Jump to content
Hostul a fost schimbat. Daca vedeti serverul offline readaugati rpg.b-zone.ro sau 141.95.124.78:7777 in clientul de sa-mp ×

Creatii - MSiLevy


.Levy.
 Share

Recommended Posts

 

 

Foarte tariiii,daca poti as vrea sa imi faci si mie un gif cum este a doua creatie,e bestiala !

 

 

Multumesc, apreciez si nu mai am After Effects-ul in calculator, aed-ul inca il am. Poate pe viitor.

 

Foarte frumoase lucrari, felicitari.

 

Multumesc apreciez sustinerea.

 

Ti-au iesit fain, felicitari.

 

Multumesc, ma bucur ca apreciati si ca va place stilul meu de lucru.

 

Sunt faine, alea render sunt cele mai bune

 

Multumesc si asa ar si trebuii, pentru ca lucrarile render ti le creezi cum doresti tu, nu dupa un anumit tipar.

 

Foarte frumoase lucrari, mai ales cele render, continua tot asa.

 

Multumesc.

 

Lucrari foarte frumoase, ti-am dat +1.

 

Multumesc, apreciez persoanele ce dau +1, mai vad si eu ca va pasa. ;)

 

#NEW:

dvbKfNj.pngntK5Y6X.pnghypxYz5.png4Fp02Os.pngzZK9prM.pngg7ByOsx.png3YnDUl4.pngaGXZhsQ.png

S3gjmlo.png

lwmGUKD.png

 

*Nota: Stock-urile le gasiti pe pagina mea de Tumblr.

 

Pagina mea de DeviantART, click here

Pagina mea de Tumblr, click here

 

Link to comment
Share on other sites

# Foarte frumoase, imi place cum lucrezi si esti foarte ordonat.

Multumesc, apreciez.

 

Foarte frumoase lucrările, keep the work up!

Multumesc frate Cholin, inseamna ceva venind din partea ta.

 

Imi place Strok-ul, in rest sunt cam slabute, mai ai de invatat.

Prietene, nu vreau sa fie cu suparare, dar am experienta de 2 ani in Photoshop, atat in After Effects cat si Adobe Ilustrator. Blurul si effectele pe avatare ti le faci dupa propriul gust si chiar si asa nu este atat de "slab" stilul meu de blur pentru a-mi spune tu ca am lucrari slabe, te-ai uitat mai sus in primul post ce lucrari am? Lucrari Render, Gif si avatare simple no text, daca ar fi sa facem o comparatie, avatarul tau si semnatura ta sunt de 10 ori mai slabe decat lucrarile mele si am observat ca postezi cam la toate portofoliile simultan, de aici concluzia ca esti post-hunter si ca n-ai gusturi prietene. Invata tu sa lucrezi mai intai, realizeza ce am realizat si eu pana acum si dupa comenteaza de lucrarile mele ca sunt slabe, pana atunci nu comenta despre ceeea ce nu stii.

 

#NEW:

Am realizat mai demult cateva lucrari pentru Web Design, sunt primele si singurele mele lucrari, iar pentru a vedea dimensiunile lor maxime, click pe ele.

aHqWbf7.png

AvW9Mvb.png

qwmqhK0.png

 

 

 

QiWiOBM.png

y10VpQj.png

Xd1ceks.png

Edited by myCro
Link to comment
Share on other sites

Frumoase, bravo!

Link to comment
Share on other sites

Doamne cât de bine pot arăta creațiile tale. Ți-am dat +1 fără nicio discuție. Ești talentat, ce să mai. Eu zic că este loc și de mai bine, totuși.

Link to comment
Share on other sites

Sunt frumoase, felicitari pentru munca depusa la ele

Multumesc apreciez, un +1 nu ar strica.

 

Super misto. Lucrari belea.

Ai un blur super...

 

Multumesc, stiam :P

 

Imi plac avatarele gif.

Si mie.

 

Frumoase, bravo!

Hmm, cam post-hunt.

 

Doamne cât de bine pot arăta creațiile tale. Ți-am dat +1 fără nicio discuție. Ești talentat, ce să mai. Eu zic că este loc și de mai bine, totuși.

Mersi, chiar apreciez fiecare post si +1 in parte.

 

Hmm, m-am gandit ca ar mai fi timpul sa mai fac si eu cateva bannere pentru youtube.

Pentru rezolutie maxima, dati click.

 

PX9MdNr.jpg

 

4C6u0jA.jpg

 

kUStSVX.jpg

 

Pareri? :)

 

P.S.: Am observat marginile nesterse de pe cover, oricum daca ar fi setate ca bannere pentru youtube, ele nu ar fi remarcate, oricum lucrand pe o dimensiune de 2560x1440 nu am observat acele margini.

Link to comment
Share on other sites

Super lucrari

Link to comment
Share on other sites

  • Zeldris changed the title to Creatii - MSiLevy
  • Andrada locked this topic
  • Zeldris unlocked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.