Jump to content

RPG3 Opening


Bobo
 Share

Recommended Posts

 

Staff

Serverul va fi administrat de Kelton, iar pentru inceput vor fi alesi cativa admini si helperi de pe celelalte servere care vor mentine ordinea. Dupa 2 saptamani se vor deschide aplicatiile pentru Lideri, Helperi si Admini pe forum si tot acolo veti putea verifica criteriile necesare care trebuiesc indeplinite.

_____________________________________________________________________________________________________________________________________

 

 

 

 

Hmm, cam greu de crezut sau de imaginat ca, Kelton poate avea grije de toate.Revenim iar la vorbele spuse aiurea dar adevarate ca va fi RPG3.Poate vorbele spuse aiurea se vor adeveri iarasi si @Marik ZMR, poate va avea grije de el.Ma rog... nu sunt eu in masura sa spun asta dar na...

 

 

In rest buna ideea.Cine vrea sau regreta ca nu a dat mai devreme de severele RPG existente pana acum, se poate apuca de la egal, la egal cu toata lumea.Respectiv cei ce aveau alte probleme pe rpg1&2 pot veni pe 3.+multe alte motive pro pentru a se deschide si rpg3.Cam devreme gandita treaba intradevar si asta.. inca nu s-au facut 900 playeri on constant pe rpg2 sa deschida si rpg3.

In concluzie este o idee buna si merita incercata chestia cu cel de-al 3-lea server RPG.Succes cu planul !

 

Edited by South Haron
Link to comment
Share on other sites

Gongrats b-Zone !

Link to comment
Share on other sites

idem ZeEk.

 

A good idea but I think you should give chance to other members to get on that server functions, not those who already have admin on RPG1 / 2. I understand that they have experience but should focus on the server holding at the moment.

 

Congatulations anyway, and good luck to new server RPG3. Let's Play Together!

Of course that new players will get ranks.

Pfai ce header misto are forumul acum.

Multumim Kevinster.

GG pentru idee si voi intra cu cativa prieteni pe sv vom filma il fom face cat mai populat

Te asteptam. :)

Well.. It's a way of getting more players on the community as a whole -^_^-

Right.

Link to comment
Share on other sites

Aha, inca crezi in Mos Craciun? Ai impresia ca se face munca patriotica doar asa, sa ai tu unde sa-ti petreci timpul liber? Esti cam lingau, de aia ai si toate functiile pe care le ai acum...

Inceteaza. Leventhe chiar se implica in dezvoltarea comunitatii fata de multi altii.

O idee foarte buna, de mult am vrut asta. Voi fi printre primii care vor face un cont pe RPG3. Cate sloturi va avea? Tot 1000 ca RPG2 si 1?

Probabil numarul de sloturi va fi tot 1000.

Link to comment
Share on other sites

Deabia astept, deoarece serverele anterioare parerea mea deja sunt prea incarcate preturile au inceput sa creasca enorm din toate punctele de vedere. Asa va fi super OK pentru-ca Vom fi vreo 600 pe RPG2 cea ce mi se pare bine.......

Felicitari BOBO!

Link to comment
Share on other sites

Meh.... jmecherie cu noul server, dar parerea mea e ca o sa scada numarul de playeri pe toate serverele.. [1,2,3] mai exact ce vreau sa spun e ca, nu mai e rpg1 cum era inainte [1000/1000] , nici rpg2 nu mai e cum era inainte... ma gandesc oare cum o sa fie rpg3, nu sunt full cele 2 existente [1,2], dar 3? trebuia asteptat sa mai se umple cele 2 si apoi mergea un 3.... dar sa speram ca nu o sa afecteze prea tare popularea celor 2 servere existente, dar ma gandesc ca rpg 1 o sa aiba cam 400 players, rpg 2 cam 150-200, iar rpg3 cam 300... acum sa vedem, nu se stie niciodata.. :P

PS: Era jmecher ca rpg3 sa fie cum era rpg1 acu' 3-4 ani, fara atatea inbunatatiri... vechiu sistem de war, o parte din vechile reguli.. etc[ stiti la ce ma refer, la ce era frumos o data]

Edited by VanHelsing
Link to comment
Share on other sites

De ce nu merge sa intru pe website-ul rpg 3?

Nu a fost facut inca.

 

Eu abia astept noul server.Eu joc doar pe RPG 2 si am fost pacalit si am pierdut 350k si multe altele.Sper ca pe noul server sa nu fie asa.

 

 

Imi trebuie alt nume?

Nu, nu iti trebuie alt nume. Vinovatul ca tu ai fost pacalit esti chiar tu. Nu are nici o treaba populatia serverului.

 

Nu pot intelege care e rostul a 3 servere identice, RPG2 deabia daca are 700 de playeri. Cum au zis si altii, multi vor pleca de pe RPG 1 si 2 ca sa joace pe RPG3..

Deschiderea unui nou server va conduce la cresterea comunitatii per total.

Link to comment
Share on other sites

Ar fi frumos ca sa adaugati locuri de /work pentru Trucker si in LV si LS si sa se creeze Checkpoint unde trebuie sa duci camion si in SF de asemenea daca dai /work in LS sa nu iti dea checkpoint in LS pentru ca evident ar fi prea aproape. De ce? Acum ca se deschide RPG 3 toti o sa munceasca la trucker pentru ca aici se castiga cel mai bine si nu vreau sa zic ce lag imens o sa fie la trucker in SF fiindca e singurul loc unde poti da /work. Deja pe RPG 2 daca mergi la ora 16:00 la trucker iti vine sa te dai cu capu de pereti, peste tot numai truck-uri. Chiar daca nu bagati in LS macar in LV pentru ca LV-ul e cam nepopulat, de cand cu job-ul Trucker de unde poti da /work doar in SF foarte multi playeri stau acolo.

Link to comment
Share on other sites

Meh.... jmecherie cu noul server, dar parerea mea e ca o sa scada numarul de playeri pe toate serverele.. [1,2,3] mai exact ce vreau sa spun e ca, nu mai e rpg1 cum era inainte [1000/1000] , nici rpg2 nu mai e cum era inainte... ma gandesc oare cum o sa fie rpg3, nu sunt full cele 2 existente [1,2], dar 3? trebuia asteptat sa mai se umple cele 2 si apoi mergea un 3.... dar sa speram ca nu o sa afecteze prea tare popularea celor 2 servere existente, dar ma gandesc ca rpg 1 o sa aiba cam 400 players, rpg 2 cam 150-200, iar rpg3 cam 300... acum sa vedem, nu se stie niciodata.. :P

PS: Era jmecher ca rpg3 sa fie cum era rpg1 acu' 3-4 ani, fara atatea inbunatatiri... vechiu sistem de war, o parte din vechile reguli.. etc[ stiti la ce ma refer, la ce era frumos o data]

400+200+300 = 900. 900 playeri sunt in fiecare seara doar pe unul dintre servere. Ma astept sa scada putin serverele 1 si 2, insa isi vor reveni pana la finalul anului.

Link to comment
Share on other sites

Sunt mulţi playeri care au fost banaţi pe unul dintre cele 2 servere sau au avut un trecut destul de urât şi nu mai joaca pe aceste servere pentru că ştiu ca nu vor mai obţine nimic. RPG3 ar fi un nou început pentru aceştia, desigur dacă vor fi serioşi şi nu vor mai face ce au făcut pe celelalte 2 servere. O idee excelenta.

 

Felicitări!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.