Jump to content

Southern Pimps - Discuţii/Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Imi cer scuze ca postez aici plz : Am dat test cu qazdawN si am trecut testul Regulament !L-am facut o data la deagle !SI trebuia sa il omor de 2 ori la ak47 !Eu stiu ca era 2/3 la ak47 el spune 2/2 !NU il acuz ,dar vreu si eu sa stiu !Rog doar Leaderul sa imi raspunda !Plz !

Link to comment
Share on other sites

nb all ne vedem maine ;)

@ victor la intrebarea ta iti poate raspunde orice membru

testele consta in :

1.treb sa il faci 2/3 la deagle pe lider dak pierzi la deagle ai o sansa la ak47 trebuie sa il omori de 2 ori la rand dak ai pierdut si la ak ai picat testele paterno family si nu mai esti testat si pt regulament... am uitat sa mentionez dak il bati pe lider la deagle treb sa il bati o data la ak47 asa stiu.. sper ca ti-a fost de folos ce tiam spus si NU mai posta AICI pt ca doar MEMBRI PATERNO FAMILY au voie sa posteze in acest topic.

Link to comment
Share on other sites

cik note pe voi =)) auzi 3 =))

 

 

bai mai invatati :| eu am 1 =))))))))))))))))))))))))))))))))

 

 

 

app mi'am reinstalat windowsul si de abia akm am un pic de net :)) tre maine sal reinstalez ca lam bulit de tot ... sry team da akm 3 1:33 si chiar numai pot

:| :| :|

 

 

SOMNNNN :|

 

 

 

va dor si va iubesc echipa mea =))

Link to comment
Share on other sites

d3l fati netu ala mai repede avem nevoie de tine la razboi :X:X

 

note la voi :-J 3-4

 

eu am 2 :((

Link to comment
Share on other sites

lam facut da mai am problems la win

 

need un reinstal da'l rezolv eu

 

akm snt AFK - /sleep :P

 

wow a mai trecut o ora si nu mam culcat =))

 

1 la Romana ;x

 

jon la ce ai 2 ?:|

Link to comment
Share on other sites

Asa deci am rezolvat win (NTLDR PROBLEM) , mi-am reparat netu ... in concluzie pe timpu liceului o sa fiu pe /sleep pana pe la 9 sau 10 dupa ne vedem in joc pana la 2 dimineata :)) nui asa ReD si Asasinul =)) ? la 2 dim si noi ca baieti in samp =))

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.