Jump to content

Sondaj B-Zone


Kelton
 Share

Sondaj B-Zone  

872 members have voted

  1. 1. Ce vârstă aveți?

    • Sub 14 ani
      48
    • Între 14-16 ani
      290
    • Între 16-19 ani
      379
    • Peste 19 ani
      153
  2. 2. Cât timp petreceți în medie online pe zi pe serverele noastre?

    • Sub 2 ore
      105
    • Între 2 și 4 ore
      283
    • Între 4 și 8 ore
      408
    • Peste 8 ore
      74
  3. 3. Câte conturi dețineți pe serverele noastre?

    • 1 cont
      370
    • Între 2 și 4 conturi
      417
    • Peste 4 conturi
      83
  4. 4. În ce măsură sunteți de acord cu afirmația: funcțiile se iau pe pile.

    • Total de acord
      201
    • Oarecum de acord
      328
    • Oarecum nu sunt de acord
      164
    • În totalitate nu sunt de acord
      177
  5. 5. Cum considerați că-și fac treaba liderii?

    • Slab
      86
    • Așa și așa
      301
    • Bine
      388
    • Foarte bine
      95
  6. 6. Cum considerați că-și fac treaba helperii?

    • Slab
      188
    • Așa și așa
      278
    • Bine
      286
    • Foarte bine
      118
  7. 7. Cum considerați că-și fac treaba adminii?

    • Slab
      229
    • Așa și așa
      231
    • Bine
      271
    • Foarte bine
      139
  8. 8. Cum considerați că își face treaba Kelton?

    • Slab
      62
    • Așa și așa
      98
    • Bine
      287
    • Foarte bine
      423
  9. 9. Cum considerați că își face treaba Bobo?

    • Slab
      68
    • Așa și așa
      90
    • Bine
      261
    • Foarte bine
      451
  10. 10. Cum considerați că își fac treaba scripterii?

    • Slab
      17
    • Așa și așa
      52
    • Bine
      209
    • Foarte bine
      592
  11. 11. Cum ați aflat de B-Zone?

    • Prieteni/cunoștințe
      592
    • Reclamă
      38
    • Email
      5
    • Facebook
      9
    • Youtube
      94
    • Altfel
      132
  12. 12. Cât de important este pentru voi o recomandare a unui server din partea prietenilor sau să jucați pe același server?

    • Deloc important
      168
    • Puțin important
      216
    • Destul de important
      324
    • Foarte important
      162
  13. 13. Cât de bine funcționează conexiunea ta de internet către serverele noastre?

    • Foarte prost
      33
    • Așa și așa
      109
    • Bine
      332
    • Foarte bine
      396
  14. 14. Dacă ai putea face o singură modificare la un lucru ce ține de serverele noastre, ce ai modifica?

    • Ownerul
      21
    • Hostul
      33
    • Adminii
      87
    • Helperii
      32
    • Liderii
      59
    • Scriptul
      12
    • Codatii
      278
    • Jucătorii needucați
      348
  15. 15. Cât de bine pus la punct credeți că este Regulamentul Serverului?

    • Nu prea bine
      74
    • Destul de bine
      207
    • Bine
      287
    • Foarte bine
      302
  16. 16. Dacă ați avea șansa de a primi o funcție pe un server de pe o altă comunitate ați părăsi B-Zone pentru ea?

    • Da
      40
    • Poate că da
      109
    • Nu
      310
    • Cu siguranță nu
      411
  17. 17. În cazul în care ați jucat și pe alte servere, credeți că B-Zone este mai plăcut decât acele servere?

    • Nu am jucat altundeva
      146
    • Nu este mai plăcut
      58
    • Poate că este mai plăcut
      130
    • Cu siguranță este mai plăcut
      536
  18. 18. Care dintre următoarele sisteme vă place cel mai mult?

    • Dealership
      131
    • Safe Zone
      52
    • Waruri
      327
    • Evadare din Jail
      134
    • Joburi
      181
    • Shopul
      45
  19. 19. Cât de des faceți DM fără motiv pe serverele noastre?

    • Zilnic
      43
    • Destul de des
      31
    • Ocazional
      124
    • Rar
      229
    • Nu fac DM
      443
  20. 20. Ce părere aveți despre jucătorii care înjură?

    • Mă scot din sărite
      240
    • Îmi provoacă disconfort
      298
    • Nu mă deranjează
      241
    • Și eu folosesc limbaj vulgar
      91
  21. 21. Credeți că ar fi mai util sa sancționăm cu ban (civilii level 10+) și demitere membrii facțiunilor care înjură?

    • Nu, și eu înjur
      158
    • Poate că nu, nu mă deranjează înjurăturile
      196
    • Poate că da, nu îmi prea plac înjurăturile
      185
    • Da, poate așa se învață minte să nu mai înjure
      331
  22. 22. Ați dori să dețineți o funcție pe vreun server, dacă da, care?

    • Nu doresc funcții
      163
    • Lider
      380
    • Helper
      142
    • Admin
      185
  23. 23. Cât de eficiente credeți că sunt testele TeamViewer?

    • Deloc, toți iau ban aiurea
      122
    • Oarecum eficiente, mulți iau ban aiurea dar mai prindeți și codați
      313
    • Eficiente, mulți codați sunt prinși și puțini jucători iau ban aiurea.
      235
    • Foarte eficiente, am scăpat de o grămadă de codați până acum.
      200
  24. 24. Dacă ar fi să adăugăm un sistem nou, pe care l-ați dori?

    • Anticheat
      387
    • Sistem de Rob nou
      103
    • Sistem de Salarii Facțiuni
      192
    • Sistem Custom House Interior
      74
    • Sistem de Questuri
      114
  25. 25. Credeți că ar trebui să oferim șanse la diverse funcții jucătorilor vechi care au primit banuri grave, au sancțiuni multe pe conturi dar n-au făcut nimic rău de un an de zile?

    • Nu, dacă n-au știut să se comporte atunci nu vor ști nici acum
      159
    • Poate, e posibil să își fi schimbat comportamentul
      251
    • Da, au învățat cum să se comporte de atunci
      155
    • Cu siguranță da, chiar dacă au avut sancțiuni merită și ei șanse
      305
  26. 26. Dacă ar fi să mai deschidem un server RPG ați juca pe acesta?

    • Nu
      300
    • Poate că nu
      65
    • Poate că da
      294
    • Da
      211
  27. 27. Cum vedeți serverele noastre de sa-mp peste câțiva ani?

    • N-o să mai fie peste câțiva ani
      44
    • Probabil o să fie dar cu jucători puțini pe ele
      161
    • Mai dezvoltate ca acum și la fel de mulți jucători
      272
    • Mai dezvoltate ca acum, mai multe servere și mai mulți jucători pe toate
      393
  28. 28. Credeți că acest chestionar ne va ajuta să aducem niște modificări benefice pe viitor serverelor?

    • Nu
      57
    • Poate că nu
      21
    • Poate că da
      344
    • Da
      448


Recommended Posts

Am votat cat de sincer am putut, nu sunt dezamagit de b-zone, chiar deloc.

 

B-zone este primul meu server de SA:MP si voi tine mereu la el si la jucatorii pe care ii cunosc!!

 

B-zone cel mai bun server!!!!

Link to comment
Share on other sites

Dupa 4 ani de B-Zone RPG1, cred ca acum e momentul sa ma exprim si eu in legatura cu tot. B-Zone a fost si este serverul de samp numarul 1 in Romania, insa nu se compara deloc cu serverul din 2011 - 2012, si nu veniti la mine cu replici gen "sigur, am evoluat". Intradevar, scriptul a evoluat in directii bune, dar si rele. De cand s-au schimbat mafiile vechi, multi playeri old-school s-au lasat si le-au luat locul copii de 12 ani care fac DM si injura ca pe bulevard. Denominarea a fost un lucru oarecum ok, nu era real ca un Infernus sa coste 975 milioane, dar parca tot era mai bine ca acum: intri cu level 1, faci permisul si primesti un Faggio, pentru care eu cand m-am apucat am lucrat 2 saptamani la ferma si la garbageman ca sa mi-l cumpar. Acum cand merg la ferma ce vad? Pustietate. In 2011-2012 nu se faceau teste teamviewer ca sa se vada cine are aimbot sau stiu eu ce coduri. Atunci toti jucau corect de dragul distractiei, si nu a turfurilor. In factiuni era organizare, era strictete, erau sedinte, targuri, diverse activitati si nu "war 4 fun". Cum adica "war 4 fun"? Da' warurile gangurilor nu sunt facute pentru asa ceva? Acum se ataca o mafie din alt oras ca sa mai ia un codat best la war, nu pentru distractie. Cand s-au introdus turfurile, nu aveai HQ in LS si tot dadeai attack pe Paterno in LV. Nu mai e acea atmosfera pe server care m-a adus pe mine. Jucatorii vechi s-au lasat intradevar pentru ca s-au plictisit, dar daca atunci au fost jucatori seriosi, acum de ce nu pot fi? Sunt prea rasfatati de la bun inceput, nu stiu ce inseamna cuvantul "munca". Pe atunci de abea daca intra in factiune la level 8-10, nu ca acum ca factiunile au aplicatiile deschise 24/7... Sunt foarte multe de spus. Eu m-am lasat de server in luna mai, dar am vrut sa ma reapuc in iulie. Pur si simplu nu ma mai atrage serverul, cand vad cati lideri, admini inapti, cati copii si codati sunt pe server. Asta a fost parerea mea, a unui jucator care nu joaca din ianuarie sau februarie sau stiu eu de cand. Comparati actualii lideri si admini cu cei din 2011-2012. Cateva nume de jucatori vechi va dau doar: [F4l]Oasis9, sRn, [F4L]Shocky, Razvan14, ALLEN (Allen.Django), Corneliu, FlameS, Kaiac, Toreno sau Snizel. Un pas mare inainte, ar fi 2 pasi inapoi: si anume intoarcerea la mafiile vechi (in SF se mai gasesc 3 nume de mafii, nu e o problema), si scumpirea masinilor, cel putin de 5 ori preturile actuale. Kelton, Bobo si la fel si Mastertrap, voi stiti despre ce vorbesc eu. Mai bine cu 400-500 si buni, decat 900-1000 si prosti. Calitatea conteaza, nu cantitatea. Si sa nu uit: shop-ul.

Edited by Magnum96
Link to comment
Share on other sites

SALUT,EU SPER SA SE SCOATA 2 REGULI....TEAMWIEVER.POTI LUA BAN AIUREA,GEN CADE NET,SE IA CURENTU,ETC.Si regula cu rank3 pasnica pentru gang.... Sau daca nu macar , daca ai contul fara nici o factiune sa poti intra in mafie,daca nu obtii rank3 sa fi obligat sa intrii in pasnica.....

Link to comment
Share on other sites

@@Kelton, daca tot vreti sa faceti schimbari, faceti mafiile cum erau inainte(Barzini, paterno etc). Inainte imi placea sa merg la war, era distractie. Cand ati modificat mafiile ati zis ca o sa ne obijnuim, eu nu m-am obijnuit.

 

Care e difetenta intre "Cuneo" si "Vietnamese Boys"? Sau alte mafii? Daca o sa se schimbe denumirile credeti ca se rezolva ceva? Degeaba schimbi denumirea unui produs daca calitatea e sub orice critica. Modul de organizare si demersul sa fie schimbat daca chiar trebuie, nu denumirea.

Link to comment
Share on other sites

@@Kelton, citeam si eu prin topic, si ai scris mai devreme, pe 10 sept, ceva de genu' "Majoritatea care votati, v-ati lasat de server, acest sondaj nu este pentru voi". Serios? Eu cred ca in primul rand trebuia sa ne intrebi pe noi. Credeti ca daca ati hipnotizat jucatorii cu cele 7 zile de premii/bonusuri si distractie, si ca acum aveti iar peste 800 jucatori, ati revenit iar la ce ati fost? Ce folos din sondaj daca nu are intrebarile corecte? De ce nu scoateti rangul de donator? De ce recrutati direct admini cand sarmanii helperi s-au chinuit sa va demonstreze ca ei merita? Si multe altele...

Link to comment
Share on other sites

Eu pot să pun pariu că după acest chestionar ori se va face un mega-update ori va fi dat uitării.

Dacă se face mega-update o să remediaţi situaţia puţin, dar vă garantez că o să revină la loc.

 

De vină sunt jucătorii, nu administraţia (aici mă refer strict la Kelton, Killer şi Bobo).

Link to comment
Share on other sites

Indiferent de vârstă, plăceri/neplăceri sau aspecte negative/pozitive, serverul va fii populat de codați până când se pune în aplicare anticheatul. Eu sunt de părere că, se va face din B-Zone un lanț național de servere. Felicitări, am votat cât de sincer am putut, și exact cum s-a spus mai sus, și am 12 ani, și joc SAMP, și ce?

De asemenea faza cu bubuitul, mai lăsați bugurile, în special cele care fac un rău serverului. O seară plăcută.

și sunt 100% sigur că partea cu seara plăcută va fii citită de cineva dimineața :))

Link to comment
Share on other sites

@@rTn Dyablox VIP, treaba e ca daca intrebi "ce va deranjeaza cel mai mult la sv. nostru?" ar trebuii sa fie pentru cei ce sau lasat, daca nu te-ai lasat ar trb sa nu prea te deranjeze nimic. Eu zic ca 50 la suta din chestionar daca nu mai mult s-ar potrivii la cei care s-au lasat.

Link to comment
Share on other sites

Sa zicem ca am votat cat de sincer am putut.. Ca tot omul ma uit si eu prin comentarii sa vad ce zic playeri si din ce am vazut cred ca am ras putin.. Ceea ce m-a facut sa rad cel mai mult este "Playeri care fac DM si injura sunt problema".. Pai ia stai m8, adica in acest rahat de joc din 2005 sau cand dracu` a aparut trebuie sa ai un comportament la fel cum il ai cand te duci la o sedinta cu parintii la scoala(Fara injuraturi de mama, mortii, raniti), si eu injur si eu fac DM nu vad care e problema, adica tratam jocu asta prea in serios.. De ce mai e joc daca esti deranjat ca acei playeri fac DM sau te injura, hai de parca tu nu injuri, ca tu nu faci DM of saracul de tine tu respecti regulile esti mai sfant ca dracu`.. Va luati de playerii de 11-13 ani ca sunt noliferi, acei copii au mai mult timp liber ca noi si acum serios ce dracu` vrei ca un copil de 11 ani sa iasa afara noaptea sau sa stea 8 ore pe afara ziua? Terminati dracu` cu expresiile nolifer si alte cacaturi pe care le aveti, mari liferi ce sunteti -.-`. Un alt lucru care ma deranjeaza sunt majoritatea liderilor, ma uit si eu prin respinsi la o pasnica, un motiv ar fi "Nu ai experinta necesara" asta e motiv de tot cacatul sincer, in factiuni pasnice cred ca acolo inveti si tu cum e cu factiunile, serverul, cum sa te integrezi ca nu se poate da un motiv gen "Nu te vreau" "Nu-mi place fata ta" s.a.m.d da "Nu ai experienta necesara", la mafii si departamente inteleg da hai pasnice care oarecum este "startul" unei cariere pe server.. u wot m8?

 

 

Edited by LeR69
Link to comment
Share on other sites

@@rTn Dyablox VIP, treaba e ca daca intrebi "ce va deranjeaza cel mai mult la sv. nostru?" ar trebuii sa fie pentru cei ce sau lasat, daca nu te-ai lasat ar trb sa nu prea te deranjeze nimic. Eu zic ca 50 la suta din chestionar daca nu mai mult s-ar potrivii la cei care s-au lasat.

Doamne, ce bine ca si la voi deja incepe scoala, ai uitat si sa scrii corect si sa te exprimi ca si cei care o sa citeasca sa inteleaga macar cat de cat. 1. Se scrie "s-au lasat". 2. Imi zici ca nu ar trebui sa ma deranjeze cu nimic aces sondaj, deoarece m-am lasat, iar dupa afirmi "Eu zic ca 50 la suta din chestionar daca nu mai mult s-ar potrivii la cei care s-au lasat.". Imi zici si mie cum sa inteleg asta? "Cei 4 evenghelisti erau 3, Luca si Matei".

Link to comment
Share on other sites

Am votat sincer si sper la bine!

 

Glumeam, cam asa raspund toti copilasii de pe server si pupincuristii. Am tot jucat pe acest server de 5 ani, cum a zis un membru mai sus, de cand Infernus-ul era o atractie turistica pentru straini. Acum, de cand am revenit, e plin de Infernusuri si nu mi-a trebuit mult sa-mi cumpar un Bullet nou nout din Dealership (ca sunt smecher si pot).

 

Probabil post-ul meu va fi sters, aruncat, mototolit sau stiu eu ce, luat ca pe o gluma sau plm (primesc mut sau ban pentru asta?), insa ce spun aici este strict opinia mea si ma doare la basca de cine are ceva cu ea. De asemenea scriu la aceasta ora pentru ca cei de "peste 19 ani, batran de 66" dorm ca maine e scoala. Voi acoperi 3 subiecte principale: administratia, jucatorii si scriptul.

 

1. Administratia

 

Ce pot spune despre patronii serverului? Nimic. Cum mi s-a raspuns in PM, sunt si ei oameni si nu pot controla 1000 de jucatori, si sunt total de acord. Despre ei, nu pot comenta nimic - probabil cum dau ei functiile pe server, dar nu ma bag pe subiect ca nu se ajunge niciunde.

 

Cat despre cei cu functii pe server, singura mea problema cu ei este faptul ca nu au inca buletin unii. Am dat /helpme de n ori si mi s-a raspuns o data in cariera mea de jucator (posibil de 2 ori, nu bag mana in foc). Am dat /report de n ori si mi s-a raspuns de vreo 10 ori (poate credeti ca este destul de ok, insa tinand cont ca de obicei mi s-a raspuns dupa ce toata actiunea a trecut - si nu s-a rezolvat nimic - nu mai e ok).

 

Acum, nu toti sunt asa. Sunt si admini care mi-au explicat cum sta treaba si indiferent de comportamentul meu de matahala m-au facut sa ma calmez si sa accept situatia: prea multe report-uri si prea putini admini. Cei de nivel mare se ocupa de report-urile pe site, dar intrebarea mea este de ce nu pot sa se ocupe si ei de server intre timp cand isi misca posteriorul dintr-o parte in alta a orasului in Bullet? Cu ce anume sunt ocupati atunci? Verifica asfaltul daca e crapat sau nu?

 

Lipsa de interes si tratarea adminului ca pe un drept din nastere este problema rezolvarii report-urilor. Eu nu zic sa mi se raspunda cand dau o data "/report gigel face deranj job". Dar cand dau de 100 de ori report-ul ala, pai raspunde mai repede ca deja am pierdut $102051052105015012 pe cursele pierdute. Cea mai mare problema nu o reprezinta jucatorii de nivel mare (desigur, sunt si exceptii), ci cei de nivel 5-7 care au apucat si ei la 7 zile de aniversarea B-Zone in care si-au facut 7 nivele, si-au luat licenta de arma ca deh, sunt tutoriale pe forum (nu am inteles inca DE CE) si acum se pun ei inteligentii sa traga in tot ce zboara, se taraste sau umbla. Intr-o zi obisnuita, din casa mea in SF Paesades pana la Truck am explodat de 3 ori dupa care am ajuns intr-un final la PNS cu rotile sparte. Am fost intors din cauza unuia ce mergea pe contra-sens cu un camion de 20 tone si masina s-a dus pe apa sambetei. Cu un ultim efort am batut pasul inainte sa ajung la truck, dar ghici ce. De langa statia de tren un tinerel cu arma in mana si muci la nas m-a omorat. Sa nu vorbim de cat de inutil e call 112, pai eu fac linistit 50 de curse la truck cu wanted 6 fara sa fiu deranjat. In schimb, azi ca am facut quest-ul si aveam wanted 6 au venit 5 si stateau la coada sa ma impuste - a se intelege wanted 6 pentru aparare.

 

In schimb am remarcat ca daca le spui ca stau degeaba sau de ce nu ti-au raspuns la report-ul precedent, in 2 secunde mai ceva ca un ninja ti-a inchis report-ul sau in cazul meu, primesti kick cu motiv "nu stam degeaba". Dovada de maturitate? Pai cum sa-ti controlezi nervii cu asemenea exemplare perfecte de admini? NU TOTI, repet din nou, dar unii mai ceva ca altii.

 

Helperii saracii cred ca au decat vreo 2 comenzi, nu am ce sa le zic.

Sa trecem la lideri.

 

Prietena mea, cu nickname ciudat (dar sincer nu vad cum poate sa deranjeze acel nick cand exista altii cu oMcUvaALoaRe), a asistat la o scena frumoasa, din pacate ascunsa de camera de filmare: un politist, foarte capabil, s-a bagat in ea (fiind cu truck-ul, pe banda regulamentara) si a cauzat un accident facand-o sa mearga pe contra-sens. Acel copil, ca altfel nu-l pot descrie, i-a luat carnetul 3 ore pentru mers pe contra-sens. In report-ul facut domnisorului politist, se vede clar ca acel carnet a fost luat degeaba, dar liderul si prea Sfintitul lider de departament si-a amenintat membrul cu un avertisment verbal.

 

Sa nu vorbim de faptul ca acel politist cu muci la nas si ce incepe scoala generala maine, inca face parte din departament si sa zicem ca din 10 truckeri ce merg pe contra-sens (eu fiind printre ei), pe cine alege sa prinda. Acum, am avut sansa sa-l vad pe marginea soselei pe domnu' lider de departament si l-am intrebat cum de acest politist inca are insigna, ca daca tot credem ca SA-MP-ul e viata reala, macar sa fim corecti. Raspunsul lui a fost ca nu ma crede, i-am dat alt martor care e un jucator de nivel respectabil - 80+ nu mai stiu exact - si raspunsul lui a fost la fel. Ca nu se increde in mine si in alti 2 jucatori cu aceeasi plangere, ci intr-un pusti de 15 ani care abia a intrat in departament si deja a facut magarii.

 

Acelasi lucru cu un alt Ceausescu' a factiunilor care a fost iritat cand i-am reprosat ca politistii ar trebui sa mai schimbe locurile si in loc sa fuga pana pe Chilliad si inapoi dupa unu ce a depasit viteza cu 101 km/h cu truck-ul in zona de 100, mai bine ar fugi dupa barosanii de nivel 10 cu infernus ce se baga in tine la 500 km/h pe contra-sens provocand lansarea "victimei" pe Luna. Si sunt multi d-astia. Sau poate sa fuga dupa cei cu wanted 1-2 in loc sa frece menta si sa pedepseasca cei care muncesc.

 

De mult se zice si se stie ca aici intri pe pile, ca e rank 1, ca e Lider. Si asa e, tinand cont ca mi-a fost confirmat de un jucator nivel maricel, fara antecedente dar care a fost respins la fiecare aplicatie.

 

Ultima mea intrebare legata de administratie, care nu are nici o legatura, este: cum vreti ca in Romania sa aveti parlamentari corecti si cat mai putina coruptie, daca pe un server cu 500 jucatori nu sunteti in stare sa-l tineti curat si pe merit?

 

2. Jucatori

 

Partea mea preferata si motivul sanctiunilor mele. Ce este de zis? Aici voi fi scurt, daca vreti server de RPG, oglinda a vietii reale, comportament superb si fluturi in stomac, adminii sa fie mai severi si pedepsele mai mari - nu pe cel care a fost dat in apa de un jucator nou de 10 ori si a cedat injurandu-l de tot ce are mai sfant, ci pe cel care l-a provocat si l-a facut sa zica asa ceva. Asta este cea mai nasoala intamplare, ca altul sa faca ceva si tu sa pici de bou.

 

Pe de alta parte, daca vreti ca acesta sa fie un server fun, RPG, unde fiecare sa isi gaseasca locul (ca taximetrist, camionagiu sau prostituata) atunci scoateti safezone-urile, scoateti toate porcariile de sisteme ce iti interzice sa tragi in gigel si gheorghe si lasati jucatorii sa isi rezolve problemele cum o fac in viata reala.

 

3. Script

 

Sunt de parere ca gameplay-ul serverului in acest moment e anost. De ce? Faci bani de Bullet, Maverick, Shamal si ce mai vrea inimioara ta in cateva luni. Dupa care ce faci? O freci la rece in intersectia din LV cu noua ta masina. DM daca faci ai wanted si stai pe bara 50 minute, escape nu dai ca toti noobi dau snitch (cine a inventat porcaria aia?) si cam atat. Te mai plimbi, dar dupa 1 an te plictisesti si lasi serverul.

 

Propunerile mele tin atat de valabilitatea bunurilor pe servere cat si de infrumusetarea gameplay-ului si anume:

  1. Mai multe job-uri. Raspunsul ce mi s-a dat a fost ca "nu este nevoie". Ba este. Poate eu ca sa nu ma plictisesc, merg sa ma fac fermier, dupa car jacker. Un job de pilot ar fi frumos, la mecanic ar fi frumos sa dureze pana repari toata masina, un job de pescar poate? Sofer privat, conducator de tren.
  2. Mai multe case si biz-uri, acelasi raspuns primit. Insa cand din 500 case disponibile (o aproximare tampita) doar 200 si ceva sunt valabile, nu e asa stupida propunerea. Poate vreau si eu sa stau intr-o casa in coltul hartii departe de toti jucatorii ca sunt eu artagos, dar ghici ce, acea casa nu e scriptata. La fel si biz-urile. De cate ori merg sa vizitez harta, dar mor din cauza hranii ca nu este vreun restaurant sau bar in apropiere. (glumeam)
  3. Sisteme mai bune de pierdut timpul. L-am propus si acum un an, il propun si acum: sistem avansat de pescuit, nu ca acum ca orice prinzi se adauga la kg. Sa prinzi un merluciu de 500 grame nu e la fel de valoros ca un delfin de 50 kg sau prezervativ ce iti da SIDA. Sistem de SEX mai bun, avand prietene prostituate, e nasol sa ai doar /bjstart si /bjstop. De ce nu mai este comanda sa faci sex cu care luai tot felul de boli cum era o data? Jocuri in cazino-uri unde poti castiga bani, dar mai repede ii pierzi.
  4. Inchisoare adevarata. In real, va ajunge un singur politist din NG sa pazeasca o inchisoare? De ce nu poate fi in aceasi lume virtuala ca restul si sa poti merge cu un elicopter, cu grupul tau si sa-ti scoti seful din inchisoare cu forta? Ar fi mult mai interesanta actiunea, asa au si cei din NG de rank mic treaba.
  5. Imi e somn si noapte buna. Intelegeti idea.
Link to comment
Share on other sites

La intrebarile "cum crezi ca isi face treaba Jelton sau Bopo", s-a vazut deodata si pupincuristii, trist, cand acest sondaj trebuia sa reflecte parerea sincera.

 

:))

Trebuia sa-ti dai seama de asta imediat cum ai vazut intrebarile ;)

Multi se dau bine pe langa STAFF, crezand si ei ca poate-poate o sa ajunga pe la urechea lor ca ii vorbesc de bine s.a.m.d in loc sa-si exprime votul din punctul lor de vedere..

Cu asa pupincuristi B-Zone nu mai da inainte!

Link to comment
Share on other sites

E bun sondajul, dar cel mai important lucru este "Anticheat-ul". Aproape toti il asteptam deoarece sunt foarte multi jucatori care joaca cu diferite cheat-uri (aimbot / no-recoil / etc).

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.