Jump to content

Green Street Bloods - Discutii generale | General discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Felicitari pentru waruri.

Daca nu era codatu ala de Yaphets castigam lejer toate warurile cu ei de saptamana asta...dar ce sa faci mereu apare cate un de asta care rezolva warurile de unu singur,sa vezi ca saptamana viitoare apare altu.

Link to comment
Share on other sites

lLevyY, on 21 Aug 2014 - 3:01 PM, said:snapback.png

A fost o zi de war geniala, am facut foarte multe fraguri si am castigat foarte multe waruri. Pe scurt, rezumatul acestei zi minunata de war poate fi gasit in aceasta poza :

WllhScA.jpg

Poate de saptamana viitoare o sa fie mai bine, SALOOT.

CE FATA ARE SOBOLANUL ASTA:))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

SE VEDE CA E POST-HUNTER, STA IN CASA, FATA LASA DE DORIT :))))

K0RS, BRAVO MA TATA, POZE IN PADURE? :)))

P.S: EU NESCULATA NU TI-O DAU!!! OTO MACAR STIE MESERIE PE TIR DAR TU... ESTI OM BUN DE SAPA, LA PRASIT INAINTE LA MINTE INAPOI, DACA AS FI FOST TAICA-TU TE-AS FI DUS LA SPITALUL NOUA... AA DA, DE ACOLO AI EVADAT:)))

Link to comment
Share on other sites

@@PD MnQ, De ce postezi aici, copil no-lifer care nu iasa din casa sa ia si el o gura de aer sa vada cat de gustos este aerul de afara nu cel din casa, eu iti spun sa mai iesi din casa copile apoi sa spui ca, K0rs este sobolan si etc, ai si report.

Link to comment
Share on other sites

@@zeAma69,Da CS:GO , din pacate no steam , sunt prea zgarcit sa dau 10E pe el :)) , m-am jucat cu niste prieteni pe un sever american securizat de Valve .Aparent Valve permite userilor Steam cu joc cumparat sa joace cu cei fara steam ceea ce e putin cam ciudat , in fine ..tot am zis ca mi-l cumpar dar inca nu s-a intamplat , daca o sa-l iau o sa-ti spun .

Link to comment
Share on other sites

Salut, voi ce mai faceti colegi:D?

 

Deabea astept luni aira waruri, poate pana incepe scoala :(( luam si noi la loc LS :D.

 

O sa fie putin greu la HQ VTB ca dupa noul sistem ei ajung intr-o secunda pe turf, dar ne adaptam situatiei no?:))

 

Va place noul meu avatar?:)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.