Jump to content

RPG3 Opening


Bobo
 Share

Recommended Posts

Nu inteleg de ce va ingrijoreaza asta pe unii? Pana la urma e pe banii lui hostu, se duce cine vrea. Toti sariti cu gura ca este o idee proasta, ca nu merg cele 2 servere. Fiecare e liber sa faca ce vrea. Atat stie Romanul, sa comenteze si sa se "uite la altu' in curte".

 

Merita incercat ;)

Link to comment
Share on other sites

Nu stiu ce sa zic de aceasta idee, mi se pare o idee buna dar in acelasi timp proasta.

Este buna deoarece o sa se apuce tot mai multa lume de serverele B-Zone, cele mai bune servere din lume.

Dar mie mi se pare o idee proasta deoarece, multi playeri poate se vor lasa de rpg 1/rpg 2 ca sa ajunga ceva pe rpg 3.

Oricum felicitarile mele, ca ai ajuns sa ai cele mai bune servere din lume, si ai facut aceasta comunitate sa fie de invidiat. Tot asa B-Zone sunteti cei mai buni.

Link to comment
Share on other sites

In timpul ramas vom face reclama.

 

Facem si noi reclama. :)

Nu ne intereseaza ceea ce fac alte comunitati si nici nu vreau ca jucatorii sa piarda minute bune conectandu-se la server. Mai bine mai gol decat prea plin.

 

Cred ca te referi la mai multe premium account vandute. Ce faci cand deja au toti CP pe rpg1 si rpg2? rpg 3, rpg4, etc. La cat mai multe din partea mea.

Link to comment
Share on other sites

Un inceput bun si avantajos pentru playerii ce isi doresc ceva pe un server de samp, vom aduce playeri de pe comunitatea rivala cu gandul de a face ceva bun si folositor, tin sa cred ca vor ramane alaturi de noi !

 

Felicitari pentru deschiderea unui nou server de samp.

Cu reclama din partea fiecarei persoane ce doreste sa joace pe rpg3 ne vom strange, fiecare dintre noi avem 2-3 prieteni ce joaca samp, ii vom aduce alaturi de noi, adica pe serverul unde noi jucam cu putina reclama din partea jucatorilor sunt sigur ca ne vom strange in numar foarte mare.

Eu unul ma voi implica in popularea serverului chiar daca acord o mai mare atentie primului server, este ceva nou in comunitatea noastra si trebuie sa il populam.

Edited by Bogdan phR
Link to comment
Share on other sites

Well... I would be in both favour and against this thing. This might just divide up the popularity and attendance of your MAIN RPG Server. But it is indeed a good, new, fresh beginning for people who haven't achieved much in RPG 1. I'm personally looking forward to take part in the administrating role in this new server and dedicate most of my time over there.

 

Lets hope for the best!

Link to comment
Share on other sites

Eu unul abia astept acest server, am nevoie de un inceput nou iar RPG3 imi ofera aceasta posibilitate.

Un avantaj in + fata de celelalte doua servere, este ca toti o iau de la 0, toti au sanse egale sa ajunga la functii importante.

Link to comment
Share on other sites

@@Bobo,

O idee geniala, m-as fi bucurat mult mai tare daca ai fi pus vechile factiuni pe RPG3, Familiile etc, mai ales pana se fac 500+ constant... Pacat pentru ele, erau mult mai frumoase decat gangurile astea.

Link to comment
Share on other sites

Știți cumva cum dacă va fi deschis și San Fierro-ul deodată? Vor fi 1000 de sloturi cum se deschide?

Level-ul de la facțiuni, va fi la fel ca celelalte servere? Sau mai mic? Eu aș zice, să fie mai mic cu 2 levele, decât cele din RPG1/RPG2.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.