Jump to content

Green Street Bloods - Discutii generale | General discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

@@AIM NewLife, Teoretic ar trebui sa vezi reporturile,

hk3qDsE.jpg

 

=)))))))))))))))))))))

 

Gata am facut si cerere de unban poate imi va spune unde e codul, daca tot nu iau unban voi evita gang-urile cat timp voi mai juca pe b-zone ca sa nu mai iau iarasi bani -.-'

Imi pare rau de tine, ai fost unul si esti cel mai bun prieten al meu, nu prea vad codul dar meh.. ai dreptate, au actionat din cauza presiunii puse de hateri.

#unban mentolatu.

Link to comment
Share on other sites

Gata am facut si cerere de unban poate imi va spune unde e codul, daca tot nu iau unban voi evita gang-urile cat timp voi mai juca pe b-zone ca sa nu mai iau iarasi bani -.-'

Lasai ma ca Asqwe asta de cand numai e lider gata si-a luat smekeria in cap e mai nesuferit de 1000 de ori ca in Rifa sau in Verdant.Ei nu se uita la ei cati au luat ban de 2 luni incoa se uita la noi ca au luat 2-3 ban si gata hai sa radem uitati-va frate in gradina voastra dupaia la altu.Daca am face un calcul de vreo 2 luni incoa numarul codatilor din VTB care au luat ban poi il dubleaza cu mult fata de codati care au luat ban de la noi.Asta e ficare factiune trebuie sa existe cel putin un codat altfel nu se poate.Veniti si suferiti la noi la discutii hahaha ala a luat ban de la voi uitate in pana mea la tine in factiune cati au luat ban si taci din gura

@, Al 2-lea video minutu 3 FIX, De cand pula mea un om putea face din 100 gloante de tec 9, 6 playeri fara sa rateze nimic si sa-si permita sa-i sara si pe un coleg la finalul fazei? Te-ai pisat in fericire se pare, dupa 6 luni de cod te-au ars pacat de aia pe care i-ai facut in timpul asta cu codu puli. Radeai de aia de iau ban pentru coduri? Asta e prietene dintr-un player slab la arme care nu face + la war ai ajuns mare zew de +40.

EDIT: Hai ma pula pe skype sa vedem cine are voce de copil, zile tovarasilor tai sa-ti dea id-ul meu de skype te bag in confa cu prietenii vostrii, marynyk/anaconda, levy, fearless si hai sa vedem cat de matur esti tu rudare.

Smekere numai suferi atata la noi la discutii uitate la tine in factiune si taci din gura.Ca eu nu am suferit la voi la discutii cand a luat ala si ala ban de la voi.CE AI DE DOARE CAPU AI AMETELI?

Edited by AIM K0rS
Link to comment
Share on other sites

@AIM Magnum Este zi in care sa nu sufere? :))

Nu ba frate da deja ma eneveaza vine si sufera la noi la discutii GSB ca HAHAHA ala a luat ban sa se uite la el in factiune cati au luat ban de 2 luni incoa si sa se uite si la noi nr codatilor lor ii dubleaza lejer pe ai nostrii

Link to comment
Share on other sites

Nu frate da ma enerveaza atata tupeu pa capu la copilasu ala cand era lider in Verdant era mielusel acuma prea isi da arfe la noi la discutii si ma eneveaza poate sa comenteze la el la discutii nu la noi

Link to comment
Share on other sites

@, Daca nu esti ironic e urat =)) , in poza e maretul si magnificul qMenthol :)) .

Ma refer in loc sa isi puna o poza mai normala, pune una cu menthol :)) .

Trage putin inspre gay-ism =)) 3 si 10 si nu dorm dkgmasdklfasdfasdfasdg ( so teapa am dat la sultan).

Link to comment
Share on other sites

Nu plangeti ma ca nu a luat codatu unban :)))) ce drq oricum nu avem nevoie de el ca inverzim tot LS.Stiam ca e codat, oricum e mai bine asa codatii trebuie sa ia ban de pretutindeni scz qment te credeam altfel acum mi-am dat seama ca esti ca toti ceilalti codati din VTB.Asta e pentru mine poti sa fi si fratimu daca esti codat iti urez succes pe banlist cu cea mai mare placere

Edited by AIM K0rS
Link to comment
Share on other sites

Ba dar mai terminati cu mistoul si vedetiva de treaba voastra.Pana la urma saptamana trecuta nu era zi in care sa nu apara pe ban list un membru VTB

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.