Jump to content

RPG3 Opening


Bobo
 Share

Recommended Posts

Sper sa dati la toti playerii cont premium asa vom beneficia de o economie mai buna si de playeri mai multi.Sper.

Edited by KeNNzoRRR
Link to comment
Share on other sites

Mi se pare o idee geniala, deoarece, cu totii, zilnic incercam sa urcam comunitatea B-Zone cat mai mult. Asa ca, v-ati gandit foarte bine si le-ati dat jucatorilor o sansa de a se distra pe rpg1, rpg2, respectiv rpg3. Sper sa va reuseasca ideea, eu va sustin, mult succes ! :-

Link to comment
Share on other sites

@@TLG JustRed, Felicitari JustRed chiar i-ai inchis gura lui @@Leventhe, Vrei global moderator: frate ai o viata coboara cu picioarele pe pamant.

Cica vreau sa ma concentrez pe RPG3: Vrei sa pupi pentru admin, owner ce vrei pe RPG3?

Sincer parerea mea: Am facut o propunere si anume adaugarea regulii de rank3+ pentru mafii si mi s-a raspuns ca nu avem destui playeri pentru a adauga regula. Si voi deschideti RPG3.

Succes cu serverul dar sincer e o pierdere de timp.

@@Leventhe Ai jucat pe alta comunitate si vrei global moderator sincer esti patetic. Te iei de JustRed ca are comunitate? Bravo lui. Dar ai uitat cand te milogeai pe forum la lume sa plece de pe b-zone si sa vina pe comunitatea unde jucai.

 

Edited by CBN DemonXAleX
Link to comment
Share on other sites

@@TLG JustRed, Felicitari JustRed chiar i-ai inchis gura lui @@Leventhe, Vrei global moderator: frate ai o viata coboara cu picioarele pe pamant.

Cica vreau sa ma concentrez pe RPG3: Vrei sa pupi pentru admin, owner ce vrei pe RPG3?

Sincer parerea mea: Am facut o propunere si anume adaugarea regulii de rank3+ pentru mafii si mi s-a raspuns ca nu avem destui playeri pentru a adauga regula. Si voi deschideti RPG3.

Succes cu serverul dar sincer e o pierdere de timp.

 

Vezi-ţi de treabă, prietene. Este problema mea ce fac cu timpul meu. Nu te mai băga ca musca-n lapte. Cam toţi ziceţi că B-Zone este făcut pentru bani, iar RPG3 se deschide pentru a mări câştigurile. Vă înşelaţi amarnic!

Edited by Leventhe
Link to comment
Share on other sites

@@Leventhe, Nu este facut pentru euro. Si ce crezi ca daca stii sa scrii cu diacritice si sa desparti un cuvant de propozitie esti mai destept? Te inseli amarnic.

 

Link to comment
Share on other sites

O idee destul de frumoasă, chiar dacă mulți playeri au impresia fă al 3 -lea server a fost deschis doar pentru a produce bani, vă garantez că greșiți.

 

Este deschis tot pentru noi, tot pentru a mări comunitatea.

Nu uitați, ați avut aceiași părere chiar și atunci când s-a deschis serverul RPG2, iar acum sunteți mulțumiți de acesta.

Link to comment
Share on other sites

Good idea, bft

Link to comment
Share on other sites

Incepeti sa deviati rau de tot de la subiect si asta ma face sa ma gandesc daca chiar meritati acest 'cadou'. Bobo, impreuna cu Kelton au venit cu o idee pentru a va ajuta pe voi, nou-venitii si voi stiti doar sa urlati ca deschiderea RPG3 a fost gandita ca o marire a banilor castigati.

 

 

 

*imi cer scuze pentru eventualele greseli, postez de pe telefon

Link to comment
Share on other sites

Vezi-ţi de treabă, prietene. Este problema mea ce fac cu timpul meu. Nu te mai băga ca musca-n lapte. Cam toţi ziceţi că B-Zone este făcut pentru bani, iar RPG3 se deschide pentru a mări câştigurile. Vă înşelaţi amarnic!

Chiar nu te-a atentionat nimeni ca-ti miroase gura... ?

Ma intreb de ce.

Link to comment
Share on other sites

Deci se pare că zvonul care a circulat și pe la urechea mea în ultimele săptămâni este adevărat. Este o idee foarte bună cu deschiderea unui nou server, RPG3. Deoarece cei mai noi jucători care vor să se apuce de acest joc încep de la 0 de unde toți o vor face pe 28.11. E bine că ne extindem în aria serverelor și ce pot să zic altceva ... Aștept data de 28.11 :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.