Jump to content

LS School Instructors - Discutii / Discussions


Kelton
 Share

Recommended Posts

Aveți aici Instructor Helper. http://www89.zippyshare.com/v/jpyjZSNW/file.html

Aveți nevoie de Librăriile Cleo și de SAMPFUNCS.asi ( click pe numele fiecăreia pentru download )

 

Tutorial de instalare:

  1. Instalați Cleo în folderul unde aveți GTA SA instalat iar apoi copiați SAMPFUNCS.asi în folderul în care aveți GTA SA instalat.
  2. Copiați InstructorHelp.cs în folderul cleo din GTA SA.
  3. Intrați pe server și scrieți comanda /ih
Edited by REASONAUT
Link to comment
Share on other sites

@, Marș mă :))) eram si eu un newbie, nu știam nimic, te trezesti tu sa razi de mine =)))

Nu te scote acuma , esti r5 si nu sti :( e cv

Link to comment
Share on other sites

Salut! Vreau sa inchei o problema pe aici, ca nu suport milogii.

 

@, ba copilu' am auzit ca tu iti cauti anturaje cu oricine, esti asa smecher in fata pc-ului? Si ce suferi atat de tine pe scaunu ala ca te-ai lipit de el, mi-am dat demisia pentru ca asa am vrut, sunt satul de retardati gen ca tine si nu mi-am cautat cearta aiurea pentru ca puteam foarte frumos sa-ti scot raposatii la colindat. Nu mi-e greu sa ma pun la mintea ta dar daca ma cobor la mintea ta ma murdaresc de noroi si nu am chef, vezi ca eu nu traiesc in joc ca si tine de altfel, daca esti realizat pe o saracie de joc ma cam doare fix in **** si vezi-ti dracu de copilaria aia ta traumatizata si lasa smardoiala din fata pc-ului ca sincer nu ma impresionezi, degeaba esti tu smardoi intr-un joc daca in realitate esti ca un caine plouat cu coada intre picioare, plagiatorule. Am vazut de la bun inceput ca esti un frustrat cu lipsa de atentie da ma rog, am zis sa-ti dau pace, da' nu prea e frumos cand se aud chestii. Asa ca te rog sa-ti tii clanta si sa nu mai papi cacat cu lingurita.

 

Poti sa dai si report prea putin imi pasa. Nu mai raspund, in rest toate cele bune tuturor.

Link to comment
Share on other sites

 

Salut! Vreau sa inchei o problema pe aici, ca nu suport milogii.

 

@, ba copilu' am auzit ca tu iti cauti anturaje cu oricine, esti asa smecher in fata pc-ului? Si ce suferi atat de tine pe scaunu ala ca te-ai lipit de el, mi-am dat demisia pentru ca asa am vrut, sunt satul de retardati gen ca tine si nu mi-am cautat cearta aiurea pentru ca puteam foarte frumos sa-ti scot raposatii la colindat. Nu mi-e greu sa ma pun la mintea ta dar daca ma cobor la mintea ta ma murdaresc de noroi si nu am chef, vezi ca eu nu traiesc in joc ca si tine de altfel, daca esti realizat pe o saracie de joc ma cam doare fix in **** si vezi-ti dracu de copilaria aia ta traumatizata si lasa smardoiala din fata pc-ului ca sincer nu ma impresionezi, degeaba esti tu smardoi intr-un joc daca in realitate esti ca un caine plouat cu coada intre picioare, plagiatorule. Am vazut de la bun inceput ca esti un frustrat cu lipsa de atentie da ma rog, am zis sa-ti dau pace, da' nu prea e frumos cand se aud chestii. Asa ca te rog sa-ti tii clanta si sa nu mai papi cacat cu lingurita.

 

Poti sa dai si report prea putin imi pasa. Nu mai raspund, in rest toate cele bune tuturor.

 

Esti o cauza pierduta. Nu ma cunosti in viata reala,deci nu ai cum sa spui chestiile alea despre mine, mi-a parut bine sa te cunosc. E ultimul mesaj pe care ti-l transmit,nu are rost sa ma cert cu tine . Salut !

Apropo,parerea mea este ca nu esti atat de matur pe cat te dai.. un om matur nu ii spune unui copil "ba copilu" oricat de copil ar fii el, nu rezolva o treaba prin a colinda raposatii cum iti place tie sa spui..

Link to comment
Share on other sites

Internete dai si mie modurile , sau pune tot gta pe un site ceva sa il descarcam

Link to comment
Share on other sites

Poate careva sa faca o poza in 2 parti in stanga sa scrie zlatan si in drepta iloling :))?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.