Jump to content

Green Street Bloods - Discutii generale | General discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Acesta va fi probabil ultimul meu post aici.

Vreau sa va spun ca desi il ultima vreme au aparut cateva probleme m-am simtit minunat in aceasta "familie" si pot spune chiar ca aici este "casa mea virtuala".

M-am atasat mult de aceasta factiune si imi este greu sa ma despart .

Insa aplicatiile la Hitmen sunt deschise si dupa cum stiti sunt foarte rare momentele cand se deschid.. asa ca o pot numi o sansa unica sa imi incerc si eu norocul.

Sper sa puteti cuceri toate cele 3 orase cand se va deschide San Fiero ! Pentru ca forta necesara o aveti cu siguranta insa sunt cateva probleme cu ascultarea.

Multumesc celor care in aceasta factiune mi-au fost alaturi atat la bine cat mai ales la greu!

Acestea fiind spuse, va doresc bafta tuturor si sa ridicati aceasta mafie cat mai sus!

Edited by WhixY Stracci
Link to comment
Share on other sites

Acesta va fi probabil ultimul meu post aici.

Vreau sa va spun ca desi il ultima vreme au aparut cateva probleme m-am simtit minunat aici si pot spune chiar ca aici este "casa mea virtuala".

M-am atasat mult de aceasta factiune si imi este greu sa ma despart .

Insa aplicatiile la Hitmen sunt deschise si dupa cum stiti sunt foarte rare momentele cand se deschid.. asa ca o pot numi o sansa unica sa imi incerc si eu norocul.

Sper sa puteti cuceri toate cele 3 orase cand se va deschide San Fiero ! Pentru ca forta necesara o aveti cu siguranta insa sunt cateva probleme cu ascultarea.

Va doresc bafta tuturor si sa ridicati aceasta mafie cat mai sus!

 

Succes mai departe.

Inca un membru care ne paraseste dar nu-i nimic, mergem mai departe.

Haideti cu totii in HQ, in 3-4 minute plecam la war.

Link to comment
Share on other sites

Acesta va fi probabil ultimul meu post aici.

Vreau sa va spun ca desi il ultima vreme au aparut cateva probleme m-am simtit minunat in aceasta "familie" si pot spune chiar ca aici este "casa mea virtuala".

M-am atasat mult de aceasta factiune si imi este greu sa ma despart .

Insa aplicatiile la Hitmen sunt deschise si dupa cum stiti sunt foarte rare momentele cand se deschid.. asa ca o pot numi o sansa unica sa imi incerc si eu norocul.

Sper sa puteti cuceri toate cele 3 orase cand se va deschide San Fiero ! Pentru ca forta necesara o aveti cu siguranta insa sunt cateva probleme cu ascultarea.

Multumesc celor care in aceasta factiune mi-au fost alaturi atat la bine cat mai ales la greu!

Acestea fiind spuse, va doresc bafta tuturor si sa ridicati aceasta mafie cat mai sus!

Si tu frate? Acum vreti sa plecati toti sa ne destramam asa usor dupa atata performanta...

Bafta in viitor, poate vei fi acceptat in HA, stii ca eu te respect pentru caracterul tau si pentru mine esti un baiat foarte de treaba ! Tinem legatura :)

Link to comment
Share on other sites

Acesta va fi probabil ultimul meu post aici.

Vreau sa va spun ca desi il ultima vreme au aparut cateva probleme m-am simtit minunat in aceasta "familie" si pot spune chiar ca aici este "casa mea virtuala".

M-am atasat mult de aceasta factiune si imi este greu sa ma despart .

Insa aplicatiile la Hitmen sunt deschise si dupa cum stiti sunt foarte rare momentele cand se deschid.. asa ca o pot numi o sansa unica sa imi incerc si eu norocul.

Sper sa puteti cuceri toate cele 3 orase cand se va deschide San Fiero ! Pentru ca forta necesara o aveti cu siguranta insa sunt cateva probleme cu ascultarea.

Multumesc celor care in aceasta factiune mi-au fost alaturi atat la bine cat mai ales la greu!

Acestea fiind spuse, va doresc bafta tuturor si sa ridicati aceasta mafie cat mai sus!

Bafta mai departe, sper sa fii acceptat :*.

Link to comment
Share on other sites

_)_ STRACCI! sa iti dau muie paul, cu mafia ta de lesinati, aimeri, jegosi, pisamas pe mormantu' ma-ti si zlobozimas pe chelia lu' tactu' de no-lifer castrat, sa arzi in iad cap de #cenzurat#

Link to comment
Share on other sites

Bafta baieti! Ne auzim peste cateva zile, nu cred ca voi sta 2 saptamani dar sa fie sigura treaba.

Destul ca ai facut cerea de inactivitate, nu trebuia sa mai faci si invoirile :)))

Link to comment
Share on other sites

Hai cu sanctionarea lui costel GG BAAA GELOZIA VA OMOARA =))

https://www.facebook.com/deyucu?fref=ts asta esti tu, nu ? se vede dupa fata ta ca esti un ratat de copil, mai iesi si tu afara si aeriseste-ti creierula ala imbaxit de atata samp si invata sa scrii corect gramatical _)_ doar esti roman, fii mandru de tine!
Link to comment
Share on other sites

https://www.facebook.../deyucu?fref=ts asta esti tu, nu ? se vede dupa fata ta ca esti un ratat de copil, mai iesi si tu afara si aeriseste-ti creierula ala imbaxit de atata samp si invata sa scrii corect gramatical _)_ doar esti roman, fii mandru de tine!

 

cya baby :))

Gelozia ma? gelozia? :)) Ia pa :)) noi suntem aimeri sau voi? :> Adevaru doare.. :)

Link to comment
Share on other sites

Du-te si da-ti foc, fa un lucru' bun Romaniei, tara n-are nevoie de copii nascuti pe cur :*

 

WOW Uite ma esti destept si tot nu ai capu mare :-? Ciudat.

Serios? Nu mai fa + 1 aici ;;)

Mai bine mergi unde ai de mers.. nu ma fa sa te injur ;;) nu vreau warningpoints sau suspend pentru tine.Se vede ca esti mai copil ca mine X_X Macar eu gandesc nu ca tine ;;)

Bucurativa ca ati avut si voi 2 zile =)) 3 turfs ;;) Datorita aimului tau. Acum nu mai fa + 1 aici si dute unde ai de mers.. Ca esti expirat..

Link to comment
Share on other sites

  • Nick: CosteL28_RapiD
  • Level: 41
  • Rank: 4
  • Vechime: am ceva timp aici, dar nu conteaza......
  • De ce doresti sa pleci din Paterno family?: M-am saturat de nesimtii si de aimerii jegosi din stracci, ma las o perioada de samp, prea multi nervi, prea multi no-liferi infecti
  • Sunt de acord ca voi sta civil pentru o saptamana in caz ca se dovedeste ca nu am fost membru Paterno family pentru minim doua saptamani: sunt
  • Alte precizari: Bafta Paterno, nu o sa uit niciodata clipele minunate traite in aceasta mafie, alaturi de care m-am distrat enorm. Mult succes tuturor, va iubesc :X !!!

 

Nu cred ca te-am jignit cu ceva...

In primul rand controleaza-ti vorbele,iar in al doilea rand tu nu trebuia sa ii dai /tie lui Danygoodboy si sa il duci pe zona de war...

.... Nu mai zic nimic ca o dam in insulte si in tot felul de chestii,DAR aici se vede cat de jos ai ajuns(Te stiu din Cuneo si te credeam o persoana de treaba)...

Link to comment
Share on other sites

Du-te si da-ti foc, fa un lucru' bun Romaniei, tara n-are nevoie de copii nascuti pe cur :*

 

Nu-i frumos din partea ta sa jignesti asa.

Te stiu de mult timp si nu-mi vine sa cred c-ai facut asta.

Sa-ti spun un mic secret: toate mafiile se acuza intre ele cum c-ar avea membrii care nu joaca corect insa nimeni nu procedeaza asa cum ai facut tu.

Acest gest este de cea mai joasa speta, sa intri si sa arunci cu ce exista mai murdar in noi, chiar nu concep acest lucru.

De ce? Pentru niste teritorii? Incredibil.

Un sfat: Da edit la ceea ce-ai spus, nu vreau sa fi sanctionat pentru ca stiu ca esti un baiat super de treaba, nu meriti sa fi sanctionat pentru asa ceva.

Data viitoare cand vrei sa injuri pe cineva, intra pe skype - echo test - si injura, apoi vei primii un mesaj cu aceasi injuratura si poti sa injuri la infinit.

Daca ai nevoie de atentie atunci nu am ce sa-ti fac dar nu aici este locul.

Probabil acum spui: Eh, d-aia nu mai pot eu de contul asta pe forum, sa-mi dea suspend insa nu-i asa, nu e problema doar pentru contul tau, problema e ca-ti strici reputatia buna pe care eu zic ca ti-ai cladit-o cu greu.

O seara placuta in continuare.

Link to comment
Share on other sites

Sa-l pupati in cur pe Costel , ratatilor!

 

Tot Paterno Family ramane cea mai buna mafie! ;X

 

FORTA PATERNOOOO!!!!!!

 

_)_ STRACCI _)_ o meritati pe deplin aimerilor.

 

 

Noi sau voi? :)) Vai copii copaci :) Nush ce sa zic

 

Sunteti mai prosti ca mine sa zic asa :)

Si vo spun pe direct :)

Sunteti niste obsedati baa... noi suntem aimeri sau voi? Ca stiti sa injurati ca la gura cortului mai ceva ca romi :)

Si aia sunt mai detreaba.

Ce are ca voi sunteti din patu famili?

Sunteti mai jmecheri sau ce?

Nii ma nam stiut.. :) Geloziai mare. dativa demisia

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.