Jump to content

SF Police Department - 💬 Discuții / Discussions 💬


Kelton
 Share

Recommended Posts

Nu stiu cu ce e de vina DonGambetta ca tu nu te poti abtine. Certurile alea-s simple copilarisme. Nu inteleg cu ce te afecta pe tine asa de mult daca Razvan.P raspundea la intrebari. DonG e un lider bun, stai calm, sanctiunea tot o primeai, ca doar nu eram ON degeaba atunci. Te-am lasat sa vedem cat de mult poti duce. Stiind ca aveai 2/3, mai bine stateai in banca ta.

Nu-i frumos sa te certi pe /r, nu arati deloc respect fata de colegii tai. Daca ai ceva de impartit cu cineva, o faci in particular, nu sa vada toata lumea.

Sa stii ca nu mi-a placut deloc comportamentul tau. Din cauza ta a iesit si un alt membru. Cica Dong DEMITERE =))).

Dai dovada doar ca esti frustrat. Acum, ca ti-a dat FW, nu mai e bun. Astfel de greseli nu se iarta, sa stii si tu.

Crezi ca liderul poate sta nepasator si sa se uite la tine in timp ce aberezi si te certi pe /r, lucru care e total interzis?

Hai sa nu mai fie nimeni sanctionat, sa faca fiecare cum i se scoala, ca na, ne iarta liderul.

Ce-i reprosai tu lui Razvan.P era o simpla INVIDIE, poate chiar URA. Te-a ros prea mult invidia ca stia el regulamentul si ca era-n stare sa raspunda la intrebarile care imi erau mie adresate, nu lui.

Eu nu m-am simtit deloc prost ca raspundea el, ca era capabil. Singurul care s-a simtit ai fost tu. Nu inteleg ce te deranja atat de mult. Eu chiar eram fericit. Sa stie toti regulamentul perfect. Nu e nimic in neregula daca tu-l intrebi ceva pe DonG si-ti raspunde si un rank 1. Asta e cat se poate de OK, lucru de care sunt mandru. Trebuie sa stie toti regulamentul cap-coada.

Cum ti-am zis, ai dat dovada doar de invidie, n-ai avut deloc minte.

N-o lua in nume de rau, trebuie doar sa intelegi ca n-ai facut deloc bine, lucru care m-a deranjat.

 

I-ai spus ce trebuia SyK.

 

In legatura cu RedGamer, nu prea te-am cunoscut cu adevarat, insa daca un lider te-a sanctionat asta nu inseamna ca nu-si merita locul. Este numai vina ta ca te-ai certat pe /r.

 

Multa bafta mai departe.

 

Va place noul avatar si noua semnatura?

Link to comment
Share on other sites

 

I-ai spus ce trebuia SyK.

 

In legatura cu RedGamer, nu prea te-am cunoscut cu adevarat, insa daca un lider te-a sanctionat asta nu inseamna ca nu-si merita locul. Este numai vina ta ca te-ai certat pe /r.

 

Multa bafta mai departe.

 

Va place noul avatar si noua semnatura?

Semnatura e foarte sukara, avand putin mai multa valoare decat trebuie.

Despre avatar, ce sa zic, e de buti =)))

Link to comment
Share on other sites

Salutare fosti colegi din SFPD.Vreau sa va anunt ca, eu din cauza liderului EXTRAORDINAR pe nume: DonGambetta, am decis sa ma las de SA-MP.

 

-Vreau sa-i multumesc lui SyK | Phazz | zNoss care mi-au fost cei mai buni prieteni si cei mai de treaba PS:zNoss, vorbim pe skype ;;).

--Vreau sa-i urez lui DonGambetta succes la DEMITERE ca nu are ce cauta lider.

---Vreau sa cititi cat mai repede asta pana nu intra dong si imi da report si o sa stearga acest post.

----Va multumesc ca m-ati primit in colectivul vostru.

 

 

*Dati-l pe DonGambetta afar ca n-are ce cauta ca lider, om cu 2 fete si om care nu stie sa ierte si sa sanctioneze.

Ma bag si eu aiurea.

In primul rand, esti un copil frustrat din moment ce faci asta, conducerea a actionat conform regulamentului.

Ii urezi "demitere usoara" lui DonGambetta, dar ai uitat cand te dadeai pe langa el ca un sobolan la sedinte si te bagai in seama cu astia mari.

Din cauza copiilor imaturi ca tine se lasa multe persoane de sa:mp, nu ai cum sa joci cu asa sobolani de copii.

Astept warn, dar nu ma puteam abtine.

Link to comment
Share on other sites

Buna seara,

Conform competitiei desfasurate in perioada 27.04.2015 - 03.05.2015, fericitii castigatori ai premiului de 25.000$ sunt zNoss, Stevensen_Pierre, Coroiu, Godlike.RK, Seby.,Gh[o]st si Black_pit_bull.

In primul rand vreau sa va felicit pentru seriozitatea dovedita in aceasta perioada, imi pare rau ca am raspuns dupa 2 zile de la postarea rapoartelor insa, in aceasta perioada am foarte putin timp liber, din pacate am fost nevoit sa renunt la restul functiilor asa ca voi incerca sa-mi dedic timpul liber acestei factiuni, momentan nu pot anunta urmatoarea perioada in care voi desfasura competitii noi insa, promit ca voi incerca sa incep o noua competitie in perioada 18.05.2015 - 24.05.2015, ma voi consulta si cu restul conducerii si vom decide impreuna care va fi aceasta.

In al doilea rand, deoarece nu voi reusi sa dau de toti in joc deoarece intru numai dupa ora 01:00, voi transfera banii lui DonGambetta / Rough iar ei va vor acorda premiile ( celor 7 ).

Va doresc un weekend minunat!

 

 

PS: Datorita comportamentului tau (RedGameR) si a faptului ca ai parasit factiunea cu 3/3 nu vei mai primii premiul de 125.000$ deoarece nu mai faci parte din acest departament, in mod normal as fi trecut peste asta insa nu in conditiile acestea, nu este normal sa te apuci sa jignesti conducerea deoarece tu nu cunosti regulamentul. Banii pe care trebuia sa-i primesti tu ca premiu vor fi folositi pentru a face un event inainte / dupa sedinta.

Edited by JustMed
Link to comment
Share on other sites

Rough s-a dus la Illuminați, aveti grija ce faceți, ori s0b ori rektno. Numa avataru e fain.

Ati mai vorbit cu Dănuța wă ?

 

Fontul + culoarea nu merg DELOC bine pe avatarul tau. Bine ai re-venit printre noi. :)

 

Daca ma-ntelegi. :))

Link to comment
Share on other sites

 

Fontul + culoarea nu merg DELOC bine pe avatarul tau. Bine ai re-venit printre noi. :)

 

Daca ma-ntelegi. :))

Daca eu vreu sa ma ajuti si tu nu vrei, imi fac singurel vreo capodoperă, no ?? Je Suis Următoru Da Vinci.

Si da, te inteleg perfect. :))

Edited by Sergeant GoDLiKe
Link to comment
Share on other sites

hello all members, and thankyou @Rough for giving me a chance to enter swat. the new week have been started and i have to start my activity report , i want to ask that i have to make a.r of swat or road , as i have entered on sunday it will be report of Swat as per me. but rough said i have to wait till points to be shown on website. So if i do /duty of road or swat before it will be counted ? i have to start from today.

Link to comment
Share on other sites

Thank ya nemilosule.

 

N-o sa fac cine stie ce acatist aici de 100 de pagini. Lucrurile pe care le-am avut de spus le-am spus la demisie.

 

Tin sa precizez ca va doresc tuturor multa bafta atat in joc cat si in viata reala, renuntati la pupat in funduletz, nu ajuta la nimic, cel putin pe mine asta m-a enervat cel mai mult.

 

Va urez tuturor rezultate cat mai bune la liceu/scoala/facultate etc.

 

I'm out!

Link to comment
Share on other sites

Thank ya nemilosule.

 

N-o sa fac cine stie ce acatist aici de 100 de pagini. Lucrurile pe care le-am avut de spus le-am spus la demisie.

 

Tin sa precizez ca va doresc tuturor multa bafta atat in joc cat si in viata reala, renuntati la pupat in funduletz, nu ajuta la nimic, cel putin pe mine asta m-a enervat cel mai mult.

 

Va urez tuturor rezultate cat mai bune la liceu/scoala/facultate etc.

 

I'm out!

Chiar daca imi faci spam pe FB ca nu stiu ce, dracu, felicitari pentru ca ai ajuns pana la functia de subleader in care...(pas)

 

Va zic ceva : Cand aveti examene sau de trecut clasa, nu va futeti timpul cu jocul asta care poate provoca depedenta pentru unii copii care sunt smardoi pe joc si daca te uiti pe profilul lor de FB vezi un cacat de pusti de 13 ani.

Eu de exemplu, am revenit in SFPD( dar am plecat) pentru ca am avut o promisiune fata de fostul vostru subleader nab, Rough. Am incercat asa sa rezist o saptamana dar dupa 3-4 zile sau cat am stat, am realizat sa o las cu jocul pana in vara sau definitiv pentru a termina facultatea + examenele sa le trec cu note mari + licenta.

 

Oricum, la un moment dat, o sa va plictisiti cu jocul asta. Acuma vezi helperi disperati/admini/ sau leaderi(astia sub 16 ani,nu toti) care dupa scoala ii vezi on ca na, sa se laude ca are leader sau nu stiu ce chestie. Daca luati leader la o factiune, nu va schimbati comportamentul fata de prietenii vostri virtuali, va distrati cum faceati ca si un membru obisnuit.

 

Atata am avut de spus. P.S : DACA ma luati pe mine si Rough la discutii, va ducem la Tonciu si va inchidem cu ea in baie :))

 

Noapte buna.

Link to comment
Share on other sites

Thank ya nemilosule.

 

N-o sa fac cine stie ce acatist aici de 100 de pagini. Lucrurile pe care le-am avut de spus le-am spus la demisie.

 

Tin sa precizez ca va doresc tuturor multa bafta atat in joc cat si in viata reala, renuntati la pupat in funduletz, nu ajuta la nimic, cel putin pe mine asta m-a enervat cel mai mult.

 

Va urez tuturor rezultate cat mai bune la liceu/scoala/facultate etc.

 

I'm out!

 

Bafta, nab! Mult succes in viata reala, ca asta-i cel mai important! Ne mai auzim :*. Remember rough aka rug de la dedicatiile de pe taraf =))!

Link to comment
Share on other sites

Bafta, @@Rough! Chiar daca nu am avut atat de multe tangente, iti urez succes atat in viata virtuala, cat si in cea reala. Mi-am dat seama ca esti o persoana cumsecade, dar poate prea tarziu si imi pare rau. Succes!

Edited by Captain Bluri
Link to comment
Share on other sites

Salut! Maine 24.05.2015 la ora 20:00 avem antrenament+sedinta, nu uitati de prezenta, as vrea sa fiti cat mai multi online deoarece vom avea o schimbare in conducerea departamentului.

Numai bine!

Edited by DonGambetta
Link to comment
Share on other sites

  • dabro.pdf changed the title to SF Police Department - 💬 DiscuÈ›ii / Discussions 💬
  • Plutonium ToV unpinned and pinned this topic
  • Plutonium ToV unpinned this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.