Jump to content

Green Street Bloods - Discutii generale | General discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Good Night All.

Link to comment
Share on other sites

Ba GG pt warurile de aseara.saptamana asta nu prea pot sa va ajut am antrenamente/Teze, 3 teze intr-o saptamana, dar priveste partea buna scap de ele saptamana asta.Puteam sa-i batem si pe vtb daca nu dateati /q unii si daca nu stateati afk in hq n-are nimic 2 pasi in fata 1 in spate :)) avem cu 1 turf in +.Diseara vin si eu sa le aratam toturor din ce suntem facuti

Edited by rTn K0rS
Link to comment
Share on other sites

Neatza tuturor, am postat evidenta in topicul Evidenta war-uri, puteti verifica ca sa stiti daca luati FW.

Daca stiti ca nu puteti venii la war-uri, topicul de demisii e deschis, sunt foarte multi care cred ca ar vrea sa intre intr-o factiune puternica.

Nu va bateti joc de bunatatea lui DooKid, alt leader ca el nu cred ca o sa mai aveti.

Edited by AIM qMenthoL
Link to comment
Share on other sites

Salut!

Oficial am facut 1 luna si 2 saptamani in factiune :*

Vorbim la war,sanatate!

Link to comment
Share on other sites

 

  

 

Din cate am vzt eu pe la evidenta War ..Iei un FW :)) Gege

 

 

Esti tu sigur?

Daca stau sa ma uit pe evidenta ta...ma ia durerea de cap,mai bine vedeti tu de treaba ta!

Edited by biZon eXe
Link to comment
Share on other sites

Salut. A fost frumos cat a fost. Pare rau, am vrut sa va ajut sa nu pierdeti aiurea.

Am timp sa ma gandesc foarte bine pana imi trece ban-ul daca ma las de tot sau ma voi reapuca.

Dookid,qmenthol, baieti de nota 10! Ne mai auzim, ma gasiti pe skype ca multi aveti id meu.

Mult successs :* .

Link to comment
Share on other sites

 

Salut. A fost frumos cat a fost. Pare rau, am vrut sa va ajut sa nu pierdeti aiurea.Am timp sa ma gandesc foarte bine pana imi trece ban-ul daca ma las de tot sau ma voi reapuca.Dookid,qmenthol, baieti de nota 10! Ne mai auzim, ma gasiti pe skype ca multi aveti id meu. Mult successs :* .

 

 

Aie e turner Imi pare rau de tine ca ai luat ban Dar si tu esti nab Ti sa zis :))

Link to comment
Share on other sites

pe cand aiintrat turner un clan ai luat ban :)) oricum vad ca va place sa va bateti joc aiurea o sa primiti si ce vi se cuvine noapte buna

Link to comment
Share on other sites

A fost destul de bine astazi seara la waruri.Baaa am luat 10 in teza la BIO :))) nu am invatat degeaba

Maine antrenamente clar

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.