Jump to content
Hostul a fost schimbat. Daca vedeti serverul offline readaugati rpg.b-zone.ro sau 141.95.124.78:7777 in clientul de sa-mp ×

Problema Gta San Andreas.


South kaydeN

Recommended Posts

Întrebarea / Nelămurirea / Ajutor: Am o problema la GTA de aseara cand intru , totul in jurul meu se misca greu , masini,chat,comenzi ,tot , si trebuie sa ies si sa intru iar ,dar tot la fel face ,ce are ? am dat si re-install la gta ,nu am modu-uri nimic + ca am facut si windows-ul recent , nu stiu ce problema are.. pana ieri a functionat bine iar acum bam , nu mai merge ,ma dispera.


Screenshot (în caz că este necesar): Nu cred ca este necesar.


Alte precizări: Ajutati-ma , va rog !


Link to comment
Share on other sites

 

Întrebarea / Nelămurirea / Ajutor: Am o problema la GTA de aseara cand intru , totul in jurul meu se misca greu , masini,chat,comenzi ,tot , si trebuie sa ies si sa intru iar ,dar tot la fel face ,ce are ? am dat si re-install la gta ,nu am modu-uri nimic + ca am facut si windows-ul recent , nu stiu ce problema are.. pana ieri a functionat bine iar acum bam , nu mai merge ,ma dispera.

Screenshot (în caz că este necesar): Nu cred ca este necesar.

Alte precizări: Ajutati-ma , va rog !

 

Sterge folderul ''Gta San Andreas User Files'' din Documets, folderul principal GTA Sa si reinstaleaza iar GTA.

Link to comment
Share on other sites

Click dreapta pe Computer -> Manage -> Device manager -> Click dreapta pe Display adapters sau Monitors * Nu mai stiu exact * si dai update. Uitasem ca asa am patit si eu.

Link to comment
Share on other sites

@@kaydeN, Sunt mai multe probleme. Ori ai procesorul mic, ai vursi in calculator, sau ai incercat un mod deala' "anti lag"? sunt 100 de astfel de moduri pe forum. Incearca sa-ti dai o scanare la pc. Sau descarca GTA hoolom (sper ca am scris corect).

 

Link to comment
Share on other sites

@@kaydeN, Sunt mai multe probleme. Ori ai procesorul mic, ai vursi in calculator, sau ai incercat un mod deala' "anti lag"? sunt 100 de astfel de moduri pe forum. Incearca sa-ti dai o scanare la pc. Sau descarca GTA hoolom (sper ca am scris corect).

 

Sa stii ca procesoarele sunt mici, n-au cum sa fie mari ;) Sunt ca niste tablete mai mari de ciocolata, pe intelesul tau.

Link to comment
Share on other sites

@@kaydeN, Sunt mai multe probleme. Ori ai procesorul mic, ai vursi in calculator, sau ai incercat un mod deala' "anti lag"? sunt 100 de astfel de moduri pe forum. Incearca sa-ti dai o scanare la pc. Sau descarca GTA hoolom (sper ca am scris corect).

 

Nu am virusi , am dat scanare + de asta scanez fiecare program/fisier etc inainte sa il deschid. Nu stiu ce problema are , dar aveam deja versiunea hooldom , iar acum am descarcat una SKIDROW ,dar imi trebuie o parola de la winrar si nu mai gasesc site-u sa vad daca era scrisa parola...

Link to comment
Share on other sites

 

 

Din moment ce PC-ul tău dispune de cerinţe foarte mici.
- serios? dual core de 2.8ghz e foarte mic? tu te-ai uitat să vezi ce cerințe cere jocul? pc-ul îndeplinește cerințele pentru a rula jocul.

 

@@kaydeN, - trebuie să cauți driverele exacte, downloadează Driver Magician, acela îți caută singur driverele optime pentru PC.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.