Jump to content

Green Street Bloods - Discutii generale | General discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Salut băieţi, sunt noul vostru „coleg” :)) Sper să ne înţelegem, şi aştept mai repede warr-urile. :D

Bine ai venit in familia Stracci!

 

 

Salut, welcome bluerel :)

Patriot nab =)) ban acum o venit randu tau :))

Luam ban pe rand :)), prima data tu, acum eu... cine stie cine mai urmeaza :)).

Link to comment
Share on other sites

Salut băieţi, sunt noul vostru „coleg” :)) Sper să ne înţelegem, şi aştept mai repede warr-urile. :D

welcome

Nu poti nega, am film!!... Am plecat la scoala, diseara fiti pe faza, vin cu tec9!!! :X:*

degeaba tec-uri daca nu sti sa tragi cu ele... aproape ca te fac cu deagle ... deci esti praf :)))
Link to comment
Share on other sites

De ce ai luat ban?

Welcome BlueRel.

Ma proasteam in fata HQ-ului si dintr-o data BAN 3 zile c-bug... nici macar nu stiu cum se face c-bug, dar in fine.

Bafta la war, sa nu ma dezamagiti :))

Link to comment
Share on other sites

Ma proasteam in fata HQ-ului si dintr-o data BAN 3 zile c-bug... nici macar nu stiu cum se face c-bug, dar in fine.

Bafta la war, sa nu ma dezamagiti :))

 

Cine ti-a dat ban?

Nu mai apasati C, v-am zis de atatea ori ahahaha :)).

Link to comment
Share on other sites

Ce plictiseala fara war .... :|

 

Pai asa e cand trimiti oameni peste tot, alora le-a fost frica sa dea /war, au asteptat sa dea astia in LS si in LS dadea eroarea cu 60 % din membri care-ar fi trebuit scoasa de cand cu programul de war, in fine ...jucam pool pe miniclip pana la 19:00.

Link to comment
Share on other sites

Ce-a facut oolesh? Stiu c-a luat rank 3 dar...altceva ce-a facut?

 

Uitati-va la traileru' asta, prea bestial filmu' abia l-astept.

A luat ban, pentru joypad/aim, eram la paintball si l-a folosit. Dar eu nu prea cred ...

 

Foarte tare trailerul :X Dar cand apare ? :))

Link to comment
Share on other sites

Felicitari NewLife pentru best la HQ Cuneo si Aimeer pentru best la HQ Tattaglia.

 

Un sfat, pentru toata factiunea: Nu va deschideti niciodata prea mult pe /f, nu va implicati / strofocati prea mult sa iasa totul bine pentru ca apoi voi picati de prosti.

Nu va luati in gura cu liderul, chiar daca greseste intotdeauna are dreptate.

Nu faceti glume aiurea si nu va bagati in seama pe /f.

Nu incercati niciodata sa luati pozitie / va impuneti propria parere in fata celorlalti daca sunteti rank mic, veti fi luati drept tupeisti si la misto, chiar si de proprii prieteni.

Eu unul incepand din seara aceasta voi vorbi pe /f doar, dar DOAR daca va fi STRICT necesar, nu voi mai face glume proaste / da idei la war / implica in orice mod in factiune; nu-mi voi mai face nervi pentru war-urile pierdute ci imi voi face simpla datorie de membru Stracci, voi merge la war / vinde arme / ajuta colegii cu tot ceea ce este nevoie.

Veti vedea un Speedy simplu, corect si retras.

Old Speedy died tonight, you can see him in hell.

Edited by Low Speedy Low
Link to comment
Share on other sites

Felicitari NewLife pentru best la HQ Cuneo si Aimeer pentru best la HQ Tattaglia.

 

Un sfat, pentru toata factiunea: Nu va deschideti niciodata prea mult pe /f, nu va implicati / strofocati prea mult sa iasa totul bine pentru ca apoi voi picati de prosti.

Nu va luati in gura cu liderul, chiar daca greseste intotdeauna are dreptate.

Nu faceti glume aiurea si nu va bagati in seama pe /f.

Nu incercati niciodata sa luati pozitie / va impuneti propria parere in fata celorlalti daca sunteti rank mic, veti fi luati drept tupeisti si la misto, chiar si de proprii prieteni.

Eu unul incepand din seara aceasta voi vorbi pe /f doar, dar DOAR daca va fi STRICT necesar, nu voi mai face glume proaste / da idei la war / implica in orice mod in factiune; nu-mi voi mai face nervi pentru war-urile pierdute ci imi voi face simpla datorie de membru Stracci, voi merge la war / vinde arme / ajuta colegii cu tot ceea ce este nevoie.

Veti vedea un Speedy simplu, corect si retras.

Old Speedy died tonight, you can see him in hell.

 

Just made my day :)).

Poti sa ne spui cum si de ce ai ajuns la aceasta decizie?

 

MULTUMESC FOARTE MULT ALEXBZ!!!

/report 352 c-bug, iti spune ceva?

Faceam toti duel-uri la hq, si tu ai dat repede /report, ai uitat ca suntem colegi sau ce? ... pana si adminu' s-a mirat " doamne ma, colegi care se parasc intre ei."

 

Edited by G4L Patriot
Link to comment
Share on other sites

Speedy ai scris acolo roman?

Dar ma rog unele sunt adevarate dar unele concluzii le-ai tras la nervi si nu sunt corecte!Te rog sa le recitesti si sa dai edit.

 

Cred ca n-ai citit in intregime ceea ce-am scris si ca-ti dai cu presupusul, ce anume am inteles gresit? Lumineaza-ma.

@Patriot In urma a mai multor episoade din factiune am ajuns la aceasta decizie, probabil credeti ca glumesc si ca e doar o faza pasatoare dar veti ramane surprinsi.

Edited by Low Speedy Low
Link to comment
Share on other sites

Cred ca n-ai citit in intregime ceea ce-am scris si ca-ti dai cu presupusul, ce anume am inteles gresit? Lumineaza-ma.

@Patriot In urma a mai multor episoade din factiune am ajuns la aceasta decizie, probabil credeti ca glumesc si ca e doar o faza pasatoare dar veti ramane surprinsi.

Nu vreau sa intru in detalii, dati seama singur si ai sa vezi o sa fie mai bine ;) .

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.