Jump to content

Southern Pimps - Discuţii/Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Buna dimineata pardalianilor, deoarece ne-am facut brigada acum :)), azi doresc sa fiti in numar cat mai mare si sa profitam si de atacurile date. Incepand de azi nu mai este de gluma trebuie sa revenim pe pozitii. Ceawles ne auzim in game.

Link to comment
Share on other sites

@,Daca nu faci la war minim 800 sec iei FW, asa sa vi.

Serios ?

Și depinde de turf.

 

Absent/ă 1/4 : amendă 500$

Absent/ă 2/4 : AV

Absent/ă 3/4 : amendă 1.000 și AV

Absent/ă 4/4 : FW.

 

Sau dacă avem mai puțin de 4 waruri într-o zi și nu ești învoit/ă iei fw.

Link to comment
Share on other sites

@, ATENTIE: deoarece avem 3 waruri iar daca absentati la unu singur din 3 veti fi sanctionati doar cu fw.

3 waruri, mâine noi avem 4, eu ce am spus mai sus ? dacă avem mai puțin de 4 waruri absența neanunțată duce la FW, citește mai bine.

Link to comment
Share on other sites

Iar, și iar și iar.


Cred că nu ați citit primul post din acest topic.



În topicul de Discuții între Membri se vor posta numai lucruri importante sau semnificative, nicidecum mesaje de genul: Bună Ziua, Salut, Noapte Bună, Ce mai faceți?, Mă duc să mănânc și orice altceva asemănător.


Un salut de dimineata si unul de seara este suficient.


Doresc sa aveti un limbaj corect din punct de vedere gramatical si un font lizibil.


Link to comment
Share on other sites

@, vezi ca la war-ul de ieri, al treilea cred unde majoritatea avem sub 800 sec, ai pus minimul de 600 de secunde, deaia aproape toti nu le avem..

@@Cristina, stai zana linistita, nu cred ca iti da tie cineva ceva pe motiv ca vorbeste x sau y, sa fim sinceri..

@@Spargo VIP, ba iubb, vezi ca te certi cu astea ca faci posturi 'aiurea', destea ascultam doar noi :))

Link to comment
Share on other sites

@, vezi ca la war-ul de ieri, al treilea cred unde majoritatea avem sub 800 sec, ai pus minimul de 600 de secunde, deaia aproape toti nu le avem..

@@Cristina, stai zana linistita, nu cred ca iti da tie cineva ceva pe motiv ca vorbeste x sau y, sa fim sinceri..

@@Spargo VIP, ba iubb, vezi ca te certi cu astea ca faci posturi 'aiurea', destea ascultam doar noi :))

Ok. ok :*

Da, Pacino dacă lipsește cineva la 1 war din 4 nu este faction warn :|

Dacă avem mai puțin de 3 waruri într-o zi atunci faction warn..

Link to comment
Share on other sites

Ok. ok :*

Da, Pacino dacă lipsește cineva la 1 war din 4 nu este faction warn :|

Dacă avem mai puțin de 3 waruri într-o zi atunci faction warn..

 

Cristina, daca la secunde se da amenda, atunci la 1 absenta se da tot amenda? Cand era Bota leader asa mi-a zis, nu conteaza cate waruri sunt, absent la 1 war =FW. Dupa cum vezi majoritatea celor care au fw au absentat la mai mult de 1 wars deci nu e asa o mare problema. Sven va v-a sanctiona dupa cum vrea el oricum, eu mi-am facut treaba, sal ms.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.