Jump to content

[B-ZONE TV] Skydive


RobertCM
 Share

Recommended Posts

Titlul clipului: Skydive
Gen: Aventura
Data: 5 ian 2014
Scurta prezentare: Skydive. Este primul meu video, nu a iesit chiar cum am dorit, din ce cauza? Pai nu am stiu initial niste setari cand am salvat si nu este disponibil in HD, unele scene nu se imbina corect, dar una peste alta este clipul cu care am invatat elementele de baza dintr-un program de editat.
Vizionati in fullscreen
Link:http://www.youtube.com/watch?v=anIr-Tfi5KA

Link to comment
Share on other sites

Pentru primul film este foarte bine. Mie aşa mi se pare.

Cu toţii care am făcut filme în timp am evoluat , am învăţat tehnici noi şi dacă ne uităm înapoi la primele filme făcute ne vine sa ne băgăm în pământ şi nu ne vine să credem cât de "newbie" eram. Cel puţin mie mi aşa mi s-a întamplat :))

Te felicit şi sper să continui să faci video-uri.

Edited by MosneguTzz
Link to comment
Share on other sites

Cat curaj..

Imi plac efectele, insa grafica nu e chiar cea mai buna. Felicitari!

Multumesc.

 

Pentru primul film este foarte bine. Mie aşa mi se pare.

Cu toţii care am făcut filme în timp am evoluat , am învăţat tehnici noi şi dacă ne uităm înapoi la primele filme făcute ne vine sa ne băgăm în pământ şi nu ne vine să credem cât de "newbie" eram. Cel puţin mie mi aşa mi s-a întamplat :))

Te felicit şi sper să continui să faci video-uri.

Multumesc mult de incurajare :*

 

Asta este , cum spune

MosneguTzz

 

Te invidiez pentru ca ai facut un video mai bun decat primul film al meu . :))

Bravo !

Daca o sa continui o sa ajungi undeva sus .

 

Multumesc :)

Frumos video. Dar grafica... Si cu ce faci efectele alea?

Sony Vegas

 

 

  • Efectele folosite sunt frumoase, dar grafica și modul în care ai filmat lasă de dorit, mai lucrează. Felicitări oricum!

 

Mersi.

 

Da , sunt și părți interesante dar cum ai spus și tu „Unele părți nu-s îmbinate corect''.

Până nu încerci , nu-ți poți dezvolta talentul , bravo.

Multumesc :)

 

Foarte frumos, imi place ai putin lag si grafica cam nasoala dar a iesit frumos. Felicitari pentru munca depusa.

Mersi

 

Dacă rezolvai problema graficii şi a lagului era perfect, dar fiind primul video este bun, felicitări !

 

Mersi

Foarte interesant clipul, imi place mult editul! Succes, tine-o tot asa!

Multumesc

 

 

 

Mi-am dat seama de problema cu grafica si am invatat niste setari ca lumea pentru calitate HD, atunci am dat pur si simplu cum era, credeam ca nu conteaza :)).

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.