Jump to content

Topic pentru discutii


Dyablox
 Share

Recommended Posts

1 hour ago, Bilosul said:

tu cat ai dat pe bicla tA?

No conteza.

 Ba care stiti ba un playlist downloader sau care imi descarcati si mie un playlist de pe youtube sub forma de mp3? tot caut de juma de ora, dar nu gasesc nimic gratis.

 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, NGB Power said:

nu e şcoala frt că.... mi-a dat sms pe fb diriga de la liceu şi a zis că s-au închis toate şcolile din românia

România, eu învăț in italia, si ăștia de la informatică nu prea știu de pauza... bat in tine cu materii din toate părțile, si ce ma enerveaza cel mai mult e ca îți baga pe gât chimie, pe care oricum nu o mai fac peste 1 an... 

 

1 hour ago, NGB Power said:

cu sawuu co-founder în team nu stă nimeni, a plecat Tase, după el am plecat încă vreo 6. să se joace shawy cu sclawu ca eu n am de gând sa merg prin mafiile lui evelyn sau ce prieteni mai are sawu sa joc cu toți taximetriștii. să zica ms ca nu-mi aduc băieții cu artileria grea sa le pun tot SS-ul în cap, cred că se sinucide sawu daca ii iau 2 turfuri pe samp adv

 

dc, ai nevoie de ceva? 

Edited by cedryk1337
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, cedryk1337 said:

România, eu învăț in italia, si ăștia de la informatică nu prea știu de pauza... bat in tine cu materii din toate părțile, si ce ma enerveaza cel mai mult e ca îți baga pe gât chimie, pe care oricum nu o mai fac peste 1 an... 

 

cu sawuu co-founder în team nu stă nimeni, a plecat Tase, după el am plecat încă vreo 6. să se joace shawy cu sclawu ca eu n am de gând sa merg prin mafiile lui evelyn sau ce prieteni mai are sawu sa joc cu toți taximetriștii. să zica ms ca nu-mi aduc băieții cu artileria grea sa le pun tot SS-ul în cap, cred că se sinucide sawu daca ii iau 2 turfuri pe samp adv

 

dc, ai nevoie de ceva? 

e frumos in italia 13 clase no 

stai sa vezi in romania ce inseamna sa fii cel mai prost din cea mai buna clasa si sa fii ignorat de majoritatea profesorilor =))

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, FabiShunk TSA said:

e frumos in italia 13 clase no 

stai sa vezi in romania ce inseamna sa fii cel mai prost din cea mai buna clasa si sa fii ignorat de majoritatea profesorilor =))

asta esti tu? fara suparare =))

 

ba intr-un fel e bine ca stai pe langa lume mai desteapta decat tine pentru ca ai ce invata de la ei ;)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.