Jump to content

Problema MOUSE


Manilla Maniacs
 Share

Recommended Posts

Nume: Georgian
Ce problema ai?: Mouse "dereglat"
O scurta descriere a situatiei: Chiar astazi mi-a venit prin curier, mouse-ul comandat, si anume
http://www.altex.ro/mouse-gaming-myria-gm-767-2000-dpi. Totul bine si frumos, entuziasmat, am conectat USB-ul in PC, si cand sa-l testez: Surpriza! Cand dau click dreapta, e ca si cum as da pe butonul "inapoi". De exemplu, daca as intra pe google, si as da click pe o pagina, sa zic pe forumul b-zone, ma da inapoi la google, iar daca dau click pe undeva pe goodle, mi se duce in "Special Dial" (La opera). Exact ca si cum as intra intr-un folder, as da click pe alt folder, m-ar duce inapoi la primul folder.
Screenshot: Nu este nevoie.
Alte precizari: Sper ca am fost cat de cat clar cu situatia, astept quote/mention. Cel ce ma ajuta +10. Multumesc anticipat.

Link to comment
Share on other sites

Chestia este ca tre sa platesc iar curieru de la altex, spre deosebire de emag, la care este gratis. Mouse se misca bine, click dreapta merge, doar click stanga, mi se duce inapoi...

Link to comment
Share on other sites

SQ Georgian

 

Ar trebui sa aibe garantie, asa ca il poti duce chiar tu personal la altex si schimbal. Chiar si eu am patit tot la fel cu o tastatura. Mi-a mers 3 zile dupa paa. tastele " g w s i" nu mai mergeau, l-am returnat si mi-a dat o tastatura noua la fel.

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.