Jump to content

News Reporters - Cereri pachete de anunţuri / Bundle of announcements requests [Service: ON]


BoDoSeLLL
 Share

Recommended Posts

- Nume: Oxigen


- RPG Bar: Oxigen.png


- Tipul de pachet dorit: 4


- Anunțuril dorit: Ai ramas fara viata si vrei sa mananci cea mai buna mancare de pe server? Vino la [/findbiz 112]!


- Numărul de pachete de care am beneficiat saptămâna asta: 0/2


- Am luat la cunoștință regulile prezentate pe prima pagină: Da.


- Sunt de acord ca tipul pachetului și anunțul să fie modificate dacă este cazul: Da.


- Alte precizări: N-am.


Link to comment
Share on other sites

@, Cererea ta a fost ACCEPTATA, de publicarea anunturilor, se va ocupa reporterul Botdf.

Anuntul: Tine-ti prietenii aproape, ca de dusmani ne ocupam noi. [/contract nume si suma].

 

@, Cererea ta a fost ACCEPTATA, de publicarea anunturilor, se va ocupa reporterul cri01.

Anuntul: Ai ramas fara viata si vrei sa mananci cea mai buna mancare de pe server? Vino la [/findbiz 112]!

 

- Aveti 72 de ore la dispozitie ca sa achitati reporterului responsabil pentru pachetul dumneavostra suma stabilita.

- Va recomand sa luati dumneavoastra legatura cu reporterul care se ocupa de pachet.
- Durata maxima de publicarea a pachetului este de 7 zile.
- Reporterul desemnat sa publice anunturile, are obligatia de a verifica si el anuntul pachetului de care se ocupa

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

- Nume: Skipper

- RPG Bar: Skipper.png
- Tipul de pachet dorit: 4
-
Anunțuri dorit:
Benzinãria de lângã GSLV vã asteaptã sã vã faceti plinul! [/fill, /fillgascan], combustibil de cea mai bunã calitate! ID 83

- Numărul de pachete de care am beneficiat saptămâna asta: 0/2

- Am luat la cunoștință regulile prezentate pe prima pagină: Da.
-
Sunt de acord ca tipul pachetului și anunțul să fie modificate dacă este cazul: Desigur.
-
Alte precizări: Aş dorii dacă se poate un reporter foarte activ, mulţumesc!

- Nume: Skipper

- RPG Bar: Skipper.png
- Tipul de pachet dorit: 4
-
Anunțuri dorit: Tombola B-Zone te aşteaptă să îţi încerci norocul! Mai multe detalii găseşti pe forum la secţiunea "Events"!

- Numărul de pachete de care am beneficiat saptămâna asta: 0/2

- Am luat la cunoștință regulile prezentate pe prima pagină: Da.
-
Sunt de acord ca tipul pachetului și anunțul să fie modificate dacă este cazul: Desigur.
-
Alte precizări: Aş dorii dacă se poate un reporter foarte activ, mulţumesc!

Link to comment
Share on other sites

@@Skipper, Cererea ta a fost ACCEPTATA, de publicarea anunturilor, se va ocupa reporterul knazinho_.

Anuntul: Benzinaria de langa GSLV va asteapta sa va faceti plinul! [/fill, /fillgascan], cel mai bun combustibil, [/findbiz 83].

Anuntul a fost modificat, deoarece nu incapea sa fie dat pe [/news], am facut eu insumi proba. Poti face si tu proba cu .news Anunt, pe chat normal.

 

@@Skipper, Cererea ta a fost ACCEPTATA, de publicarea anunturilor, se va ocupa reporterul ByngTM.

Anuntul: Tombola B-Zone te asteapta sa iti incerci norocul! Mai multe detalii gasesti pe forum la sectiunea "Events"!

Ai 2/2 pachete pe aceasta saptamana, data care vine, nu mai pune 0/2, il voi anula.

 

- Aveti 72 de ore la dispozitie ca sa achitati reporterului responsabil pentru pachetul dumneavostra suma stabilita.

- Va recomand sa luati dumneavoastra legatura cu reporterul care se ocupa de pachet.
- Durata maxima de publicarea a pachetului este de 7 zile.
- Reporterul desemnat sa publice anunturile, are obligatia de a verifica si el anuntul pachetului de care se ocupa
Link to comment
Share on other sites

Nume: Dumnezeu_


- RPG Bar: Dumnezeu_.png


- Tipul de pachet dorit:4


- Anunțuril dorit: Vrei sa ai numar de invidiat sau unul mai simplu? Artificii si multe altele? Hai si tu la [/findbiz 15], te asteptam!


- Numărul de pachete de care am beneficiat saptămâna asta: 2/2


- Am luat la cunoștință regulile prezentate pe prima pagină:Da


- Sunt de acord ca tipul pachetului și anunțul să fie modificate dacă este cazul:Da


- Alte precizări:Multumesc! Nu am dat de reporteru ala!


Link to comment
Share on other sites

- Nume: NimaR.[TARZAN]


- RPG Bar: NimaR.[TARZAN].png


- Tipul de pachet dorit: Numarul 4


- Anunțuril dorit: Casa cu Id-ul 549 iti sta la dispozitie, Rentroom zona centrala orasul Las Venturas


- Numărul de pachete de care am beneficiat saptămâna asta: 1/2


- Am luat la cunoștință regulile prezentate pe prima pagină: Da


- Sunt de acord ca tipul pachetului și anunțul să fie modificate dacă este cazul: Desigur


- Alte precizări: O zii Buna


Link to comment
Share on other sites

@@GangGsta, Cererea ta a fost ACCEPTATA, de publicarea anunturilor, se va ocupa reporterul N.Catalin.

Anuntul: Vrei sa ai numar de invidiat sau unul mai simplu? Artificii si multe altele? Hai si tu la [/findbiz 15], te asteptam!

Ai spus ca nu ai dat de reporter, au trecut 4 zile de cand ai facut pachetul, asa dar, si prin urmare, iti pot accepta acest pachetul.

 

@@NimaR, Cererea ta a fost ACCEPTATA, de publicarea anunturilor, se va ocupa reporterul Liviu_Corleone.

Anuntul: Casa cu ID-ul 549 iti sta la dispozitie cu [/rentroom], in centrul orasului Las Venturas.

Anuntul tau a fost modificat, deoarece nu avea sens si nu era corect scris.

Link to comment
Share on other sites

- Nume:Chad.

- RPG Bar: Chad..png

- Tipul de pachet dorit:4

- Anunțuril dorit:Chad scoate la vanzare casa cu ID-ul 484, situata in orasul San Fierro. Nu este in panta, interior frumos, pretul este de 300.000$ negociabil.

- Numărul de pachete de care am beneficiat saptămâna asta: 0/2 (Ăsta este primul).

- Am luat la cunoștință regulile prezentate pe prima pagină:Desigur că da.

- Sunt de acord ca tipul pachetului și anunțul să fie modificate dacă este cazul:Bineînțeles. Cum credeți voi că este mai bine.

- Alte precizări:Nimic. Vă salut pe toți!

Link to comment
Share on other sites

- Nume: Co[bR]a


- RPG Bar: Co%5BBR%5Da.png


- Tipul de pachet dorit: (4)


- Anunțuril dorit: Vrei sa ai cel mai frumos numar de pe server si sa fumezi o tigare de calitate? [/findbiz 20] este solutia!


- Numărul de pachete de care am beneficiat saptămâna asta: 1/2 (Deoarece precedentele le-am anulat).


- Am luat la cunoștință regulile prezentate pe prima pagină: Da.


- Sunt de acord ca tipul pachetului și anunțul să fie modificate dacă este cazul: Desigur.


- Alte precizări:


Edited by Dani Cobra
Link to comment
Share on other sites

@@ChadS, Cererea ta a fost ACCEPTATA, de publicarea anunturilor, se va ocupa reporterul DarK.

Anuntul: Chad scoate la vanzare casa cu ID-ul 484, situata in orasul San Fierro. Pretul casei este de 300.000$, negociabil.

Anuntul tau a fost modificat, deoarece nu incapea pe [/news], poti verifica si tu cu ''.news anuntul'', pe chat normal.

 

@, Cererea ta a fost ACCEPTATA, de publicarea anunturilor, se va ocupa reporterul BlackDunhill.

Anuntul: Vrei sa ai cel mai frumos numar de pe server si sa fumezi o tigare de calitate? [/findbiz 20] este solutia!

Ai 2/2 pachete pe aceasta saptamana, ai facut un pachet, ti-a fost dat, apoi ai facut inca unul, dar l-ai anulat, acesta fiind al doilea.

 

- Aveti 72 de ore la dispozitie ca sa achitati reporterului responsabil pentru pachetul dumneavostra suma stabilita.

- Va recomand sa luati dumneavoastra legatura cu reporterul care se ocupa de pachet.
- Durata maxima de publicarea a pachetului este de 7 zile.
- Reporterul desemnat sa publice anunturile, are obligatia de a verifica si el anuntul pachetului de care se ocupa

#SefDePagina

Edited by fpsMANN Legend
Link to comment
Share on other sites

- Nume:Nebunu30

- RPG Bar:Nebunu30.png

- Tipul de pachet dorit:4

- Anunțul dorit:Bizul 57 va ofera mancare va la mama acasa!Va astept cu drag!

- Numărul de pachete de care am beneficiat saptămâna asta: 1/2

- Am luat la cunoștință regulile prezentate pe prima pagină:Da.

- Sunt de acord ca tipul pachetului și anunțul să fie modificate dacă este cazul:Da.

- Alte precizări:Pachetul poate sa fie dat si cand eu nu sunt on.

Link to comment
Share on other sites

@@nebunu30, Cererea ta a fost ACCEPTATA, de publicarea anunturilor, se va ocupa reporterul Dragos_Ard.

Anuntul: Businessul cu ID 57 va ofera mancare ca la mama acasa! Va astept cu drag!

 

Aveti 72 de ore la dispozitie ca sa achitati reporterului responsabil pentru pachetul dumneavostra suma stabilita.

- Va recomand sa luati dumneavoastra legatura cu reporterul care se ocupa de pachet.
- Durata maxima de publicarea a pachetului este de 7 zile.
- Reporterul desemnat sa publice anunturile, are obligatia de a verifica si el anuntul pachetului de care se ocupa
Link to comment
Share on other sites

- Nume: AlexDolariValuta$$


- RPG Bar: AlexDolariValuta$$.png


- Tipul de pachet dorit: 1


- Anunțul dorit: Bizul 63 este cel mai ieftin biz de mancare din LV - du-te si incearca-l!


- Numărul de pachete de care am beneficiat saptămâna asta: 1/2


- Am luat la cunoștință regulile prezentate pe prima pagină:Da.


- Sunt de acord ca tipul pachetului și anunțul să fie modificate dacă este cazul:Da.


- Alte precizări:Pachetul poate sa fie dat si cand eu nu sunt on.



Link to comment
Share on other sites

@, Cererea ta a fost ACCEPTATA, de publicarea anunturilor, se va ocupa reporterul BNK.

Anuntul: Businessul cu ID 63 va ofera cea mai ieftina mancare din Las Venturas, [/findbiz 63] si incearca.

Ti-am modificat anuntul intr-unul mai frumos si mai corect. Ai 2/2 pachete pe aceasta saptamana.

 

Aveti 72 de ore la dispozitie ca sa achitati reporterului responsabil pentru pachetul dumneavostra suma stabilita.

- Va recomand sa luati dumneavoastra legatura cu reporterul care se ocupa de pachet.
- Durata maxima de publicarea a pachetului este de 7 zile.
- Reporterul desemnat sa publice anunturile, are obligatia de a verifica si el anuntul pachetului de care se ocupa
Link to comment
Share on other sites

- Nume: CREATIVe

- RPG Bar: Creative.png

- Tipul de pachet dorit: Pachet 4

- Anunțuril dorit: Toti avem dusmani, nu-i asa? Foloseste [/contract nume suma], de restul se ocupa Agentia.

- Numărul de pachete de care am beneficiat saptămâna asta: 0/2

- Am luat la cunoștință regulile prezentate pe prima pagină: Da.

- Sunt de acord ca tipul pachetului și anunțul să fie modificate dacă este cazul: Nu cred ca este cazul. Sa zicem ca da.

- Alte precizări: ~

 

Link to comment
Share on other sites

- Nume: [F4L]LosT8


- RPG Bar: [F4L]LosT8.png


- Tipul de pachet dorit: 4


- Anunțuril dorit: Hitman Agency va incurajeaza sa folositi /contract [nume/id] [suma] pentru un joc mai linistit.


- Am luat la cunoștință regulile prezentate pe prima pagină: Da


- Sunt de acord ca tipul pachetului și anunțul să fie modificate dacă este cazul: Da


- Alte precizări: -


Link to comment
Share on other sites

@@CR3ATIVe, Cererea ta a fost ACCEPTATA, de publicarea anunturilor, se va ocupa reporterul Hwlk.

Anuntul: Toti avem dusmani, nu-i asa? Foloseste [/contract nume suma], de restul se ocupa Agentia.

 

@, Cererea ta a fost ACCEPTATA, de publicarea anunturilor, se va ocupa reporterul __QuaTro__

Anuntul: Hitman Agency va incurajeaza sa folositi [/contract nume/id suma] pentru un joc mai linistit.

 

Aveti 72 de ore la dispozitie ca sa achitati reporterului responsabil pentru pachetul dumneavostra suma stabilita.

- Va recomand sa luati dumneavoastra legatura cu reporterul care se ocupa de pachet.
- Durata maxima de publicarea a pachetului este de 7 zile.
- Reporterul desemnat sa publice anunturile, are obligatia de a verifica si el anuntul pachetului de care se ocupa
Link to comment
Share on other sites

- Nume: [uS]Edison


- RPG Bar: Edison.png


- Tipul de pachet dorit: 4


- Anunțuril dorit: [uS]Edison ofera rent cu 1$ la casa cu ID 505 [/findhouse 505] cu parcare mare si interior luxos.


- Numărul de pachete de care am beneficiat saptămâna asta: 1/2


- Am luat la cunoștință regulile prezentate pe prima pagină: Da


- Sunt de acord ca tipul pachetului și anunțul să fie modificate dacă este cazul: Da


- Alte precizări: Bafta


Link to comment
Share on other sites

Nume: Shanker


- RPG Bar: Shanker.png


- Tipul de pachet dorit: 40 de anunturi.


- Anunțuril dorit: Shanker vinde casa cu numarul 44 de pe Vinewood. Suma este 5 milioane, negociabil.


- Numărul de pachete de care am beneficiat saptămâna asta: x/2 No one


- Am luat la cunoștință regulile prezentate pe prima pagină: Da.


- Sunt de acord ca tipul pachetului și anunțul să fie modificate dacă este cazul: Sunt


- Alte precizări: -


Link to comment
Share on other sites

@@South Edison, Cerere RESPINSA, ai deja un pachet pe care reporterul responsabil nu l-a terminat, cu acelasi anunt.

 

@@Shanker Nebunul, Cererea ta a fost ACCEPTATA, de publicarea anunturilor, se va ocupa reporterul Alex[bOSS].

Anuntul: Shanker vinde casa cu ID 44 de pe Vinewood. Pretul casei este de 5.000.000$, pretul este negociabil.

Anuntul tau a fost putin modificat, este acelasi, dar putin schimbat si mai corect.

 

Aveti 72 de ore la dispozitie ca sa achitati reporterului responsabil pentru pachetul dumneavostra suma stabilita.

- Va recomand sa luati dumneavoastra legatura cu reporterul care se ocupa de pachet.
- Durata maxima de publicarea a pachetului este de 7 zile.
- Reporterul desemnat sa publice anunturile, are obligatia de a verifica si el anuntul pachetului de care se ocupa

 

Edited by fpsMANN Legend
Link to comment
Share on other sites

Nume: StrikeWolf


- RPG Bar: StrikeWolf.png


- Tipul de pachet dorit: 40 de anunturi.


- Anunțuril dorit: StrikeWolf cumpara casa/business in valoare de 30.000.000$ /sms sau /call


- Numărul de pachete de care am beneficiat saptămâna asta: x/2 No one


- Am luat la cunoștință regulile prezentate pe prima pagină: Da.


- Sunt de acord ca tipul pachetului și anunțul să fie modificate dacă este cazul: Sunt


- Alte precizări: -


Link to comment
Share on other sites

@, Cererea ta a fost ACCEPTATA, de publicarea anunturilor, se va ocupa reporterul ChItRo1023.

Anuntul: StrikeWolf cumpara casa sau business in valoare de 30.000.000$, [/sms] sau [/call].

Anuntul tau a fost modificat, este acelasi, dar scris mai corect.

 

Aveti 72 de ore la dispozitie ca sa achitati reporterului responsabil pentru pachetul dumneavostra suma stabilita.

- Va recomand sa luati dumneavoastra legatura cu reporterul care se ocupa de pachet.
- Durata maxima de publicarea a pachetului este de 7 zile.
- Reporterul desemnat sa publice anunturile, are obligatia de a verifica si el anuntul pachetului de care se ocupa

 

 

Edited by fpsMANN Legend
Link to comment
Share on other sites

- Nume: Wizzle

 

- RPG Bar: Wizzle.png

- Tipul de pachet dorit: 3

- Anunțuril dorit: Ultras South ajuta financiar incepatorii. Verifica forumul uS pentru a face rost de bani usor.

- Numărul de pachete de care am beneficiat saptămâna asta: 0/2

- Am luat la cunoștință regulile prezentate pe prima pagină: Da

- Sunt de acord ca tipul pachetului și anunțul să fie modificate dacă este cazul: Desigur

- Alte precizări: un reporter activ, te rog

 

 

Link to comment
Share on other sites

@, Cererea ta a fost ACCEPTATA, de publicarea anunturilor, se va ocupa reporterul cri01.

Anuntul: Ultras South ajuta financiar incepatorii. Verifica forumul uS pentru a face rost de bani usor.

 

Aveti 72 de ore la dispozitie ca sa achitati reporterului responsabil pentru pachetul dumneavostra suma stabilita.

- Va recomand sa luati dumneavoastra legatura cu reporterul care se ocupa de pachet.
- Durata maxima de publicarea a pachetului este de 7 zile.
- Reporterul desemnat sa publice anunturile, are obligatia de a verifica si el anuntul pachetului de care se ocupa
Link to comment
Share on other sites

  • E l e g a n t changed the title to News Reporters - Cereri pachete de anunţuri / Bundle of announcements requests [Service: ON]
  • TLG Valentinos changed the title to News Reporters - Cereri pachete de anunţuri / Bundle of announcements requests [Service: ON]
  • TLG Valentinos locked this topic
  • TLG Valentinos unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.