Jump to content

Green Street Bloods - Discutii generale | General discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Bafta mai departe tuturor!

Din pacate sunt astfel de momente de care nu te poti feri , insa mereu mai e ceva de facut. Daca tu esti sigur ca te-ai gandit bine si aceasta este cea mai potrivita alegere.. Atunci iti urez succes , noi dupa cum sti ne cunoastem dinainte sa ne intalnim in Stracci decand pescuiam.. tu erai in F/M. Apoi ne-am intalnit in Stracci, in frumoasa perioada cand era si Anthony lider.

Magnum vreau doar sa iti spun ca pentru mine esti un om de nota 10. Vom pastra cu siguranta legatura si iti urez succes oriunde te-ai duce! CFR-istu meu :*

Link to comment
Share on other sites

Magnum.bafta mai departe.. dar totusi ai putea sa retragi.. ai ajutat factiune, ai atata vechime de ce pleci :| dc nu stii sa ignori...

In orice caz , eu iti urez succes in continuare.. Pentru mine vei fi un om de nota 10+Bafta.

Link to comment
Share on other sites

Bafta mai departe tuturor!

 

Bă frate, dacă-ţi zic aştia să-ţi dai demisia nu înseamnă că asta VOR, înseamnă că-s nervoşi şi nu ştiu ce fac, cum am fost şi eu, chiar dacă nu ţi-am cerut-o.

Îmi cer scuze daca-m fost cam "dur" şi te-am mustrat spunându-ţi să-ţi faci datoria cum trebuie dar aveam nevoie de tine.

Link to comment
Share on other sites

Bafta, nb :)) vezi sa nu vii acasa rupt :)) vb aia :"Merg pe card,ma tin de drum.Dau cu caini in bolovani, sa ma apar de dusmani" :))=)) sa nu fii si tu asA:))

Link to comment
Share on other sites

Eu am iesit, noapte buna si felicitari pentru wars... ma duc la jagermeister party :D se bea de la 00:00 la 01:00 gratis cat te tin balamalele :X .. bafta :)

Vezi cum bei Jagermeister ca te imbeti calumea de la el =))
Link to comment
Share on other sites

In fine, felicitari pentru war-uri! Am rupt tot astazi, exceptie la HQ Tattaglia care nu s-a putut numi war...

Remember Stracci 417 - Cuneo 118 la Burger LS :))

Edited by TDK Magnum
Link to comment
Share on other sites

In fine, felicitari pentru war-uri! Am rupt tot astazi, exceptie la HQ Tattaglia care nu s-a putut numi war...

Remember Stracci 417 - Cuneo 118 la Burger LS :))

 

Adevărat, waruri de neuitat :D.

A fost frumos, chiar mi-a plăcut.

Am luat şi r 2, se putea mai bine ? :))

Ne auzim mâine.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.