Jump to content

SF Police Department - 💬 Discuții / Discussions 💬


Kelton
 Share

Recommended Posts

UITATI-VA LA ASTA, EPICCCCCCCCCCCCC =))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

:39 incolo Please, uitati-va si in descriere.

 

 

 

 

 

Altceva:

 

 

 

 

 

ASTA-I EPIC =))))))))))

Edited by uN TeC
Link to comment
Share on other sites

Neata colegi! La voi a nins sau stați pe uscat :))))

Link to comment
Share on other sites

Daca te uiti atent vezi si S4bin95[nWo] acolo :))

 

Old times :))Se vede si numele meu pe acolo :P

 

Salut all, n-am mai postat de mult aici.

Link to comment
Share on other sites

Un joc placuta, am luat ban 7 zile cica motiv refuz teste pe un alt cont, dar mna, povestea este ca m-a luat Wizzle la teste si mi-a zis sa iau AeroAdmin ala si l-am descarcat si am copii id-ul sa il dau si cand sa intru pe cont am primit Crash instantaneu, mna, ban aiurea, am facut si unban pe forum si pm la kelton / Wizzle ! Sper sa iau unban nu sa ma scoata aiurea si in SFPD din cauza crashului

Link to comment
Share on other sites

Un joc placuta, am luat ban 7 zile cica motiv refuz teste pe un alt cont, dar mna, povestea este ca m-a luat Wizzle la teste si mi-a zis sa iau AeroAdmin ala si l-am descarcat si am copii id-ul sa il dau si cand sa intru pe cont am primit Crash instantaneu, mna, ban aiurea, am facut si unban pe forum si pm la kelton / Wizzle ! Sper sa iau unban nu sa ma scoata aiurea si in SFPD din cauza crashului

Daca nu ti vor scoate banu, cumpara tu ...

Link to comment
Share on other sites

Mi-am luat ban, degeaba, daca nu imi scoate unban cei din STAFF din banlog ma scoate sabin, si mna sper sa ma ajute si sabin sa vorbeasca cu cei din staff sa ma verifice toata ziua sa vada ca nu am gresit cu nimic. Am luat pur si simplu crash :@:@:@

Link to comment
Share on other sites

  • dabro.pdf changed the title to SF Police Department - 💬 DiscuÈ›ii / Discussions 💬
  • Plutonium ToV unpinned and pinned this topic
  • Plutonium ToV unpinned this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.