i pericol public oricum si nu-l lasati sa mai faca prostii sa piarda subliderul pe urma. Chiar daca am facut misto de tine de atatea ori, consider ca n-a fost destul :))

DonG, baiat serios, poate prea serios :-" pana la urma o viata avem, dar din cate vad, o sa ai viata lunga in SFPD, nu te pot bate niciunu cu av-uri sau ceva, deci succes in continuare

Rikos, bro, i think i will post you, i have proves, syk has too, you know the story.. and i promise you i will buy biz 85, and many others

Meduza, bai aici incepe sa fie serioasa treaba. Ganditi-va cati oameni din Romania asta au selfie cu un miel, la propriu, cred ca nici Becali n-are asa ceva. Vezi ai grija acolo, e greu si SFPD si iubita. Alege-o pe ultima (zic)

DonDelir, un nab, incepator, umbla prin cubluri, dar ne-am inteles bine noi

JonnY, deci baiatul asta cu minorele lui a fost pericol ca lider, sa nu uitati niciodata cum spunea el: "Danut, Rough17., check sanctiuni."

Blurigard, sa stii ca te mai astept la Iasi :)) si sa-mi spui cand vii. Sa ai grija de baietii astia, ca unde nu-i minte de femeie, nimic nu e :>

Syk, partenerul meu de afaceri, baiatul caruia credeam ca i-am dat teapa, dar el de fapt a facut profit. Glumesc, dar totusi afaceri o sa mai facem, si zic ca daca totusi am lasat eu un loc liber acolo la varf, merita avansat ca da teste multe.

Phaz, tu mi-ai dat /sms imediat ce am iesit, deci respect. Praz, daca tot te-am scapat de fw, astept /transfer :-"

AlexC, ne-am inteles bine, n-am avut niciun conflict, defapt cu nimeni n-am avut.

Ghost, apai baiatul asta cand a dat de Infernus, mare bucurie a fost pe capul lui.

Rege... (o pauza de biserica aici). Deci tu esti genul de om pe care ar trebui sa-l intalnim mai des pe server, constient de viata reala, si care intra in joc doar de relaxare. Oricum nu te cred ca stii atatea limbi... dar o sa te chem la nunta mea. Nu ca preot, ci sa-mi canti cu taraful )

Godlike, baa, nu mai pune poze pe facebook cu tine si pd car.. status: am intrat sfpd : ) ) baiat bun, ne auzim pe /wt

kk2k, inca un baiat bun, stie deagle si astea, te stiu inca din FBI si te-ai interesat de mine dupa ce-am iesit din SFPD, deci respect!

Coroiu, n-am avut niciun conflict, totusi sper sa tii lucruri din SFPD aici, sa nu le divulgi la altii prin /sms, dar succes, esti muncitor.

Si acum o sa aleg o echipa de nabi din aia cu licenta, dar care merita reamintiti: steve pireu (baiatul cu bike care se tinea dupa infernusul meu), andrr, sabin, zranec (respect pentru acel PM), Keed (respect si tie, tu chiar ai facut o treaba buna:)), cosmincncnncnscnsncsc (greu nume frate, cum il retii cand intri in joc?), znoos (tipul care voia sa cumpere testul de intrare in SFPD cu doar 50k...), Catalin.. , bull (sa rupi tot in swat cand ajungi), supernat, raul00 (ba mai usor cu afacerile, dar daca vrei facem fara diferenta schimbul ala), itatchi (asta care ar fi in stare sa mearga sa omoara no-drept cu spray), Uddi (ce vremuri in TTC... sa ai grija ce faci aici, sa-ti dea vecinu' sfaturi), Tooby si Reyzard (welcome back nene, vezi sa nu iesi si tu cu 3/3 ca mine )

Cam atat am avut de spus, sunt mai multi oamenii cu care am colaborat aici, va dati seama ca nu ii pot scrie pe toti, oricum va urez tuturor toate cele bune, "hai succese!".

Sper sa nu dati report, am voie in calitate de fost membru SFPD sa postez si eu un ultim lucru. A, si sa nu uit, pentru aia doi prieteni ai mei, care m-au ajutat cu FW si pe care o sa-i ajut si eu... le doresc cate o :

Si daca veniti si dati report, sa stiti ca inseamna femeie o urare ca de la barbat la baietasi. Cam asta-i, bafta!

 

Bafta mai departe, o sa ne lipsesti..dupa atatea luni in care am format impreuna (nu doar noi doi) un grup unit, se pare ca pana la urma a fost spart..pacat, nu meritai soarta asta, nu o sa uit niciodata sedintele in care eram mai atenti la /wt decat la ce se discuta..Yzzy,Wizzle,tu..cine urmeaza? te pupam ba si suntem alaturi de tine :*

 

 

EDIT: WIZZLE AI REPORT! :))))

Edited by JustMed
Link to comment
Share on other sites

Bafta mai departe, o sa ne lipsesti..dupa atatea luni in care am format impreuna (nu doar noi doi) un grup unit, se pare ca pana la urma a fost spart..pacat, nu meritai soarta asta, nu o sa uit niciodata sedintele in care eram mai atenti la /wt decat la ce se discuta..Yzzy,Wizzle,tu..cine urmeaza? te pupam ba si suntem alaturi de tine :*

 

 

EDIT: WIZZLE AI REPORT! :))))

Ba,,dar pe mine m-ati uitat? :)))

Link to comment
Share on other sites

Ba,,dar pe mine m-ati uitat? :)))

Tu esti la capitolul istorie ba..au trecut prea multe luni de atunci :))))

 

PS: REPOOORRTT!!! :))))))

 

ps2: glumesc

ps3: Wizzle chiar are report

Edited by JustMed
Link to comment
Share on other sites

@,

 

Tu nu erai cu noi pe freq cand il injuram pe Jonny =)). Tu esti istorie, eram eu rank 3 cand tu aveai 4. So.. :(

 

Calm down bro, inca esti pe lista de onoare. :))

 

@@JustMed, Ba pensionarule, ai inceput sa lucrezi? =)) Cum e la munca?

 

Si ba, era:

 

ps: ai report

 

ps2: glumesc

 

ps3: glumeam cu ce am zis la ps2.

 

ps4: tot ai report.

Edited by Rough
Link to comment
Share on other sites

@,

 

Tu nu erai cu noi pe freq cand il injuram pe Jonny =)). Tu esti istorie, eram eu rank 3 cand tu aveai 4. So.. :(

 

Calm down bro, inca esti pe lista de onoare. :))

 

@@JustMed, Ba pensionarule, ai inceput sa lucrezi? =)) Cum e la munca?

 

Si ba, era:

 

ps: ai report

 

ps2: glumesc

 

ps3: glumeam cu ce am zis la ps2.

 

ps4: tot ai report.

Prost am fost....cand aveam rank 4 trebuia sa postez la sanctiuni si sa te demit :))

Link to comment
Share on other sites

@,

 

Trebuia.. :))

 

Pacat ca rank 4 n-are voie sa posteze la sanctiuni..

 

OOOO, GET REKT

 

1406874816629.gif

Vad ca mai pot posta :))

Rough, ce cauti pe primul loc aici? : http://i.imgur.com/ryPs5IA.jpg

Don, da-l afara, NU MERITA SA FACA ASA CEVA UNEI LEGENDE!

Link to comment
Share on other sites

@,

 

Acolo sunt si acolo o sa raman 4 ever! :))

 

Te uiti la sambata cu satana ma? =))

 

OFTICA-TE! Si chiar daca ma da afara, am 2/10 warning points, pana 10/10 pot sa postez aici linistit. :)))))))

 

Du-te la war, e 19:15, la 20:00 incep, pregateste-te si lasa spamu, /ticket n-ai fost in stare sa dai :(.

 

Bye.

Link to comment
Share on other sites

@,

 

Tu nu erai cu noi pe freq cand il injuram pe Jonny =)). Tu esti istorie, eram eu rank 3 cand tu aveai 4. So.. :(

 

Calm down bro, inca esti pe lista de onoare. :))

 

@@JustMed, Ba pensionarule, ai inceput sa lucrezi? =)) Cum e la munca?

 

Si ba, era:

 

ps: ai report

 

ps2: glumesc

 

ps3: glumeam cu ce am zis la ps2.

 

ps4: tot ai report.

Cel mai frumos este la munca..atat de frumos incat astazi nu m-am dus :)) sper sa mai lucrez si maine..

 

ps5: AI FW!!!

 

Vad ca mai pot posta :))

Rough, ce cauti pe primul loc aici? : http://i.imgur.com/ryPs5IA.jpg

Don, da-l afara, NU MERITA SA FACA ASA CEVA UNEI LEGENDE!

 

Pai..avand in vedere ca el este primul..probabil este topul butilor, nu sunt sigur..

Link to comment
Share on other sites

@, Știu limbile alea, nu te teme. Sper să vii înapoi aici, mereu vei fi primit aici. Mereu vei fi al nostru ȘEF DE RUTIERĂ Danuț SRL!

Se putea sa nu vina ala cu ceva de la Roads :))

Vad ca am reanimat oleaca topicul asta, prea mort era, bine ca vine Danut si face treaba aici. Mersi de mesaje ofiterilor.

Link to comment
Share on other sites

  • dabro.pdf changed the title to SF Police Department - 💬 DiscuÈ›ii / Discussions 💬
  • Plutonium ToV unpinned and pinned this topic
  • Plutonium ToV unpinned this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.