Jump to content

SF Police Department - 💬 Discuții / Discussions 💬


Kelton
 Share

Recommended Posts

Salut tuturor!

Din pacate, acesta va fi ultimul meu post in acest topic.Datorita lipsei de timp si a problemelor acumulate pe parcurs, am hotarat ca a venit momentul sa las pe altcineva sa imi preia locul aici.Sper ca in cariera mea de 3 luni si 13 zile nu am dezamagit pe nimeni, am reusit sa creez un colectiv unit si ca v-ati simtit bine cu mine la conducere.Din cauza timpului care e din ce in ce mai putin pe zi ce trece, am hotarat sa las functia de lider.Consider ca mi-am facut treaba, reusind sa termin in 3 luni si 13 zile fara absolut nici un avertisment.

V-as ruga sa fiti on pe parcursul zilei de maine pentru a va vota noul lider.Nu o sa fac publica lista a celor propusi.

Va urez mult succes in continuare tuturor si sper ca ati reusit sa invatati cate ceva din experienta pe care ati avut-o aici in SFPD, in timpul carierei mele!

Totuși sper că este o glumă cu un simț al umorului nu așa bine imprimat.

Link to comment
Share on other sites

Salut tuturor!

Din pacate, acesta va fi ultimul meu post in acest topic.Datorita lipsei de timp si a problemelor acumulate pe parcurs, am hotarat ca a venit momentul sa las pe altcineva sa imi preia locul aici.Sper ca in cariera mea de 3 luni si 13 zile nu am dezamagit pe nimeni, am reusit sa creez un colectiv unit si ca v-ati simtit bine cu mine la conducere.Din cauza timpului care e din ce in ce mai putin pe zi ce trece, am hotarat sa las functia de lider.Consider ca mi-am facut treaba, reusind sa termin in 3 luni si 13 zile fara absolut nici un avertisment.

V-as ruga sa fiti on pe parcursul zilei de maine pentru a va vota noul lider.Nu o sa fac publica lista a celor propusi.

Va urez mult succes in continuare tuturor si sper ca ati reusit sa invatati cate ceva din experienta pe care ati avut-o aici in SFPD, in timpul carierei mele!

 

Dongambetta, te stiu de un an, cred. Iti multumesc pentru sansa acordata si te asigur ca o sa ma vezi departe in SFPD, daca te mai joci pe server. Te felicit pentru ca ai ajuns asa departe. Bineinteles, daca nu este o gluma. Bafta!

Edited by SFPD Officer TacTical
Link to comment
Share on other sites

@@DonGambetta, Don, vreu in primul rand sa iti multumesc pentru momentele in care m-ai ajutat, cand ai fost sublider nu am prea vorbit noi, dar de cand ai luat lider ai inceput sa ma ajuti sa imi explici unele lucruri si locul acesta pe care il detin acum este datorita tine, sper ca nu te-am dezamagit vreodata. Iti urez bafta in viata reala, este mai importanta si sper sa ai mult noroc in tot ceea ce consta asta .

Link to comment
Share on other sites

Salut tuturor!

Din pacate, acesta va fi ultimul meu post in acest topic.Datorita lipsei de timp si a problemelor acumulate pe parcurs, am hotarat ca a venit momentul sa las pe altcineva sa imi preia locul aici.Sper ca in cariera mea de 3 luni si 13 zile nu am dezamagit pe nimeni, am reusit sa creez un colectiv unit si ca v-ati simtit bine cu mine la conducere.Din cauza timpului care e din ce in ce mai putin pe zi ce trece, am hotarat sa las functia de lider.Consider ca mi-am facut treaba, reusind sa termin in 3 luni si 13 zile fara absolut nici un avertisment.

V-as ruga sa fiti on pe parcursul zilei de maine pentru a va vota noul lider.Nu o sa fac publica lista a celor propusi.

Va urez mult succes in continuare tuturor si sper ca ati reusit sa invatati cate ceva din experienta pe care ati avut-o aici in SFPD, in timpul carierei mele!

DonG, sa stii ca ai fost un lider foarte bun si te respect mult. Iti multumesc ca m-ai acceptat si ca ai avut grija de noi.
Link to comment
Share on other sites

Ba Phazz, tu esti nebun? Nu iesi din factiune, nu e timpul. Chiar vrei sa pierdem liderul si subliderul dintr-un foc? Ganditi-va mai bine..

Pe langa asta, o pierdem si pe Bluri, depinde de tine.. :(

Edited by Ultras East KeeD
Link to comment
Share on other sites

@@DonGambetta, in continuare nu vreau sa lasi liderul, dar ti-am inteles punctul de vedere. Merci mult ca ai avut incredere in mine si ca mi-ai oferit sansa de a fi sub-leader. Succes in viata reala, doar aia conteaza pana la urma!

@, vreau sa vorbim SERIOS in joc. Nu poti pleca ACUM si vreau sa te razgandesti.

 

TOATA LUMEA: DACA PHAZZ PLEACA, EU IMI DEPUN DEMISIA.

Link to comment
Share on other sites

Dong, multa bafta in ce ti-ai propus in continuare, chiar imi pare rau ca pleci mereu ne dadeai sfaturi despre cum sa actionam si cum sa facem sa nu fim sanctionati, ne-ai invatat ca pe niste prieteni, iti multumesc pentru ca mi-ai oferit aceasta sansa!

 

Cat despre Phazz, mai gandeste-te!! Daca ai plecat tu nu va mai ramane nici Bluri, deci se va duce toata conducerea, asa ca nu este un moment potrivit, te rog mai gandeste-te!

Link to comment
Share on other sites

Eu sunt noul Chief,sper sa ne simtim bine in timpul in care o sa il petrec ca lider.

Link to comment
Share on other sites

@[/b], Ni ma, cand ai luat tu ma chief?

 

Hac.

 

Va salut. :))

 

S-a cam dus.. old team SFPD.. : Eu, Danut, Wizzle, JustMed (Meduza), Yzzy (Izi, aka omu' care l-a injurat pe jonny de morti.) :))))

 

Si cam asta a fost si cu SFPD.

Edited by Rough
Link to comment
Share on other sites

@@Rough, bă dă-mi facebook-ul tău pe PM.

 

 

Ai de viaţa mea, v-am plâns de milă când l-aţi ales pe Gambetta, acum direct slujbă vă fac. Un rank 3 lider mă? N-am auzit de el în viaţa mea. Şi credeam că departamentul ăsta nu poate ajunge mai jos... Mă rog, succes.

 

 

@@East Bluri, na baby că n-ai avut norocul să dau testul cu tine. Pupek !

 

 

#suntlegenda #amvoiesăpostez

#remembermybrigade

Edited by Wizzle
Link to comment
Share on other sites

@@Rough, bă dă-mi facebook-ul tău pe PM.

 

 

Ai de viaţa mea, v-am plâns de milă când l-aţi ales pe Gambetta, acum direct slujbă vă fac. Un rank 3 lider mă? N-am auzit de el în viaţa mea. Şi credeam că departamentul ăsta nu poate ajunge mai jos... Mă rog, succes.

 

 

@@East Bluri, na baby că n-ai avut norocul să dau testul cu tine. Pupek !

 

 

#suntlegenda #amvoiesăpostez

#remembermybrigade

Nu vad care este problema ca a iesit zNoss. Crezi ca rankul il face? Dupa cum ai zis si tu, nu ai auzit niciodata de el deci nu ar trebuii sa il judeci daca nu sti cine este.

Link to comment
Share on other sites

Acesta este ultimul meu post aici. Bafta in ceea ce v-ati propus, baieti! Cand voi mai intra pe server, vreau sa vad SFPD-ul cat mai sus!

Imi pare rau ca a trebuit sa plec asa, dar ma puteti contacta in joc oricand, orice problema ati avea.

 

#rememberPhazz&Bluri

Link to comment
Share on other sites

Acesta este ultimul meu post aici. Bafta in ceea ce v-ati propus, baieti! Cand voi mai intra pe server, vreau sa vad SFPD-ul cat mai sus!

Imi pare rau ca a trebuit sa plec asa, dar ma puteti contacta in joc oricand, orice problema ati avea.

 

 

#rememberPhazz&Bluri

Sper sa mai vorbim, mult succes in viata reala.
Link to comment
Share on other sites

Multumesc tuturor.


Verificati topicul http://forum.b-zone.ro/topic/123507-sf-police-department-edinte-antrenamente-meetings-trainings/?p=1854016 , data si ora sedintei au fost modificate.

RO:

Ora si data noua a antrenamentului si a sedintei vor fi, incepand cu saptamana urmatoare, Sambata ora 12:00.Antrenamentul si sedinta se vor tine din doua in doua saptamani pe timp de vara, astfel incat datele in care vom avea antrenament si sedinta vor fi urmatoarele : 04.07.2015 / 18.07.2015 / 01.08.2015 / 15.08.2015 / 29.08.2015 / 12.09.2015 /.O sa ma asigur ca veti primi cadourile la timp, insa trebuie sa ajungeti si la sedinta.

ENG:

The new date and hour for training and meeting will be, starting with the next week, Saturday at 12:00 AM(Romanian hour).The training and the meeting will be every 2 weeks on summer, so the dates when we are going to have the meeting and training are the next ones: 04.07.2015 / 18.07.2015 / 01.08.2015 / 15.08.2015 / 29.08.2015 / 12.09.2015 /.I will take care to have your gifts at time, but make sure that you will arrive at meeting.

Edited by AIM zNoss
Link to comment
Share on other sites

Ciudat ca Raportul de activitate s-a marit... logic, cel putin pentru rank 2-3 SWAT, tinand cont de noile reguli cum ca doar /arrest ai voie si wanted 1-2, ar fi trebuit, din contra, sa se micsoreze. Nu prea vad eu cum o sa reuseasca toti din SWAT sa isi faca raportul cand toate departamentele sunt pe cei o mana de suspecti cu wanted 1-2...Ma rog poate este doar opinia mea...

Edited by S4bin95 nWo
Link to comment
Share on other sites

Eu cred ca raportul de 80 de puncte swat nu e asa rau. Asa o sa fim mai activi si poate mai reducem din suspecti. Dar acum ca nu mai avem voie nodrept cred ca ar fi bine ca cei din swat sa primeasca puncte si pentru runner exact cum cei din roads primesc pentru neconformare. Adica daca te duci dupa unu si el fuge de tine, ii dai runner si ce ai rezolvat? Ca nu ai voie sa te duci dupa el sa il omori si nici punct nu ai luat.

Link to comment
Share on other sites

Sal,sper sa numai plecati,am nevoie de toti pentru a ma ajuta cu diverse lucruri in factiune.Va iubesc pe toti. :))

Link to comment
Share on other sites

  • dabro.pdf changed the title to SF Police Department - 💬 DiscuÈ›ii / Discussions 💬
  • Plutonium ToV unpinned and pinned this topic
  • Plutonium ToV unpinned this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.