Jump to content

SF Police Department - 💬 Discuții / Discussions 💬


Kelton
 Share

Recommended Posts

Destul de liniste pe aici, in orice caz, cum rezistati dupa 2 saptamani de scoala ? ^^ Mai sunteti toti intregi ? :))

 

Da pai cum, noroc ca azi e vineri si intram in weekend :)).

Link to comment
Share on other sites

Baieti se pare ca mi s-a dus iar laptopul, am pus inactivitate.Am o proble.a cu placa video.O sa-l dau la schimb pe un pc, dar nu stiu cat sta sa-l faca, in plus trebuie sa strang cam 200lei.rank 3+ aveti grija de membrii.O sa dau din panel maine cateva rank up.Multumesc sper sa revin cat mai repede.

Link to comment
Share on other sites

Nu stiu, organizati-va.Vezi daca te lasa rege sau draco sa antrenezi

Link to comment
Share on other sites

If a player passed thw test rank 4+ can invite him.

Daca un player a trecut testul rank 4+ poate sa ii dea invite cat sunt inactiv.

Link to comment
Share on other sites

@F4L Carter 013 majoritatea serverelor care se deschid acum copiaza foarte mult serverele mari, in special b-zone-ul, nu avem nevoie de servere cu 30-40 de playeri si majoritatea lucrurilor luate de la alte servere, daca tie iti pace esti liber sa joci, lasa-ne pe noi sa jucam unde vrem, daca tu trebuie sa platesti ca sa faci bani, nu serverul are o problema.

Edited by Blaskhowitz123
Link to comment
Share on other sites

Voi nu va prindeti de ce fac ei servere, le tin 1-2 luni si le inchid?

 

Fac reclame pe comunitati mari, unii zic ca " hai sa vad " si se logheaza cu numele si parola de pe b-zone [ spre exemplu ] si apoi le fura tot de pe cont :) .

Link to comment
Share on other sites

Voi nu va prindeti de ce fac ei servere, le tin 1-2 luni si le inchid?

 

Fac reclame pe comunitati mari, unii zic ca " hai sa vad " si se logheaza cu numele si parola de pe b-zone [ spre exemplu ] si apoi le fura tot de pe cont :) .

Nici o luna nu le tin majoritatea, cand s-au facut 50 de conturi in baza de date il inchid pentru "mentenanta" si in caz ca gasesc ceva bun din care sa faca profit inchid serverul si aia e.

Link to comment
Share on other sites

Cine e Sabrin? Sedinta am facut-o eu, SABIN!

 

 

Sabrin a facut sedinta, de ce minti? sabin nici macar nu e in factiune..

Link to comment
Share on other sites

A iesit bine, Sabrin ne-a coordonat, ne-a raspuns la intrebari, nu au fost probleme!

Edited by StylerGTX
Link to comment
Share on other sites

Vouă va merge jocul sau rpg?

Jocul merge, RPG-ul nu...

Link to comment
Share on other sites

  • dabro.pdf changed the title to SF Police Department - 💬 DiscuÈ›ii / Discussions 💬
  • Plutonium ToV unpinned and pinned this topic
  • Plutonium ToV unpinned this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.