Jump to content

Southern Pimps - Discuţii/Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Numai post-hunteri gasim in factiunea asta? (Spices) fa-ti o viata prietene ca daca ma injurai tu fi sigur ca nu ma duceam la firu cu coada intre craci sa te sanctioneze, invatati sa va rezolvati singuri probleme pe cale amiabila nu sa fugiti la firu, m-am saturat de post-hunteri si mi-e ca fac iar o scena ca in S.I ca nu am mai facut de mult.

 

Ca sa stii dc te-am injurat, tu ma freci la cap HAI HAI MAI REPEDE prietene masina aia are si ea o limtia de viteza nu merge mai repede esti debil?

Edited by Roshu
Link to comment
Share on other sites

Buna dimineata tuturor. Imi explica si mie cineva cum naiba ati pierdut in halul ala?!

Roshu, nu-i baga in seama, de cate ori am fost amenințat de catre niște copii..aha. Ei nu au trecut de stagiul grădiniței, parasc tot :)).

Edited by Heisenberg
Link to comment
Share on other sites

Numai post-hunteri gasim in factiunea asta? (Spices) fa-ti o viata prietene ca daca ma injurai tu fi sigur ca nu ma duceam la firu cu coada intre craci sa te sanctioneze, invatati sa va rezolvati singuri probleme pe cale amiabila nu sa fugiti la firu, m-am saturat de post-hunteri si mi-e ca fac iar o scena ca in S.I ca nu am mai facut de mult.

 

Ca sa stii dc te-am injurat, tu ma freci la cap HAI HAI MAI REPEDE prietene masina aia are si ea o limtia de viteza nu merge mai repede esti debil?

Lasa-i ca mai sunt asa in factiune... O sa vezi ca astia, post-hunterii or sa iasa repede. Edited by MR JoKenZy Legend
Link to comment
Share on other sites

Bai "smecherasilor" astia care suferiti in fata la monitor , v-am demonstrat inca odata cat de smecherasi sunteti si tari in gura, roshule la ce pixelat e creierul tau saracutu ce sa inteleaga ca e sec, cand am spus hai mai repede am spus sa imi dai m4 nu sa mergi cu masina mai repede ca doar nu zboara. Post- hunter ? :)) in niciun caz prietene, smecherii astia ca voi mor repede ba. Kingule ti-a promis roshu o felie de paine cu gem de esti tare in gura? tot eu nu dau m4?. Tu sa inveti sa ti arma in mana si dupa sa comentezi. Alta data sa nu mai fiti tari in gura. No ceaw fetili, ne auzim in game.

Link to comment
Share on other sites

Baieti,eu spun sa incetati cu copilarismele ca nu rezolvati nimic.Nu inteleg ce e asa de greu sa va intelegeti si sa va comportati ca o echipa.Poate ca o sa ziceti "Ia uite-l si pe asta de rank 1".O-i avea eu rank 1 si 3 zile in factiune,dar am aproape 5 luni in NG,si credeti-ma ca Southern Pimps si National Guard se aseamana,sau cel putin ar trebui.

Firu,vreau sa fii atent si sa nu mai treci cu vederea.Yenoh daca ai gresit deja de mai multe ori te sanctioneaza direct.

Aseara te rugai de ei sa stea la influenta si erau cativa care se bagau in ei.In momentul ala trebuia sa actionezi.Cat despre ceilalti,pregatiti-va dinainte materiale ca sa aveti sa dati cand vi se cere o arma.Ascultati ordinele rankurilor superioare si nu va mai luati in gura cu ei,din nou fac referire la NG,sa reprosezi ceva unui rank mai mare e interzis.Warurile nu se castiga cu injuraturi,Rambo,certuri si mai stiu eu ce,ci cu munca de echipa.Incetati sa mergeti singuri la lupta si alaturati-va unui grup,stati in echipe si uniti.Cand va roaga cei de rank mare sa faceti ceva,pai faceti-o si nu le criticati ordinul.

Aseara am vazut greseli in timpul warurilor,si multe din lipsa muncii de echipa.

Sper sa nu luati nimic din aceste randuri ca pe o jignire sau orice altceva,ci ca pe un sfat.Southern este si va fii o mafie respectata,nu stricati asta prin copilarisme si invatati ce e spiritul de echipa daca vreti LV MOV.

Ne vedem diseara la waruri si sper sa luati la cunostinta ce am scris aici.Pwp la voi.

Edited by Captain AlexNicko VIP
Link to comment
Share on other sites

@Spices Creier pixelat? Bai "desteptule" tu in loc sa vi la mine si sa-mi zici despre asta tu te duci cu coada intre craci ca vai ce ti-am facut ti-am zis "taci in ... mea", asa, si? Ti-am zis de doamna maica-ta? Cand am zis "morti mati" nu ti-am zis tie ca poate ai scos-o din context, am zis asa ca am injurat masina ca m-am rasturnat TOT DIN CAUZA TA ca ma frecai intruna la cap. Si a 2 oara cand am zis "taci in ... mea" era pentru prietenul meu pyro cu care ma stiu de peste un an jumate care oricum stie ca il iubesc pupatias pulpa ta pyrocele :* Cati m-au injurat pe mine pana acuma si am stiut sa ii iert tu nu stii altceva si nu ma fa pe mine disperat de monitor ca acuma il iau si iti dau cu el in cap. In loc sa faci post la RDT imi faci mie ca vai doamne ce ti-am zis, si bine am facut ca ti-am zis ca si asa aveai gura cam mare. SI PRIETENE CAT TIMP CONDUC O MASINA SI MA DUC PE TURF CA TOTI STRIGA "HAI PE TURF HAI PE TURF" CUM VREI SA ITI DAU SI M4 ERAM SINGURUL OM DIN MASINA BA? La altu nu puteai sa ceri cat timp m-ai vazut ca eu conduc?

 

Hai, mars la beci!

 

Si apropo, daca te mai iei de King ca a spus ceva si a incercat sa-mi sara in aparare FARA SA II CER esti mai prost ca puiu de magar.

 

Si stii ce inseamna sa fi smecher ba? O data prost si de 2 ori fraier, iar tu esti sigurul smecher de aici Spices.

Edited by Roshu
Link to comment
Share on other sites

@@Spices, Nu mai da dovada de asemenea comportament, sunt satul de asemenea texte, care numai rromi le folosesc. Ia si stai in banca ta si veziti de alea tale, nu te mai da tu mare mucos. Nu cunosti pe nimeni in realitate sa-l poti critica sau face cum vrei tu, nimeni nu are dreptul sa-l judece pe celalalt, chiar daca ii este superior.

Link to comment
Share on other sites

Ba heisenberg tu taci din gura, sa nu imi aduc aminte cand isi batea joc de tine unu de 14 ani. Iar roshule este primul post facut de mn facut la un membru de factiune, asta e se pare ca nu ai cu cine sa te intelegi.

Link to comment
Share on other sites

@@Spices, mai bine ai tacea ca NU REZOLVI NIMIC. Te crezi pe camp cu oile sa vorbesti asa? Degeaba te crezi asa tare in gura ca nu esti. Pe langa asta, faci post ca sa ce? Sa ia Roshu un FW? Crezi ca ii pasa cuiva de un FW. Esti nab rau. Te iei in gura cu toti ca esti tu marele smecher. Mai opreste-te ca nu esti "miezu", nimanui nu ii pasa de ceea ce spui. I-ai facut post ca ce? Ca a injurat o singura data? :)) Toti avem nervi, si tu ai, dar ca esti copil si iti e frica de un FW e fix problema ta. Mai opreste-te ca suntem o factiune. Trebuie sa fim prieteni nu ultimii idioti. Degeaba va certati voi si copilarisme d-astea. Ce ai tu cu Roshu? "Creier pixelat", il cunosti sau ceva? Ii spui creier pixelat ca se joaca SAMP ca deparca tu nu joci acelasi joc :)) Nu ma enerva ca si noi te putem "rezolva" pe tine, stii bine ca oricine poate face Post-Hunt, la fel cum fac unii ;).

Link to comment
Share on other sites

Topic inchis pe o perioada nedeterminata din cauza posturilor inutile.

 

Eu am un program foarte incarcat zilele astea la liceu, 2 teze si 3 teste, asa ca nu voi mai intra pana pe 30. Ne vedem atunci, bafta baieti!

 

Am revenit!

Edited by F i r u 9 8 VIP
Link to comment
Share on other sites

@,Sunt smechere ma. E prea belea fontul (tipul de scris al textului) in prima da' numele alea sunt naspa, fa-le sa se vada mai bine si pune-le deasupra la cap ca in ultima la numele tau.

Ia un skin de ala de rank 4 si fa-mi ceva .gif smecher cum am la semnatura aia cu tecurile, fa cu altceva, mai smecher si text smecher. Iti dau +.

@,Ce nab esti, jur.

Link to comment
Share on other sites

Tin sa va anunt ca de acum sunt lider la asasini. Cine doreste sa faca parte din asasini sa imi dea un PM sau sa ma contacteze in joc. O zi minunata!

Link to comment
Share on other sites

ke ziketi ba ? vreau war-uri luni fac si eu 2 saptamani sper sa iau AK-u sa rup cu el <3

 

SEFIK DE PAGINA apropo, cine se pricepe sa imi scrie si mie pe avatar jos in dreapta UsuQue si sa puna un efect mic plzplzplz

Edited by UsuQue
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.