Jump to content

Southern Pimps - Discuţii/Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Cristina AM gasit-o si eu, puneo aia originala, sa o pun la semnatura.

ai găsit-o deja cu numele colegiilr noștri ?

dacă aflu poate vrea să numai se logheze pe forum pentru R.I.P.

vezi că este la profilul meu.

 

Edited by Cristina
Link to comment
Share on other sites

Felicitari pentru waruri,asta e a 2-a zi la rand cand nici macar nu va sinchisiti sa dati atac,nu mi-ar fi ciuda daca ati incerca macar si n-ati prinde dar nici macar nu incercati,pacat, ca trecem printr-o perioada buna,daca o tinem tot asa fara atacuri o sa plece membri+o sa se intareasca mafiile adverse si nu ne mai intalnim cu asemenea ocazii,dar na vad ca va multumiti cu putin,pacat.

Edited by NewLife VIP
Link to comment
Share on other sites

@@Cristina,

Ma da eu is cumva baiat si nu stiu de m-ati trecut asa acolo? :|

Asta vroiam și eu să spun, a modificat și prost și face și R.I.P :-W

@, NU AM MODIFICAT EU ACEA IMAGINE, CEA ORIGINALĂ FĂCUTĂ DE MINE ESTE LA PROFILUL MEU, dacă aflu cine mi-a modificat-o fără permisiune este de rău. :|

 

 

Edited by Cristina
Link to comment
Share on other sites

Ca sa va fac sa intelegeti, noi incercam sa dam atack dar din pacate nu putem sa prindem cum ne-am fi dorit pentru ca mai sunt altii 50 care dau atack si noi suntem doar 2, pentru cultura voastra generala ca tot aveti gura mare ca "vai domne' nu prindem atack si nu ne dam interesul", eu astazi am fost plecat toata ziua dar la 15:30 mi-am rezervat 2 minute sa va dau atack si cand am dat atack sa pun intervalul prinsese unu inainte mea, asa ca nu mai plangeti ca nu prindem atack. Credeti ca noi nu vrem sa prindem? Credeti ca noi nu vrem cat mai multe turfuri? Dar puneti-va si in locul nostru si ganditi-va putin ca nu putem sa facem chiar tot ce ne dorim. Eu am vrut sa-mi pun demisia pentru ca saptamana asta nu am timp de samp nici 5% pentru ca sunt cu scoala de soferi si trebuie sa invat, nu mai este o priorietate pentru mine Samp-ul dar si asa tot imi rezerv cateva minute pentru a incerca sa va dau atack. Am sa va rog sa intelegeti ce am incercat sa va transmit si sa lasati gura mai mica ca deja v-o luati in cap si nu e bine. As fi ipocrit sa nu recunosc ajutorul vostru pentru aceasta factiune dar intelegeti si voi ca nu suntem ZEI sa prindem atack mereu si sa facem tot exact cum vrem, daca vreti sa ne parasiti sunteti liberi doar ca nu uitati ce factiune v-a facut "mari" ca sa zic asa, macar minimul de respect puteti sa-l aveti. Sper ca m-am facut inteles, daca continuati asa o sa-mi depun intr-un final demisia si am sa va las fara un rank 4+, poate asta va doriti. O noapte frumoasa va doresc si sper sa va vina mintea la cap !

Link to comment
Share on other sites

Sublidere, aveam pretentii la tine. Fiind si major aduci vorbe gen Alex_Mafya.

Demisie ca cer membrii atack. WoW.

 

Bota ieri nici macar nu a incercat sa prinda attack, a iesit direct la sfarsitul warurilor.

Edited by Bogdan phR
Link to comment
Share on other sites

Bogdan phR Nu ai ce face ? Chiar ai chef de cearta ? Veziti de treaba ta, ti-am zis ceva gresit ? Nu, crezi ca-mi pasa ca esti helper ? Mai vedem noi.

Eu doar am explicat cum faci tu uneori, si chiar asa faci:) Nu altceva.

Edited by Bogdan phR
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.