Jump to content

Southern Pimps - Discuţii/Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Neata bajeti si fete.Acum 10 min m-am trezit si eu.Ce plictiseala va fi in aceste 2 zile fara waruri.Hai ne vedem in game.

Bota deschide aplicatiile ca suntem 38 in factiune si ne trebuie 41/41 pentru a luam HQ-ul lui TTB si RDT

Link to comment
Share on other sites

Welcome celor noi, ma bucur ca ai ales calea buna ba mafiotule si ca te-ai intors la noi :))) , ma bucur ca ne revedem si sper sa ramai mult si bine pe aici. BOTA o sa iti zic si in game maine nu o sa pot fi prezent la war deoarece plec la inot. SPor si sper sa luati macar hq rdt :))) Ceawles.

Link to comment
Share on other sites

Cum am spus si o sa mai spun, maine avem nevoie de activitate maxima sa le dam macel si astora by Pimps, a fost bine si 3/4 ieri dar azi trebuie 4/4. Nu da-ti report ca sunt Bruce nooobilor.

Apropo, uite ce cadou are EklypS (Post-hunterul) de la Seepti =)

Parazitii- De ziua ta.

http://www.rpg.b-zone.ro/players/report/29105gg ba , si-o merita din plin :))

Edited by Bruce Waynee
Link to comment
Share on other sites

@@dRw23, Lasa cearta in topicul cu discutii si nu mai repeta ce a injurat el, daca se mai repeta vei fi sanctionat. K0rs. oricum nu va mai face parte din factiune, asta e...

Asta este pentru toti cei care nu stiu: - este interzis să faceți posturi inutile în cadrul forumului facțiunii voastre.

-- este interzis să faceți spam în topicul cu Discuții între Membri.

-- în topicul de Discuții între Membri se vor posta numai lucruri importante sau semnificative, nicidecum mesaje de genul: Bună Ziua, Salut, Noapte Bună, Ce mai faceți?, Mă duc să mănânc și orice altceva asemănător.

- încălcarea regulilor forumului duce și la sancționarea voastră în joc.

Maine la 12:50 toti in HQ vreau sa castigam 4/4 pentru a ajunge locul 1 in top, doresc activitate si seriozitate.

 

Deschide invoirile, ba. Am admitere.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.