Jump to content

Southern Pimps - Discuţii/Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Asta este, era si timpul sa avem un adversar. Pacat ca, Carrey nu a plans sa cheme un sublider ce are clan cu tag =))) si a lasat factiunea asa, vreti LV dar nu vreti prin munca. Ca fapt divers, Red Dragon LV nu il pupati:) mai chemati [b0T].

Link to comment
Share on other sites

Uite cum apar "mafeotii de rezultat" pe la demisii. Imi e lehamite de unii dintre voi. Mari rambo ce sunteti, ne-am inecat la piramida ca tiganul la mal. Iarasi au aparut inactivi, sper sa scapam de ei cat mai repede si sa rupem la waruri.

Link to comment
Share on other sites

Maine sa fiti on la wars, nu accept nicio invoire, nu ma intereseaza ce faceti si cum faceti. Nu va chinuiti sa-mi dati pm ca nu va invoiesc.

Am postat evidenta si am dat sanctiunile celor absenti, cei care aveti amenda sa le platiti timp de 24 ore sau veti primi faction warn, noapte buna.

Link to comment
Share on other sites

Punct şi de la capăt.

 

 

#SuferinţăLaKilogram: http://imgur.com/a/DFcIh#1

 

 

Ne vedem mâine la war într-o formulă mai numeroasă (sper).

 

Edit: @@NUSUNTYBU, uite şi filmarea, bunule: https://www.youtube.com/watch?v=IPq-SsTara0

 

 

 

Atata munca pentru cine ?=)) Ai si gasit pentru cine sa faci dovezi=)))

Buna ziua Pimps. Sper diseara la war o formatie destul de numeroasa.

Link to comment
Share on other sites

Voi chiar va bateti joc. Aia s-au pus in hangar primii, iar voi voiati sa ii omorati din afara unde n-ai pic de vizibilitate sa tragi ca mureai direct. Si logica unde-i? Era greu ba sa stam la apartamente sa ii facem la influenta? Noi fiind 37 iar ei 26. Greu tare. Inchizi chat-ul si sprites striga intr-una "intrati in hangar, intrati in hangar". Cum sa intri frate cand ei erau 20 acolo si noi intram cate 4-5. Cum sa ii faci? Ca si pe Car Drop. In loc sa stati unde eram toti la santier, v-ati dus in ei pe deal VALORILOR. Cat pe ce sa-l pierdem si pe ala, abia l-am castigat cu 8-7. Bateti-va ma joc, bateti-va. PA!

Edited by Sylvyu Google
Link to comment
Share on other sites

  • Nume cont: Carrey.
  • Lider la facțiunea: Southern Pimps
  • Funcție primită pe data de: 27.02.2015
  • Renunț la funcție în data de: 07.04.2015

 

Multumesc tuturor pentru ajutor, nu o sa va enumar pentru ca va stiti si nu vreau sa aud discutii dupa. Cei care veti lua decizia de a va da demisia inainte de alegerea noului lider, ganditi-va de doua ori inainte de a o face, cel mai probabil o sa vina Rey pana maine seara sau cand va fi ales urmatorul lider iar el nu o sa va respinga demisiile. Daca o sa primeasca cel care merita lider sunt sigur ca nu veti simti diferenta sau mai bine zis, veti simti diferenta pentru ca eu nu m-am descurcat dupa asteptarile unora. :) Si acum ca un mic sfat daca vreti sa ascultati, daca nu, mie mi-e totuna. Incercati sa ganditi atunci cand mergeti la war daca tot nu ascultati ce vi se zice pe /f, asta daca vreti sa castigati. Daca va primi Sprites lider cel mai probabil voi reveni daca nu ma voi retrage de tot insa o perioada, nu mai vreau sa aud de waruri de codati de copii care nu stiu sa faca altceva decat sa stea si sa caute prin loguri pentru a face post si a se "simti" bine. Aveti grija ce faceti si mult succes tuturor, nu acceptati lider/sublider intr-un gang pentru ca nu va veti face altceva decat nervi.

#Pentru cei care nu stiu inca, atunci cand iesiti dintr-o factiune nu conteaza prin ce metoda demisie/demis aveti interdictie in acea factiune timp de o luna asa ca ganditi-va bine daca vreti sa iesiti pana la alegerea noului lider sau nu. Daca nu va primi sprites si va fi ales altcineva spun doar o chestie de care nu stiu daca va tine cont, nu fa ceea ce a facut Free, aici fac referire la faptul ca a zis una iar cand a primit lider a facut invers, nu fiti oameni cu doua fete pentru ca nu e frumos. Iar ca o mica incheiere, nu am dat /q ca sa va las fara fvr sau cu chatul inchis, am dat pentru a nu merge pe jos pana la hq, noapte buna.

Link to comment
Share on other sites

Succes in continuare, Carrey:) multumim pentru tot, ai aratat ca esti demn de lider si ca poti tine coroana cat mai sus. Asteptam noul lider cu nerabdare si ramanem in aceiasi formatie. Succes in real life, pentru mine ramai un prieten de nadejde, am trecut prin multe impreuna. Succes in viata.

Link to comment
Share on other sites

@@GF CarreY, Bafta Carrey, ai fost un lider bun, n-ai ce face oricum pe B-zone..e full codati...reportul nu mi-au acceptat de o luna, doar azi ca l-am rugat eu pe un admin..a fost fain, distractie, caterinca, ..ramanem prieteni, desigur, si sper sa ramai si pimps...sfat: fa ca si mine, totul 4fun, nu mai iti faci nervi, mergi la war si le dai valoare doar ca sa moara de ciuda :D..

Grija pe cine votati ca lider..Santate1

Link to comment
Share on other sites

@@GF CarreY,Bafta mai departe omule,ai fost un lider de treaba si ai stiut ce sa faci cu factiunea,noi avem majoritatea membriilor cu handicap si nu stiu sa mearga la war,si eu sper sa primeasca Sprites lider deoarece este capabil,sper sa redevenim colegi peste o perioada.Multa bafta inca odata si multumesc de rank 3 acordat acum ceva timp :* Esti genial si tot asa vei ramane in continuare,noapte buna.

 

EDIT: Votati SPRITES !

Edited by South Walevski
Link to comment
Share on other sites

Bafta Carrey,cat timp am stat aici am vazut in tine un lider capabil si de treaba,pacat ca te mai prosteai cand inchideai chatu si ne lasai fara FVR,dar in rest a fost OK.

 

Nu uitati sa sustineti aceasta propunere cu un plus http://forum.b-zone.ro/topic/266843-propunere-hangar-aero-lv/?p=4030807sa scapam de abuzerii din RDT,daca sunt tari sa ne bata fata-n fata nu stand in cur si tragand cu m4 din hangar.

 

Noapte buna.

Link to comment
Share on other sites

Pacat ca pleci. Eu de obicei nu sunt genul sa ridic in slavi pe nimeni (pupincurist), dar cand trebuie sa o fac, o fac. In concluzie ai fost un lider bun, care nu te-ai crezut suprem (aere, figuri) si ai ajutat ori de cate ori s-a apelat la tine. Singurul lucru care ti l-as reprosa este ca ai fost bland, parca prea bland cu membri si poate ca d-aia nici nu prea ascultau, in fine!

Daca iei decizia de a nu te retrage sper sa mai ramai aici.

 

Si restul care il acuzati ca nu stia sa coordoneze lasati-o moarta. Liderul este pus sa isi aleaga membri, sa acorde sanctiuni si sa mentina o oarecare liniste in echipa. Daca el zice "stati in cap" sa castigam si "voi stati in picioare" si pierdem, nu e vina lui. Saracul a zis, dar cine sa-l asculte? Mama!?!

 

 

Eu nu iti zic "bafta", sperand ca o sa mai ramai ceva timp pe aici. Dar totusi, succes in ceea ce ti-ai propus (atat pe plan virtual, cat si in viata reala - pwp)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.