Jump to content

Southern Pimps - Discuţii/Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Salut, m-am uitat asa in mare la updates si m-am speriat, poate se rezolva pana revin eu.

#Prin game eu nu o sa mai dau pana nu ajung acasa, probabil nici pe forum nu o sa mai intru asa ca va zic de pe acum Sarbatori fericite alaturi de cei dragi si ne auzim in 2015.

#Welcome dokytza si celor noi.

Salut Nurse, sărbători fericite alături de cei dragi!

 

Salutare tuturor, poate facem şi noi o activitate astăzi, că e cam plictiseala prin game.

Link to comment
Share on other sites

Salut pimps,va urez sarbatori fericite.

 

 

Ce mai ziceti?

 

Welcome (duky) doky

Link to comment
Share on other sites

Simplu, tori care au facut spam aici vor primi report. Putin imi pasa de urarile voastre.

Sarbatori fericite pimps. :)

Pe 5 noi vom domina.

Link to comment
Share on other sites

Eu urez membrilor și colegilor din Pimps sărbători fericite alături de cei dragi. ZIlele următoare nu o sa prea intru ca am o plăcere nebună să stau cu familia mea. Iubiti-va părinții.

Link to comment
Share on other sites

Salutare, o zi frumoasa, sa aveti. Va doresc un Craciun fericit, si tot ce va doriti, si doar va inchipuiti. Mancaruri rafinate, femei delicate (in cazul fetelor, acel barbat "perfect" pentru ele.), bani "fara numar" in buzunar. Si orice alte fantezi/vise aveti. Va urez din nou Craciun fericit, alaturi de cei dragi, plin de sanatare, virtute, bani, si orice altceva va trece prin cap. Cu drag un membru al Factiuni Tow Truck Company, rpg2.

Link to comment
Share on other sites

@, Multumim. Si noi iti dorim o zi la fel de frumoasa si de sclipitoare, sarbatori fericite alaturi de familia ta si de cei dragi, un craciun fericit si plin de bucurii alaturi de colegii tai in TTC.

Salutare si multumim de urare.

 

 

 

Gangul Southern Pimps au primit colindatorii factiunii Paramedic.

Si noi va uram sarbatori fericite:

https://www.youtube.com/watch?v=7X_BEPlgduM

Edited by Ryakk
Link to comment
Share on other sites

Sarbatori fericite camarazii mei. Va doresc un Craciun Fericit chiar daca este pe sfarsite. Sper sa ajungeti iar in top ca doar acolo ii este locul acestei factiuni.. Vreau sa vad o factiune puternica si sa nu mai cadeti imediat dupa ce cuceriti LV-ul. Asta inseamna ca factiunea este una foarte slaba si este echivalent cu 0 ca ati cucerit LV-ul daca l-ati si pierdut la fel de repede.

 

O sa mai intru pe la waruri sa va ajut cu magia mea pe diferite conturi. See ya, ryak codat.

Link to comment
Share on other sites

Tu esti un nab infect care nu merita multumiri ci report. Ba frate unde ma vedeai, eu treceam frumos si tu imediat cu m4 dupa sandking.

E da? Uite rasplata mea pentru inconstienta ta.

 

Ps. Lung esti nab, lăv iu.

Link to comment
Share on other sites

Sarbatori fericite camarazii mei. Va doresc un Craciun Fericit chiar daca este pe sfarsite. Sper sa ajungeti iar in top ca doar acolo ii este locul acestei factiuni.. Vreau sa vad o factiune puternica si sa nu mai cadeti imediat dupa ce cuceriti LV-ul. Asta inseamna ca factiunea este una foarte slaba si este echivalent cu 0 ca ati cucerit LV-ul daca l-ati si pierdut la fel de repede.

 

O sa mai intru pe la waruri sa va ajut cu magia mea pe diferite conturi. See ya, ryak codat.

 

 

la ce trupa avem nu au sansee sa rcupereze lv

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.