Jump to content

Green Street Bloods - Discutii generale | General discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Daca ai de gand sa faci posturi aiurea fa, dar nu pe seama lucrurilor pe care le spun cat se poate de serios.

Cand o sa scapi de nervi, te rog reciteste tot ce ai spus referitor la concluziile tale.

Link to comment
Share on other sites

Cand o sa scapi de nervi, te rog reciteste tot ce ai spus referitor la concluziile tale.

 

Esti incredibil, cat ai de cand sa mai persisti cu atitudinea asta? De 30 minute iti cer sa-mi spui ce anume crezi c-am inteles gresit din tot ce-am spus acolo si-o dai intoarsa cum ca trebuie sa descoper singur.

Ma omule, ori spui, ori taci si cu asta am pus punct, sa nu te hazardezi sa-mi dai reply iar.

Link to comment
Share on other sites

Esti incredibil, cat ai de cand sa mai persisti cu atitudinea asta? De 30 minute iti cer sa-mi spui ce anume crezi c-am inteles gresit din tot ce-am spus acolo si-o dai intoarsa cum ca trebuie sa descoper singur.

Ma omule, ori spui, ori taci si cu asta am pus punct, sa nu te hazardezi sa-mi dai reply iar.

Gata inchidem acces subiect deja am deviat cu mult .Hai la war, trebuie sa ne aparam teritoriul!

Link to comment
Share on other sites

Esti incredibil, cat ai de cand sa mai persisti cu atitudinea asta? De 30 minute iti cer sa-mi spui ce anume crezi c-am inteles gresit din tot ce-am spus acolo si-o dai intoarsa cum ca trebuie sa descoper singur.

Ma omule, ori spui, ori taci si cu asta am pus punct, sa nu te hazardezi sa-mi dai reply iar.

S

Esti incredibil, cat ai de cand sa mai persisti cu atitudinea asta? De 30 minute iti cer sa-mi spui ce anume crezi c-am inteles gresit din tot ce-am spus acolo si-o dai intoarsa cum ca trebuie sa descoper singur.

Ma omule, ori spui, ori taci si cu asta am pus punct, sa nu te hazardezi sa-mi dai reply iar.

Speedy nu inteleg de ce tot comentezi! Nu stiu ce se intampla cu tine, dar ai inceput sa ai un comportament cu " nasul pe sus " si cu glume la care nimeni nu rade!
Link to comment
Share on other sites

Just made my day :)).

Poti sa ne spui cum si de ce ai ajuns la aceasta decizie?

 

MULTUMESC FOARTE MULT ALEXBZ!!!

/report 352 c-bug, iti spune ceva?

Faceam toti duel-uri la hq, si tu ai dat repede /report, ai uitat ca suntem colegi sau ce? ... pana si adminu' s-a mirat " doamne ma, colegi care se parasc intre ei."

 

 

 

nu stiu care a dat report dar nu e frumos ce faceti..... ganditiva ca suntem colegi si trb sa ne aparam uni pe alti.. :)

Link to comment
Share on other sites

nu stiu care a dat report dar nu e frumos ce faceti..... ganditiva ca suntem colegi si trb sa ne aparam uni pe alti.. :)

 

Foarte corect.

Indiferent cat ne uram mai bine dai liderului decat sa dai report, au mai fost cateva cazuri de acest gen, iar aceste lucruri ne dau in jos. Ganditi'va si la asta!

Link to comment
Share on other sites

S

Speedy nu inteleg de ce tot comentezi! Nu stiu ce se intampla cu tine, dar ai inceput sa ai un comportament cu " nasul pe sus " si cu glume la care nimeni nu rade!

 

Asta spuneam si eu in postul de mai sus, page up si citeste.

Link to comment
Share on other sites

Inca un teritoriu pierdut in fata la Barzini.Nu ne organizam deloc la bataliile cu Barzini :-J .

 

Inca unul? Este primul teritoriu pierdut in fata Barzini, cel putin in aceasta seara.

Total de acord cu tine NewLife, insa nu e nimeni sa se ocupe de acele talente.

Uneori mi-as dorii sa se readauge comanda /tv, pentru a sta pe anumiti jucatori cu recon.

Link to comment
Share on other sites

GG pentru warurile din seara asta, am pierdut unu cu barzini :)) nu e stress luam luni :)

Eu mai stau unpic si ies si eu :)

Nb celor care au iesit

Link to comment
Share on other sites

Per-total, bun ..... felicitari tuturor, asta e .. mai pierdem, mai castigam.

Ma bag la TV, si da ... are dreptate NewLfe, si pe mine m'au inn. Yaphets / Beowlf sau cum i'or chema .... oricum sunt niste nimicuri fara AIM.

Link to comment
Share on other sites

Nu stiu care este situatia cu cei din Barzini, nu am fost prezent la war DATORITA LUI ALEXBZ!

Dar, nu mai faceti dm in afara zonei de war, Blondu_Ardes - e maestru, dupa ce ca are 2 - 3 fw, continua sa omoare in afara zonei... nici macar nu e prima data sa zicem ca n-ar stii, la fiecare war el are 1-2 plangeri.

Aveti grija, pandesc sa gresim si gata postu'.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.