Jump to content

Green Street Bloods - Discutii generale | General discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

@[member"Seby123"] Am instalat si eu samp-u si la fel imi facea trebuie doar sa instalezi alta versiune de sa-mp dar tot 0.3z sti ca iti arata acolo unde descarci samp-u mai multe versiuni dinalea ia alta

Dar te rog sa numai postezi aici daca nu esti membru GSB

Link to comment
Share on other sites

Baa le-am dat dauna totala i-am spart cu bataia 4/4 cu tot cu wallhacku lor asta are wallhack si tot are scor 1-7:))))): http://i.imgur.com/iyO41Qa.png

Ce sa facem plictiseala la war: https://www.youtube.com/watch?v=1haPRz4oJ-E&feature=youtu.be

https://www.youtube.com/watch?v=Z5PZxEuIDx8&feature=youtu.be

Intr-o saptamana LS va fii 100% Verde

SALL

Edited by AIM K0rS
Link to comment
Share on other sites

Hai ca a fost bine astazi.. 34 pe members iar restul aveau inactivitate si invoire :)).

Fac dimineata evidenta cand ma trezesc.. vreau si eu sa dorm mai mult maine.

 

GSB POWER

Link to comment
Share on other sites

@@E c h o, https://www.facebook.com/photo.php?v=10152532200006147&set=vb.291220036146&type=2&theater ia de aici. As zice ca noi suntem aia si podeaua is adversarii, dar atunci as suferi prea mult si no =)) .. Ia-o ceva-n gen germania si adversarii ei de la mondial

#"Tratecy" ala ia best de 26 ca da bine cu codurile. AHHAHAHHAHAHAAH

##ba, imbecililor din ambele parti, incetati. Nu mai continuati rivalitatea asta stupida ca se ajunge la banuri si interdictii in stanga si-n dreapta (stiu din propria experienta). Incetati, de dragul gangului din care faceti parte.

Link to comment
Share on other sites

@@AIM K0rS, Cam asa e,m-am mirat si eu cand am vazut ce scoruri are LucaAlin ala,stiam ca era noob si la deagle ii dai lectii si cu ochii inchisi si dintr-o data e zeu,dar lasa,toate la timpul lor,daca nici maine nu ia ban atunci raman la concluzia ca avem un staff incompetent care nu-si face datoria,la kick-uri se iau la intrecere care da mai repede doar sa apara ei pe chat acolo sa se dea mari ca-s ditamai adminii dar cand dai un report poti sa mori ca nu ti-l accepta nici dracu,ca doar na e cam greu sa stai sa te uiti pe un codat nu e ca la kick,cum le dai de lucru putin cum gata nu se mai baga unu. (ex. Rey,Bladestar,Vinnie,singurii care mai raspund la reporturi)

 

 

Vorbiti doi ofticati, k0rs si cu tine, k0rs si daca il omor cu mp5 din 2m si el are 1hp tot zice ca am aim fiindca a murit, tu zici ca ne avantajeaza pe noi gaborii, dar eu am vazut la war cum stateau gaborii langa voi fara sa va faca nimic si noua ne dadeau wanted in prostie.Si inca ceva, tratecy si qmenthol, cum puteti oameni buni sa nu ratati 1 hit cu orice arma?Suntei asa de buni incat puteti face asta?Nu cred ca exista un player atat de bun in jocul asta.Rupeti aimul in doua ca asa e bine.O sa iau warn pentru ca am postat aici dar nu mai suport sa vad cum sufera nabi astia doi.K0rs, tu tot praf ramai, faci video la war tu avand 0-0 scor cand stai pe [/gro], daca nu e nimeni pe turf normal ca poti sa stai pe [/gro], cand e cineva pe turf tu mori primul si gata, ala e aimer ca esti tu praf rau.NewLife, de tine n-am ce sa zic, nu stiam ca suferi chiar in halul asta, ma asteptam la mai mult de la tine.

P.S: Daca jucati de 2 luni, normal ca nu cunoasteti playerii vechi. 2012 prima factiune.

Daca nu intra Tratecy si qMenthol sunteti cea mai slaba mafie de pe server.

 

 

 

Edited by BTD LucaAlin
Link to comment
Share on other sites

@, ba.. deja devii penibil.. Eu ma si filmez sa va arat ca n-am nimic, chiar ma doare la basca. Si-n ce hal ma doare. Abia astept sa prind iarasi war pe hq-u vostru si sa fac intr-un sfarsit video-u 100.

Link to comment
Share on other sites

 

Nu ti-e somn??

Zici de cops ca erau langa noi si nu dadeau wanted, hai sa iti explic metoda de interventie, poate ai uitat-o.

Cops se impart in doua echipe, x si y. Sa zicem ca x da wanted la gsb si y la vtb. Daca y era langa noi, cum naiba sa ne dea wanted???

Apropo, /turfs. $@L

Link to comment
Share on other sites

 

Ba ratatule care e problema ta pana la urma ai vazut si tu ti-am dat-o grav 1 la 1 la war cu m4 de la c numai te oftica atata recunosc nu sunt eu zew al armelor dar ceva ceva dau si ti-o garantez ca in orice circumstante tot nu scot 1-8 si dupaia 21-7 ca tine asta arata 100% ca esti un codat infect ieri de frica ti-ai lasat aimu acasa?Si cum vrei sa fac si eu scor la waru ala care am filmat daca colegii mei din GSB nu m-au lasat sa apuc si eu nimic voi intrati pe zona si intr-o secunda mureati ce scor mai vrei sa fac?aa si inca ceva astia din VTB numai va ofticati ba si normal sa luati bataie uitate ce mafie avem noi level experienta si multe altele cum sa nu luati bataie cand voi nici sublider nu aveti in functie si o sa v-o luati si mai grav ti-o garantez.Daca tot zici ca sunt asa slab te invit sa te uiti la scorurile mele de la war.Intr-o zi o sa ti se infunde si tie.LS verde ever

Edited by AIM K0rS
Link to comment
Share on other sites

@, Sa vorbesti de vechime si experienta atunci cand, o sa ai mai mult de rank 3 intr-o factiune ca degeaba joci si schimbi factiunile intruna, pentru tine regula care a fost scoasa recent cu rank 3 intr o factiune anterioara cred ca a fost crima.

 

Salut Ezio

Link to comment
Share on other sites

Baaaaa a luat BAN 30 de zile pentru wallhack :)))))))))))))))))))))))))))))))): http://forum.b-zone.ro/topic/226792-plangere-maryan69-wallhack/?p=3324465

Codatiiiii ii batem cu tot cu codurile lor nu am sanse.VTB toate turfs care le-au castigat au fost castigate prin coduri.De acuma nu va mai fi asa ne punem pe bataie ii rupeeeeeem baaaaaaaaaaaaa.

LS VERDE, LS VERDE, LS VERDE.

Edited by AIM K0rS
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.