Jump to content

News Reporters - Cereri pachete de anunţuri / Bundle of announcements requests [Service: ON]


BoDoSeLLL
 Share

Recommended Posts

Cerere respinsa.

1.0. În urma pactului de protecție/parteneriatului dintre News Reporters și 69 Pier Mobs s-a stabilit că reporterii sunt obligați să ofere servicile pe care le punem la dispozitie gratuit membrilor gangului, in limita bunului simt.

Nu depasiti limita bunului simt. Au fost suficiente pachete la activ legate de sesiunea de recrutari a gangului 69 Pier Mobs.

Link to comment
Share on other sites

- Nume: DumikComar


-- Level:21


-- RPG Bar sau poza cu [/stats]:DumikComar.png


-- Facţiunea din care faci parte: Sunt Civil


-- Pachetul dorit (numărul): 2


-- Numărul de telefon (dacă este cazul):678-8672


-- Anunţul: Evenimentul Ajutor Fianciar oferă ajutor financiar tuturor celor care reusesc să scrie rapid . Poti castiga si tu ! IL gasesti pe Forum - Rpg1 - Sectiunea events


-- Doresc ca anunturile să fie date când sunt online sau offline: offline


-- Am citit şi luat la cunoştintă regulile prezentate în primul post al topicului:Da


-- Alte precizări: Doresc ca anunțurile să fie date oricând și cât de des se poate.


Edited by DutchMan
Link to comment
Share on other sites

-- Nume: Kay_Jay


-- Level: 30.


-- RPG Bar sau poza cu [/stats]:Kay_Jay.png.


-- Facţiunea din care faci parte: 69 Pier Mobs.


-- Pachetul dorit (numărul): 4.


-- Numărul de telefon (dacă este cazul): 182-2293.


-- Anunţul: Te crezi magician si nu stiu unde te-ai putea remarca? Aplica in 69 Pier Mobs si te ajutam noi.


-- Doresc ca anunturile să fie date când sunt online sau offline: Ambele situatii.


-- Am citit şi luat la cunoştintă regulile prezentate în primul post al topicului: Sigur ca da.


-- Alte precizări: Va multumesc pentru colaborare ! Daca aveti de ajutorul meu nu ezitati sa ma sunati, doar avem pact...



Link to comment
Share on other sites

@, pachet respins, fii atent la exprimare, nu am inteles mare lucru din anuntul pe care l-ai precizat ca sa ti-l pot reformula. Revino cu o cerere mai clara.

@, pachet respins, motivul il gasesti mai sus la cererea pe care a facut-o OldNab.

Link to comment
Share on other sites

-- Nume: [uS].Yry.


-- Level: 80+


-- RPG Bar sau poza cu [/stats]: .YrY..png


-- Facţiunea din care faci parte: Avispa Rifa


-- Pachetul dorit (numărul): 4


-- Numărul de telefon (dacă este cazul): 777-7757


-- Anunţul: Vrei o palarie? Vand ZIP-ul de langa Banca LS, produce peste 10.000$ / zi.Astept oferte prin la [/sms 777-7757] [/findbiz 104]!


-- Doresc ca anunturile să fie date când sunt online sau offline: Online/Offline.


-- Am citit şi luat la cunoştintă regulile prezentate în primul post al topicului: Da.


-- Alte precizări: Daca se poate cat mai repede, multumesc !


Edited by South Yry
Link to comment
Share on other sites

Nume:DumikComar


-- Level: 21


-- RPG Bar sau poza cu [/stats]:=DumikComar.png


-- Facţiunea din care faci parte:Sunt civil


-- Pachetul dorit (numărul): 2


-- Numărul de telefon (dacă este cazul):678-8672


-- Anunţul: Evenimentul Ajutor Financiar va asteapta pe forum sa va inscrieti, sectiunea Events!


-- Doresc ca anunturile să fie date când sunt online sau offline: Si online si offline .


-- Am citit şi luat la cunoştintă regulile prezentate în primul post al topicului:Da


-- Alte precizări: -


Link to comment
Share on other sites

@@South Yry, de pachetul tau se va ocupa M4rian.

Anunt: " [uS].Yry. vinde ZIP-ul de langa Banca LS, produce peste 10.000$ pe zi. Pentru oferte [/sms 777-7757], [/findbiz 104]!"

@, de pachetul tau se va ocupa qRomeo.

Anunt: "Evenimentul "Ajutor Financiar" va asteapta pe forum sa va inscrieti, sectiunea Events!"

Anunţurile nu pot fi modificate fără acordul meu! / The news can't be edited without my permission.

Dacă aveţi întrebări / nelămuriri, va rog sa ma contactati prin PM: CR3ATIVe

If you have any question or concerns, contact me: CR3ATIVe

Link to comment
Share on other sites

  • Nickname: [cH]xZ3uSx
  • Level: 29
  • Bara RPG sau poza cu [/stats]: xZ3uSx.png
  • Factiunea din care faci parte: LV School Instructors
  • Pachetul dorit: Pachetul #4.
  • Am citit si luat la cunostinta regulile cu privire la pachete de anunturi: Desigur!
  • Numar de telefon (daca este cazul): Nu e cazu'.
  • Anuntul: Clanul oficial Cunt Hunter [cH] recruteaza playeri activi si seriosi de level 20+. Mai multe detalii pe rpg.b-zone.ro sectiunea clans!
  • Alte precizari: Pachetul poate fi dat oricând, şi când sunt ON, şi când sunt OFF. Mulţumesc!
Edited by xZ3uSx
Link to comment
Share on other sites

-- Nume: [cH]xZ3uSx


-- Level: 29


-- RPG Bar sau poza cu [/stats]: xZ3uSx.png


-- Facţiunea din care faci parte: Lv School Instructors


-- Pachetul dorit (numărul): 4


-- Numărul de telefon (dacă este cazul): nu este cazul


-- Anunţul: Clanul Oficial Cunt Hunters [cH] recruteaza jucatori activi si seriosi de level 15+, aplicatii pe rpg.b-zone.ro


-- Doresc ca anunturile să fie date când sunt online sau offline: Indiferent


-- Am citit şi luat la cunoştintă regulile prezentate în primul post al topicului: Da


-- Alte precizări:-


Link to comment
Share on other sites

@, de pachetul tau se va ocupa ZvuneX. (4)

Anunt: "Clanul oficial Cunt Hunters [cH] recruteaza jucatori activi si seriosi cu minim nivel 20. Puteti aplica pe rpg.b-zone.ro!"

 

Anunţurile nu pot fi modificate fără acordul meu! / The news can't be edited without my permission.

Dacă aveţi întrebări / nelămuriri, va rog sa ma contactati prin PM: CR3ATIVe

If you have any question or concerns, contact me: CR3ATIVe

Edited by CR3ATIVe
Link to comment
Share on other sites

-- Nume: [uS]Skipper


-- Level: 70


-- RPG Bar sau poza cu [/stats]: Skipper.png


-- Facţiunea din care faci parte: LVPD


-- Pachetul dorit (numărul): 4


-- Numărul de telefon (dacă este cazul): 333-4447


-- Anunţul: Tombola B-Zone şi Ghiceşte Anim-ul vă aşteaptă pe forum să vă înscrieţi, secţiunea Events!


-- Doresc ca anunturile să fie date când sunt online sau offline: Online/Offline.


-- Am citit şi luat la cunoştintă regulile prezentate în primul post al topicului: Da.


-- Alte precizări: Aş dorii dacă se poate un reporter foarte activ, mulţumesc!




-- Nume: [uS]Skipper


-- Level: 70


-- RPG Bar sau poza cu [/stats]: Skipper.png


-- Facţiunea din care faci parte: LVPD


-- Pachetul dorit (numărul): 4


-- Numărul de telefon (dacă este cazul): 333-4447


-- Anunţul: Doresti sa iti inchiriezi o motocicleta la pret mic? Rent Bike din orasul San Fierro te asteapta, [/findbiz 130]!


-- Doresc ca anunturile să fie date când sunt online sau offline: Online/Offline.


-- Am citit şi luat la cunoştintă regulile prezentate în primul post al topicului: Da.


-- Alte precizări: Aş dorii dacă se poate un reporter foarte activ, mulţumesc!


Link to comment
Share on other sites

-- Nume: [cH]xSavi


-- Level: 51


-- RPG Bar sau poza cu [/stats]: xSavI.png


-- Facţiunea din care faci parte: -


-- Pachetul dorit (numărul): 4


-- Numărul de telefon (dacă este cazul): nu este cazul


-- Anunţul: Clanul Oficial Cunt Hunters [cH] recruteaza persoane dornice de actiune drama totala Cu minim level 20+, aplicatii pe rpg.b-zone.ro


-- Doresc ca anunturile să fie date când sunt online sau offline: Indiferent


-- Am citit şi luat la cunoştintă regulile prezentate în primul post al topicului: Da


-- Alte precizări:-


Link to comment
Share on other sites

-- Nume: RonyRonaldo


-- Level: 20


-- RPG Bar sau poza cu [/stats]: RoNyRonaldo.png


-- Facţiunea din care faci parte: Civil


-- Pachetul dorit (numărul): 3


-- Numărul de telefon (dacă este cazul): 6252742


-- Anunţul: Clanul neoficial Hitman Pro Killers [HPK] recruteaza playeri activi level 5+ check forum unnoficial clans.


-- Doresc ca anunturile să fie date când sunt online sau offline: Doar cand sunt online.


-- Am citit şi luat la cunoştintă regulile prezentate în primul post al topicului: Da.


-- Alte precizări: Va multumesc!


Link to comment
Share on other sites

-- Nume:Gregoire


-- Level:23


-- RPG Bar sau poza cu [/stats]:Gregoire.png


-- Facţiunea din care faci parte: Federal Bureau of Investigations


-- Pachetul dorit (numărul):10


-- Numărul de telefon (dacă este cazul):477-9756


-- Anunţul:Vrei sa bei intr-un bar de lux dar intrarea e prea scumpa,vino la /findbiz 139 si vei putea intra sa bei in cel mai luxos Bar cu doar 69$.


-- Doresc ca anunturile să fie date când sunt online sau offline:Nu conteaza.


-- Am citit şi luat la cunoştintă regulile prezentate în primul post al topicului:Da


-- Alte precizări:-


Edited by AQ Gregoire
Link to comment
Share on other sites

-- Nume:Borfashu


-- Level:30


-- RPG Bar sau poza cu [/stats]: Borfashu.png


-- Facţiunea din care faci parte: -


-- Pachetul dorit (numărul): 4


-- Numărul de telefon (dacă este cazul): -


-- Anunţul: Sunteti asteptati in San Fierro la [ /findbiz 125 ] pentru cele mai mici preturi la Walkie-Talkie si Artifici.


-- Doresc ca anunturile să fie date când sunt online sau offline:nu are importanta


-- Am citit şi luat la cunoştintă regulile prezentate în primul post al topicului: Da


-- Alte precizări: Spor la treaba.


Link to comment
Share on other sites

-- Nume: CaLdeRon


-- Level: 86


-- RPG Bar sau poza cu [/stats]: CaLdeRon.png


-- Facţiunea din care faci parte: Red Dragon Triad


-- Pachetul dorit (numărul): 1


-- Numărul de telefon (dacă este cazul): 612-1212


-- Anunţul: Benzinaria de langa GunShop LV va ofera plinul garantat cu doar 50$ va asteptam pe toti la serviciile noastre


-- Doresc ca anunturile să fie date când sunt online sau offline: Nu are importanta ca sunt online sau offline vreau doar sa fie date anunturile cand sunt 750 + playeri online.


-- Am citit şi luat la cunoştintă regulile prezentate în primul post al topicului: Da.


-- Alte precizări: Multumesc pentru acest servici.


Link to comment
Share on other sites

@@Skipper, de pachetul tau se va ocupa Denysu. (4)

Anunt: "Tombola B-Zone si Ghiceste Animul va asteapta pe forum sa va inscrieti, sectiunea Events!"

@@Skipper, de pachetul tau se va ocupa BIS. (4)

Anunt: "Doresti sa iti inchiriezi o motocicleta la pret mic? Rent Bike din orasul San Fierro te asteapta, [/findbiz 130]!"

@, de pachetul tau se va ocupa DavidSebi26. (4)

Anunt: "Clanul oficial Cunt Hunters [cH] recruteaza jucatori cu minim nivel 20 si dornici de actiune. Aplica pe rpg.b-zone.ro!"

@, de pachetul tau se va ocupa Corky. (3)

Anunt: "Clanul neoficial Hitman Pro Killers [HPK] recruteaza jucatori cu minim nivel 5. Verificati forumul!"

@, pachet respins. Nu dispunem de pachete de tip "10". Daca incerci sa iti bati joc de serviciile oferite de noi prin astfel de cereri vei primi interdictie.

@, de pachetul tau se va ocupa Real_xD. (4)

Anunt: "Aveti nevoie de walkie-talkie sau artificii? Folositi [/findbiz 125], preturi mici in orasul San Fierro!"

@, de pachetul tau se va ocupa LeGoFtoYs[]. (1)

Anunt: "Vino si fa-ti plinul la benzinaria de langa GunShop LV cu doar 50$! "

 

Anunţurile nu pot fi modificate fără acordul meu! / The news can't be edited without my permission.

Dacă aveţi întrebări / nelămuriri, va rog sa ma contactati prin PM: CR3ATIVe

If you have any question or concerns, contact me: CR3ATIVe

Edited by CR3ATIVe
Link to comment
Share on other sites

-- Nume: [Cr


-- Level: 47


-- RPG Bar sau poza cu [/stats]: [Cr.png


-- Facţiunea din care faci parte: News Reporters


-- Pachetul dorit (numărul): 4


-- Numărul de telefon (dacă este cazul): 990-5858


-- Anunţul: A 2 a casa de la CNN LS este scoasa la vanzare, [/findhouse 169], zona foarte buna! Oferte la numarul 990-5858.


-- Doresc ca anunturile să fie date când sunt online sau offline: Online si peste 750 playeri.


-- Am citit şi luat la cunoştintă regulile prezentate în primul post al topicului: Desigur.


-- Alte precizări: Sper sa nu ma ocup eu, sunt atatia rang 1. Poate ma inteleg cu cineva sa nu platesc daca este cumva permis. Multumesc.


Link to comment
Share on other sites

-- Nume:Gregoire


-- Level:23


-- RPG Bar sau poza cu [/stats]:Gregoire.png


-- Facţiunea din care faci parte: Federal Bureau of Investigations


-- Pachetul dorit (numărul):4


-- Numărul de telefon (dacă este cazul):477-9756


-- Anunţul:Vrei sa bei intr-un bar de lux dar intrarea e prea scumpa,vino la /findbiz 139 si vei putea intra sa bei in cel mai luxos Bar cu doar 69$.


-- Doresc ca anunturile să fie date când sunt online sau offline:Nu conteaza.


-- Am citit şi luat la cunoştintă regulile prezentate în primul post al topicului:Da


-- Alte precizări:-


Link to comment
Share on other sites

-- Nume:Slatina10


-- Level:43


-- RPG Bar sau poza cu [/stats]:signature


-- Facţiunea din care faci parte:SF taxi


-- Pachetul dorit (numărul):4


-- Numărul de telefon (dacă este cazul):nu este cazul


-- Anunţul:Daca vrei sa asculti muzica buna mereu, cumpara un mp3 de la 24/7 Vinewood, [/findbiz 14].


-- Doresc ca anunturile să fie date când sunt online sau offline:online


-- Am citit şi luat la cunoştintă regulile prezentate în primul post al topicului:da


-- Alte precizări:Cr3ative nab.


Link to comment
Share on other sites

@, de pachetul tau se va ocupa iNNsaNe. (4)

Anunt: "A doua casa de langa CNN LS este scoasa la vanzare, [/findhouse 169], zona foarte buna! Oferte la numarul 990-5858."

@, de pachetul tau se va ocupa M4rian. (4)

Anunt: "Vrei sa bei intr-un bar de lux dar intrarea e prea scumpa? Vino sa bei in cel mai luxos bar cu doar 69$, [/findbiz 139]."

@, de pachetul tau se va ocupa Deuce. (4)

Anunt: "Daca vrei sa asculti muzica buna mereu, cumpara un mp3 de la 24/7 Vinewood, [/findbiz 14]."

 

Va sfatuim sa folositi culoarea default in cererile pe care le faceti. Multumim.

Anunţurile nu pot fi modificate fără acordul meu! / The news can't be edited without my permission.

Dacă aveţi întrebări / nelămuriri, va rog sa ma contactati prin PM: CR3ATIVe

If you have any question or concerns, contact me: CR3ATIVe

Edited by CR3ATIVe
Link to comment
Share on other sites

Nume: OldNab


-- Level: 29


-- RPG Bar sau poza cu [/stats]: OldNab.png


-- Facţiunea din care faci parte: 69 Pier Mobs


-- Pachetul dorit (numărul): 4


-- Numărul de telefon (dacă este cazul): 705-5700


-- Anunţul: OldNab vinde conac de level 20, unic, cu gheizer, [/findhouse 515]. Oferte pe forum sau [/call 705-5700].


-- Doresc ca anunturile să fie date când sunt online sau offline: Online


-- Am citit şi luat la cunoştintă regulile prezentate în primul post al topicului: Da


-- Alte precizări: Aş vrea să primesc pachetul eu (pe BIS).


Edited by BIS aka OldNab
Link to comment
Share on other sites

-- Nume: [cH]xSavi


-- Level: 51


-- RPG Bar sau poza cu [/stats]: xSavI.png


-- Facţiunea din care faci parte: -


-- Pachetul dorit (numărul): 4


-- Numărul de telefon (dacă este cazul): nu este cazul


-- Anunţul: Clanul Oficial Cunt Hunters [cH] recruteaza persoane dornice de actiune drama totala Cu minim level 20+, aplicatii pe rpg.b-zone.ro


-- Doresc ca anunturile să fie date când sunt online sau offline: Indiferent


-- Am citit şi luat la cunoştintă regulile prezentate în primul post al topicului: Da


-- Alte precizări:-


Link to comment
Share on other sites

@@BIS aka OldNab, de pachetul tau se va ocupa Spetimiu96. (4)

Anunt: "OldNab vinde conac de nivel 20, unic, cu gheizer, [/findhouse 515]. Oferte pe forum sau [/call 705-5700]."

@, de pachetul tau se va ocupa Mr_Sartor_. (4)

Anunt: "Clanul oficial Cunt Hunters [cH] recruteaza jucatori cu minim nivel 20 si dornici de actiune. Aplica pe rpg.b-zone.ro!"

 

Va sfatuim sa folositi culoarea default in cererile pe care le faceti. Multumim.

Anunţurile nu pot fi modificate fără acordul meu! / The news can't be edited without my permission.

Dacă aveţi întrebări / nelămuriri, va rog sa ma contactati prin PM: CR3ATIVe

If you have any question or concerns, contact me: CR3ATIVe

Link to comment
Share on other sites

  • E l e g a n t changed the title to News Reporters - Cereri pachete de anunţuri / Bundle of announcements requests [Service: ON]
  • TLG Valentinos changed the title to News Reporters - Cereri pachete de anunţuri / Bundle of announcements requests [Service: ON]
  • TLG Valentinos locked this topic
  • TLG Valentinos unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.