Jump to content

[B-Zone TV] Los Santos Police Department


MrKira
 Share

Recommended Posts

Titlul clipului: Los Santos Police Department

Gen: Prezentare

Data: 14.09.2013

Scurta prezentare: Mulţumiri echipei de actori, departamentului de poliţie Los Santos cât şi celor doi designeri care m-au ajutat cu logo-urile (R.Geoo & Alpha287)

Link:

Link to comment
Share on other sites

Ti-a iesit foarte bine,imi place cum ai filmat toata urmarirea,felicitari.

 

As fi recunoscator daca mi-ai face un logo pentru semnatura la fel cu cel de la finalul videoului 2:45 cu SFPD.

 

Mulţumesc pentru apreciere!

Ei bine, în legătură cu logo-ul, nu eu l-am făcut ci Alpha287. Întreabă-l pe el dacă te poate ajuta.

Link to comment
Share on other sites

Nu as vrea sa jignesc ca nu pot :))

Foarte interesant foarte frumos efectul ales pe video color corector sau ce o fi el ;) in sfarsit am aflat cum faceai sa ai atatia actori :))

Oh, nu! Am fost descoperit! :))

Oricum, filmul ăsta este făcut în întregime cu LSPD şi alţi actori de pe B-Movie.

Link to comment
Share on other sites

A iesit foarte frumos.Mi-a placut si melodia care a mai facut putin sa treaca timpul,pana la urma sa fim sincer e un departament de politie,trebuia mai multa actiune,dupa robberi ceva.

@, Acel logo este facut de catre Alpha.(vezi pe pieptul criminalului)

Link to comment
Share on other sites

MP10.jpg

 

Alt film excepţional din partea ta. Nu încetezi să mă impresionezi.

Îţi urez mult succes şi aştept mai multe filme de la tine. Ai un talent imens.

Te felicit.

Link to comment
Share on other sites

@, bravo frate. Ma bucur ca am contribuit si eu cu ceva la filmul asta. Se pare ca logoul cu B-Zone nu l-ai mai folosit ;)). A iesit foarte bine filmul.

Nu l-am mai folosit pentru că arăta urâţel în Sony Vegas X_X

Mulţumesc tuturor pentru păreri!

Link to comment
Share on other sites

@, filmezi din ce in ce mai bine insa ... mai trebuie lucrat la scenariu. Primul minut si jumatate e bun, prezentare, frumos, dupa, in vestiare ai pus cativa actori sa foloseasca animul specific starii de oboseala (nu mai stiu exact care e, stii la ce ma refer) si... pare putin ciudat, erau obositi? De ce? Nu puteau sa-si inchida fermoarul? :)) Apoi o singura scena de urmarire lungita ~ 2 minute... ma asteptam la ceva mai mult dinamism, insa tot ce e important este faptul ca ai avansat, mult mai mult de la ultimele filme. O sa luam legatura curand poate facem iar "proiectu" ala cu mai mult dinamism si cu noile "tehnici" pe care le-ai invatat. :))

Felicitari.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.