Jump to content

Portofoliu- UTZ Design


AIM MIonut
 Share

Recommended Posts

merci, arata binisor, dar mi se pare ca litera T nu e centrata pe h, e putin mai in stanga. Ai folosit gradient pe H doar ca e facut din 2 shape-uri si se vede ca gradientul e aplicat separat pe fiecare shape in parte, trebuia sa dai un conver la shape-uri dupaia aplicat gradientul, in rest arata bine ( tip:pt aripi puteai folosi un vector ceva de pe net), efectele de lumini sunt bune, lafel si gradientlul de pe T.

Era ora 00:30 cand l-am facut :))

Oricum acest Logo l-am facut la "repezeala" pot sa spun ca l-am facut la dapasirea limitelor mele. Ma refer ca mi-am pus in cap ca sa pot sa invat din toate domeniile la Design. Eu fiind axat pe partea de WebDesign, m-am gandit ca o sa imi trebuiasca si pe partea de Logo-uri / Bannere. Asa ca am vrut sa vad daca reusesc sa Copiez ( ca asta am facut, chiar daca am facut-o singur ), lucrarea unui profesionist.

 

In legatura cu Aripile le-am facut din Pen Toll si mna asa am crezut ca le-ai facut si tu :))

 

P.S: Imi poti oferi o adresa de Skype / Messenger ca sa discutam cateva despre Design? :>

 

Link to comment
Share on other sites

 

___________________________________________

#brand new

____________________________________________

T2CkvLk.png?1

b8Rby6d.png?1

#avatare

_____________________________

Zc0ejke.png?1I15uoo7.png?1rLlAY0F.png?1TBekhpL.png?1

evident, poate fi personalizata orice lucrare, cei interesati => PM

 

 

salut Ionuț, îmi poți spune fontul de la ''B-ZONE.RO''? foarte frumoase avatarele :)

Link to comment
Share on other sites

Foarte tari, felicitari!!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.