Jump to content

LS School Instructors - Discutii / Discussions


Kelton
 Share

Recommended Posts

Salut,am refacut un "Instructor Help" pentru factiunea LSSI il puteti folosii mult mai usor ca celelalte "Instructor Help-uri". Aveti nevoie sa va functioneze de:

  1. ​Dupa ce ați descărcat cleo îl instalati in folderul unde aveti GTA San Andreeas
  2. Dupa ce ați descărcat SAMPFUNCS îl băgați in folderul PRINCIPAL unde aveti GTA San Andreeas.
  3. Iar Instructor Help-ul îl băgați în folderul CLEO.

Link to comment
Share on other sites

Salut,am refacut un "Instructor Help" pentru factiunea LSSI il puteti folosii mult mai usor ca celelalte "Instructor Help-uri". Aveti nevoie sa va functioneze de:

  1. ​Dupa ce ați descărcat cleo îl instalati in folderul unde aveti GTA San Andreeas
  2. Dupa ce ați descărcat SAMPFUNCS îl băgați in folderul PRINCIPAL unde aveti GTA San Andreeas.
  3. Iar Instructor Help-ul îl băgați în folderul CLEO.

 

dc îl copiezi pe enchanter ? :(

nub topel.

Edited by Victory Hutson
Link to comment
Share on other sites

In legatura cu "Instructor Help" , toata lumea il poate modifica cum vrea, de exemplu kingdeiu, si-a personalizat si el un mod ca acela, pentru ca este un om bun a vrut sa il daruiasca si celorlalti colegi, nu inteleg , "de ce ma copiezi" ; "copiatorule" ; "plagiatorule" , pana la urma exista cel putin 300 feluri de "Instructor Help" , fiecare fiind facut cum a vrut cel care-l creeaza/modifica, nu cred ca stie cineva cine a facut primul mod de genul sau chestii, pentru cei care zic : "de ce ma copiezi" ; "copiatorule" ; "plagiatorule", tin sa va informez ca si voi ati copiat la randul vostru pe cineva, respect all m3ns ! Aici nu ma refer doar la o singura persoana, in general vorbesc, nu am nici-o problema cu nimeni !

 

 

PS: stie careva un program de editat video, BUN? Unul in care as putea sa fac aproape orice, as dorii si un link de descarcare, vreau sa pot sa tai/unesc/efecte/titluri/speed/slow/s.a.m.d , multumesc .

Edited by CostinnZ
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.